tiskárna

0
před 4 roky Martina

Kupoval jste někdo na www.tonera.cz náplně do tiskárny?

0
před 4 roky Daniela

Já jsem se dívala tonera.cz a teď jsem si objednala jeden, tak jsem zvědavá jaký bude.

0
před 4 roky Martina

Slyšela jsem o tom mluvit chlapy v šalině, tak mě zajímaly názory jiných lidí. Já tam lrávě taky ještě nenakupovala..

0
před 4 roky Lena

Dobrý den, potřebuju poradit, jaký mám koupit toner do tiskárny rozhoduju se mezi lexmarkem a brotherem...

0
před 4 roky Robert

Ahoj, Leno já kupuji převážně Lexmark, ono je to asi jedno na značce moc nezáleží musíš se hlavně dívat, jaké má parametry a taky z jakého obchodu to kupujes :-)

0
před 4 roky Lena

A z jakého obchodu to nakupuješ ty?

0
před 4 roky Robert

Nakupuju jedině tady www.swisstoner.cz, mrkni i na jejich neznačkové tonery, jsou mnohem levnější

0
před 4 roky Lena

A vydrží mi ten neznačkový stejně dlouho jako ten značkový?

0
před 4 roky Robert

Určitě ti to vydrží, swisstoner tonery jsou velice kvalitní

0
před 3 roky terezicka00

Nazdárek lidičky. Mohu doporučit společnost COMPS.
Největší český výrobce náplní do tiskáren pro všechny dostupné značky. Vřele doporučuji.

0
před 3 roky Martin

Čavec. Já zase mohu doporučit prodejce http://www.sofor.cz. Bude to asi měsíc dva, co jsem si kupoval RICOH Aficio MP C4501A. Barevná multifunkční tiskárna s kopírkou, faxem, formátem A3 a laserovým tiskem. Super kvalit a cena. Samozřejmě v nabídce jsou i za nižší částky s menším výkonem.

0
před 3 roky Luboš

V poslední době je nejvíce rozšířený 3D tisk na ukázku vkládám pár videí :) 
https://www.youtube.com/channel/UCSIIijPWG3D8GQ55tfldwHQ/videos

0
před 2 roky Ondra

Dobrý den, dneska jsem zapnul naši Hp laserovou tiskárnu a na obrazovce mi to hodilo chybu 512, tiskárna netiskne, zkoušel jsem to rozebrat, vynout a zapnout a nic nepomáhá, nevíte co s tím?

0
před 2 roky Tomas

Pokud na opravu hodně spěcháte, tak doporučuji opravnu www.pocitacovapohotovost.cz, já jsem u nich servisoval ntb i tiskárnu a v obou případech jsem byl spokojený.

0
před 2 roky Ondra

Díky, díval jsem se k nim na stránky, že mají svoz k opravám zdarma, nevíte jak to přesně funguje?

0
před 2 roky Tomas

Když si objednáte svoz zdarma, tak přímo k vám přijede služba DPD nebo Messenger a zařízení od vás odveze, stejným způsobem je pak zřízení i vráceno po opravě.

0
před 6 měsíci Karel

Zdravím, měl bych takový dotaz. Máte někdo zkušenost s tiskem letáků na normální tiskárně (laserové)? Potřeboval bych totiž vyrobit pár letáků a nevím jestli se mám pokusit si je udělat sám nebo to raději svěřit nějaké profesionální tiskárně. Koukal jsem, že tisk letáků třeba u https://www.e-abctiskarna.cz/tisk/letak/ není až tak drahý, tak by se to možná vyplatilo víc.

0
před 2 měsíci Jakub Mlcek

Chtěl bych si pořídit kvalitní 3D tiskárnu a dočetl jsem se, že hodně také záleží na strunách, které se do 3D tiskárny kupují. Máte zkušenosti, odkud brát? a ideálně i doporučení na kvalitní tiskárnu?

0
před 2 měsíci Karel

Ano to máte pravdu, pokud chcete tisknout kvalitní výrobky, tak je potřeba si kupovat i kvalitní 3D struny do tiskárny. Co potřebujete tisknou? a jakou máte finanční představu? já jsem kupoval velice kvalitní 3D tiskárnu za 35 tisíc kourn.

0
před 2 měsíci Jakub Mlcek

Tak nějak tak bych si to představoval, pořídit tiskárnu do 40 tisíc korun, chci hlavně kvalitní stroj, který nebude mít problém tisknou i vícebarevné modely. To asi každý 3D tiskárna neumí že?

0
před 5 týdny Karel

Kupoval jsem za 27 tisíc korun 3D tiskárnu, která umožňuje tisk více barevných modelů, díky tomu, že má více barevných trysek https://www.nc.cz/3d-tiskarna-original-prusa-i3-mk3s-cerno-oranzova-sestavena-zkalibrovana_d358788.html , doporučuji vybírat také kvalitní tiskové struny, které od nich také objednávám, je to pak hodně poznat na kvalitě tisku.

0
před 4 týdny Roman

Doufám, že se nevadí, když se vrátím k tomu původnímu tématu tiskáren. Potřeboval bych nechat natisknout nějaké letáky. Původně jsem si je chtěl vytisknout doma, ale to by bylo docela dost nákladné, takže to vidím tak, že budu muset zvolit spíš nějakou profi tiskárnu. Už jsem se i po nějakých díval a koukal jsem, že na tisk letáků se specializuje třeba https://abctiskarna.cz/ Nemá někdo zkušenost?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 5


Přidat příspěvek