Valentýn

0
před 2 roky Linda

Co budete kupovat svým protějškům na valentýna ?? Budu moc vděčná za nějaké tipy.

0
před 2 roky Lenka

Budu dělat romantickou večeři a k tomu jsem koupila z erotického e-shopu nějaké dárky- gel, erotické oblečení a ještě takovou vtipnou prkotinu. Myslím, že to oblečení bude mít úspěch. Pokuc by ses chtěla inspirovat a třeba tě něco napadne, velký výběr mají na e-kondomy.cz

0
před 2 roky Aneta

Stránku e-kondomy znám, kupovala jsem tam nedávno dárek, mají obrovský výběr a rychle a diskrétně odesílají.

0
před 2 roky Klára

Prosím, doporučila by mi některá nějaký originální dárek pro přítele k výročí? Já s tím vůbec nemám zkušenosti.

0
před 2 roky Aneta

Mrkni se na e-shop e-kondomy.cz a tam vybereš něco. Mě se líbí jejich erotické prádlo a mají i velký výběř stimulačních gelu a dalších věciček..

0
před 2 roky Anička0258

Ahoj, my Valentýna zas tak moc neslavíme. Já koupím manželovi něco dobrého k jídlu, co má rád a on mi většinou nechá do práce poslat květinu z https://www.florea.cz/ a pak si spolu zajdeme na večeři a to je všechno. Nemyslím si, že zrovna Valentýn je potřeba nějak hodně řešit.

0
před 5 měsíci Kikinka

Jojo, my to máme dost podobně. Taky Valentýna nijak neprožíváme. Je ale pravda, že letos mě přítel docela dost překvapil. Rozhodl se totiž, že mi k Valentýnu dá jako dárek šperk. Moc dobře ví, jak ráda mám šperky z chirurgické oceli, tak mi objednal takové moc hezké ocelové náušnice z https://www.sperkyleclay.cz/67-ocelove-sperky-z-chirurgicke-oceli

0
před 2 měsíci Simona

Dobrý den, já bych potřebovala nějaký super tip na dárek pro přítele. Letos jsem mu koupila totiž jenom bonboniéru, ale on se vytáhl. Našel si totiž na https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-praha rozvoz květin Praha a nechal mi poslat krásný pugét růží do práce, tak mu to chci příští rok nějak oplatit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 5


Přidat příspěvek