Své bydlení

0
před 10 měsíci Dara

Zdravím, premyslime s muzem o postaveni domecku od firmy. Me se libi drevostavby, on je pro zdeny dům, jak ho mam presvedcit :-) nastesti alespon sjem se schodly nad firmou, orcan group.

0
před 10 měsíci Tereza

No cim ho prevedcit, chce to mit rychle postaveny? Chce mit nizke naklady na bydleni? Tak si nechce postait drevostavbu :-) a ta firma orcan group stavi oba typy domu? Myslim ze i v te firme by mu rekly co ma a nemá jake vyhody!

0
před 10 měsíci Dara

No to mas recht, zajdu s nim rovnou tam a tu drevostavbu mit proste budeme…:D :-)

0
před 10 měsíci donlabuznik

Zdravím, taky bych si rád nechal postavit menší dřevostavbu, pozemek už mám, zbytek bych pak chtěl financovat pomocí hypotéky od https://www.burinka.cz/hypouver/ Máte někdo s dřevostavbnou na klíč nějaké zkušenosti?

0
před 9 měsíci Klára

Tak zrovna my jsem si nechali od nich tento a bydlení v něm je super. Máme tento https://www.orcangroup.cz/produkt/136-bungalov-sara

0
před 7 měsíci Radka

Mně by se také líbilo, když bychom měli vlastní malý domeček. Manžel si ale nechce vzít hypotéku a bez ní na vlastní dům nikdy peníze nenašetříme. Sice máme pěkný pronájem bytu, který nám pomohl najít https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu , ale vlastnímu domu se to nikdy nevyrovná.

0
před 4 měsíci Ivoš

Tyjo, když jsme se nastěhovali do našeho prvního bytu, tak to tam vypadalo hrozně. Kupovali jsme ho přes inzerát. Hodně věcí tam bylo potřeba předělat. Všechno jsem si dělal svépomocí. Ve finále to ale nebylo až tak komplikované. Hlavně teda díky tomu, že jsem měl k dispozici své zednické nářadí z https://www.elimstore.eu/cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 5


Přidat příspěvek