Valentýn co pro něj

0
před 2 roky Jirka

Ahoj, prosím můžete mi někdo poradit pořádný dárek pro přítele na Valentýna?

0
před 2 roky Eva

Tak můj přítel má naprosto rád adrenalin, takže jsem koupila seskok https://www.adrop.cz/tandem-seskok, myslím si, že bude mít radost. Navíc to má platnost rok s možností prodloužení na další rok.

0
před 2 roky Dita

Také mám problém, s tím co vymyslet, a toto není vůbec špatný nápad! jak se to platí? když jste kupovala ten poukaz? a jak funguje to prodloužení na další rok? mají nějaké dárkové balení?

0
před 2 roky Eva

Dá se to zaplatit online kartou, nebo převodem. Prodloužení lze na pár měsíců nebo o celý rok, dárkové balení jsem tam viděla jako klasické obálkové dárkové balení nebo dárkové balení spíš pro chlapa, jako záchodový papír.

0
před 2 roky Nataša

Ten adrenalinový zážitek není vůbec špatný nápad. To my si s přítelem užili adrenalinovou valentýnskou noc v posteli. Koupili jsme si totiž anální hračky z https://www.eroticsexshop.cz/ Musím říct, že to byla velmi zajímavá zkušenost. :-)

0
před 8 měsíci Anička0258

Ahoj, my jsme Valentýn nikdy moc neřešili. Vždy jsem šli třeba jen na večeři, nebo jsme si dali nějakou čokoládu a tak. Letos mě ale přítel hodně překvapil, protože mi nechal do práce doručit květiny z https://www.florea.cz/ , tak pro něho musím na příští rok taky něco vymyslet, abych ho překvapila.

0
před 3 měsíci Agáta

Co třeba nějaké ubytování v nějakém hodně útulném pensionu? Wellness, večeře, procházka...hmm...to voní romantikou jako blázen! :-)

0
před 3 měsíci Eliška

Musím souhlasit s Agátou. Podle mě by byl nějaký pěkný romantický pobyt asi nejhezčí dárek na Valentýna. Kdyby náhodou někdo hledal inspiraci na takový pobyt, tak doporučuji mrknout sem: https://www.daen.cz/romanticke-pobyty Tam jich mají v nabídce spoustu.

0
před 5 týdny Mirka

Já třeba letos svému příteli udělala docela velkou radost drahou voňavkou. On mě taky ale velmi příjemně překvapil. Ví totiž jak moc mám ráda šperky z chirurgické oceli, tak mi koupil takový pěkný ocelový náramek z https://www.sperkyleclay.cz/67-ocelove-sperky-z-chirurgicke-oceli

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 9


Přidat příspěvek