Úmrtí psa

0
před 3 roky Kristýna

Nemá tu prosím někdo zkušenost s ponecháním zvířete u veterináře ? Na kolik to přijde a kam se pak zvíře odváží ?

0
před 3 roky Anna

No snad tam zvíře nenecháte .. odváží se totiž do kafilerie ...

0
před 2 roky Marky

Kristýno, já teda nevím, odkud jsi, ale pokud jsi z Prahy nebo jejího okolí, tak se podívej na služby Krematoria zvířat Praha - http://www.krematoriumzviratpraha.cz. Ti nabízejí tu nejlepší péči o zesnulého pejska. Domu pak (do 1 hodiny) dstaneš jeho popel v urničce.

0
před 2 roky Ella

Marky a tu urničku si mám donést sama? Kde ji koupím? Nebo vše zařídím tam?

0
0
před 2 roky Ella

Tak Marky, moc Ti děkuji! Vše proběhlo v pořádky. Bylo to celé moc smutné, ale mám z toho skvělý pocit, že jsme udělali vše, co jsme mohli. To Krematorium zvířat Praha je opravdu hodně dobrá volba.

0
před 2 roky Marky

Tak to je super, jsem ráda, že jsi nakonec byla spokojená. Já vím, sami jsme nechali našeho psa zpopelnit u Krematoria zvířat Praha, takže vím, o čem mluvím.

0
před 2 roky enny

Prosím prosím, byl by někdo tak moc hodný a zkusil mi sem popsat, jak to celé u https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ probíhá? Jde mi hlavně o to, zda se jejich služby musí dopředu objednávat nebo jak to vlastně celé funguje?

0
před 2 roky Soňa

Holky, jenom dotaz... Když pak dojde ke kremaci, tak od Krematorium zvířat Praha dostanu popel v urnričce?

0
před 2 roky Betty

Ano, přesně. Je to krásná vzpomínka. Můžeš si tam objednat i jejich doplňkové produkty - třeba ten otisk tlapky je krásná vzpomíka.

0
před 2 roky Ella

Betty, to je ale krásné. To mě nikdy nenapadlo, že je pak možné mít i takto udělanou vzpomínku. Ale koukám, že tam mají i jiné možnosti https://www.krematoriumzviratpraha.cz/produkty/

0
před 2 roky Betty

Mají, říkám, já jsem si nechala udělat ten otisk tlapky a pak samozřejmě máme doma urničku.

0
před 2 roky Lubka

Betty, kolik tyto služby stojí? Jsou v ceně kremace nebo je to doplňková služba, která má svoje zpoplatnění?

0
před 13 měsíci Rikka

Holky, určitě e vyvarujte tomu, abyste své zemřelé mazlíčky nechali na veterině...to je přímá linka do kafilerky. Krásný konec jejich životí cesty jim zajstí třeba http://www.krematoriumzviratpraha.cz/

0
před 12 měsíci Kajka

Ano my. A jsem moc ráda, že v Praze tato služba je a že je dostupná všem. Je to podle mě jediný možný způsob důstojného rozloučení. Za nás jejich služby moc doporučuji.

0
před 11 měsíci Ewa

Holky, určitě se vyvarujte tomu, abyste své zemřelé mazlíčky nechali na veterině...to je přímá linka do kafilerky. Krásný konec jejich životí cesty jim zajstí třeba http://www.krematoriumzviratpraha.cz/

0
před 10 měsíci Ella

Pěkný den, měla bych dotaz. Kolik stojí služby toho Krematoria zvířat Praha?

0
před 10 měsíci Rendy

Krematorium zvířat Praha je skvělá myšlenka. Díky této službě je možné mazlíčkům zajistit důstojný odchod. Až budeme tuto smutnou situaci řešit, rozhodně se obrátím na ně.

0
před 9 měsíci Vikka

Ahoj, no tak tohle je težká situace, kor když jsou děti ještě malé a moc nechápou, že už s nimi mazlíček nebude. My jsme to prostě udělali tak, že jsme děti odvezli k našim a když se vratily, tak jsme řekli, že je v psím nebíčku.... Ale i tak to bylo těžké.

0
před 9 měsíci Šárka

Ahoj, ano... My si po kremaci odnesli domu urničku s popelem a otisk tlapky. Je to krásná, ale smutná vzpomínka. Ale zase vydrží navždy!

0
před 7 měsíci Benny

Hlavně oni mají nonstop pohotovostní linku, což je taky výborná služba…

0
před 7 měsíci Simča

Hele, my zahradu máme a já jsem ráda, že jsem nakonec využili služeb http://www.krematoriumzviratpraha.cz. Tohle je totiž mnohem důstojnější rozloučení. Navíc máme doma i určničku s popelem.

0
před 7 měsíci Marika

Tak oni mají nonstop linku, na které jsou kdykoli k dispozici. Čili jakmile to přijde, zavoláš jim a domluvíš se s nimi.

0
před 5 měsíci Rikka

Ivano, ano my. A jsem moc ráda, že v Praze tato služba je a že je dostupná všem. Je to podle mě jediný možný způsob důstojného rozloučení. Za nás jejich služby moc doporučuji.

0
před 4 měsíci Rita

Rikko, vy jste služeb Krematoria zvířat Praha využili? Jak jste byli spokojeni? Můžeš popsat, jak to probíhalo?

0
před 2 měsíci Arne

Holky, kolik ty služby Krematoria zvířar Praha stojí a jak se objednávají? Hlavně teda s ohledem na nečekanost úmrtí, že...

0
před 2 měsíci Miška

Ano ano, my máme doma třeba urničku a šperk https://www.krematoriumzviratpraha.cz/produkty/sperky-s-popelem/. Krásná vzpomínka, co vydrží.

0
před 4 týdny Ilona

Ty jo, ta urnička je super nápad. To by se mi taky líbilo. ž budu vědět, na koho se obrátit, až se to stane i nam :(

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek