Umělé mléko

0
před 2 roky Lada

Zdravím maminky, jdu si sem pro radu, jaké umělé kojenecké mléko se Vám osvědčilo jako dobré? Slyšela jsem, že hodně UM dětem nesedí a působí jim koliky a bolení bříška, nevíte jaké zvolit, abych těmto problém mohla předejít?

0
před 2 roky Dominika

Nám na koliku pomohla až změna lahvičky. Teď máme od NUK upravenou proti hltání vzduchu. Od té doby máme pokoj.

0
před 2 roky Nela

Kdy jsi přecházela na umělou stravu? A kterou od této značky máš?

0
0
před 2 roky Lucifuk

Vyzkoušela jsem opravdu spousty mlík a malá mi po všem pořád brečela a měla koliky. Mudra mi doporučila Sunar Complex a zatím (ťuk ťuk) jsme v pořádku.

0
před 2 roky Nela

Oni mají dobré lahvičky, díky za tip, mrknu na ni a vyzkoušíme.

0
před 2 roky Dominika

Náš syn se díky ní naučil pít z ní sám, dobře se dětem drží.

0
před 10 měsíci Jiřka

Jj, tak u toho Sunaru je super, že mají i ty speciálky. My jsme taky hodně bojovali s kolikama. A co jiný mlíko, to buď stejný obtíže nebo se to i zhoršovalo. Taky jsme pak na doporučení doktorky přešli na https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/ a taky zatím vše v pořádku :)

0
před 7 měsíci Majk

Zajímalo by mě jak ta jejich mléka děti snášejí ? Malý má 4.měsíce a bořád bojujeme s bolením a prdíky, takže přemýšlím nad tím sunarem complex a chtěla bych vyzkoušet i ty jejich kašičky, protože jsem se dívala, že je mají i od 4.měsíce ne až od 6 jak je to u jiných výrobců.

0
před 6 měsíci Jiřka

Záleží jak které dítě, ale neznám žádné mimčo z okolí od kamarádek, kterému by sunar nesedl. Když jsem ho ochutnala tak se nedivím, že dětem tak chutná, je totiž fakt moc dobrý, a to jsem si myslela, že ta mlíčka nemají žádnou chuť nebo jsou ba naopak trošičku nahořklá.

0
před 6 měsíci Nikuš

A je možné aby dítě potom mlíčku spalo celou noc ? Kupovala jsem totiž předtím nutrilon, ale přišlo mi, že je po něm malý hodně nadmutý takže jsem koupila na zkoušku sunar complex, ne jenom že asi po 3 dnech byl Kubík jak vyměněný, ale přijde mi, že ho to mlíko hodně zasytí a začal mi spát celou noc :O

0
před 6 měsíci Erika

My kupujeme Sunárek. Hami nám nechutná. Je to jednoduchý. Jako nic nenadělám, když mi to dítě nechce jíst. A jsem docela ráda, protože složení Sunárku je super.

0
před 6 měsíci Verča

Bohužel, i my ty koliky známe :( Ale naštěstí nám ten AR https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/ pomohl.

0
před 6 měsíci Jiřka

To víš, že to je možné … fakt je to hodně individuální a pokud mu ten nutrilon nesedl jak píšeš tak nemohl třeba ani klidně spát ;) miminka jsou hodně sensitivní

0
před 6 měsíci Alex

Taky jsme pro malou kupovali to speciální mlíčko od sunaru a po pár dnech se to dalo hezky dopořádku.

0
před 4 měsíci LussyB

Já malé kpuji už od narození tento https://www.sunar.cz/produkt/sunar-allergy-care-2/
Kvůli alergiím.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 5


Přidat příspěvek