Vánoce

0
před 9 měsíci Nella

Ahojky lidi, ráda bych vás poprosila o radu. Co kupujete rodičům k vánocům? My s manžele pořád tápeme, co jim koupit... Za každý tip (netradiční) budu vážně ráda!

0
před 9 měsíci Janka

Ahoj, já nevím, jak to máte doma, co mají vaši rádi a tak :) My ale kupovali domácí vinotéku... Našo jsou velcí milovníci vína, takže to byla jasná volba. Bohužel, sama se ve výběru vinoték nevyznám, tak jsem si dovololila oslovit odborníka z domacivinoteky.cz a ten mi teda poradil co a jak. Takže pokud sama tápeš, tak ti doporučuju se na ně obrátit, moc ochotně ti poradí.

0
před 9 měsíci Karolína

Já jsem koupila našim dětem cihličky pro dětičky.Myslím,že děti budou velice překvapené.

0
před 8 měsíci Kamila

Jj, to znám :) Jsou to hezké dárečky, určitě budou nadšeni. Jinak my doma vinotéku máme taky, kupovali jsme ji loni a máme tuto https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-1758sdskdp a jsme nadšeni. Ale jako pokud si sama nevíš rady s výběrem, tak bych se na prodejce obrátila a pobavila se o možnostech :)

0
před 7 měsíci Jiřka

Koukala jsem se na domacivinoteky.cz a mají v nabídce několik možností. Jakou značku koupit? Je dřeba nějaká osvedčená, nejlepší?

0
před 7 měsíci Alena

Ahojky a co koupit dětem, potřebuji pro synovce mají 5 let, poradíte mi co? Hlavně aby je to zabavilo a chvíli u toho vydrželi!

0
před 7 měsíci Petra

Ahoj, co třeba kurz tance? https://www.cooldance.cz/

0
před 7 měsíci Zdena

Aleno podívej se tady https://www.cihlicky-pro-deticky.cz/

0
před 7 měsíci Alena

Děkuji moc, na vánoce jsme to nějak nestihly, ale v lednu mají narozeniny, tak jim to koupím, moc se mi to líbí, je to dobrý nápad!

0
před 7 měsíci Kruel

https://www.boataround.com/cz plavbu lodou, masaz, wellness pobyt.. statisticky si ludia viac uzivaju zazitkove darceky.. ja vzdy kupujem zazitkove iba

0
před 7 měsíci Lenka

Ahoj, my jsme pořídili několik doplňků do auta, hlavně tu kulatou škrabku a držák na telefon si taťka pochvaloval :) https://www.pepovasleva.cz/autodoplnky/

0
před 7 měsíci Zdena

Aleno, jsou fakt dobré, lehké a skladné :-D

0
před 6 měsíci Emma

Holky, sešly se nám po vánocích nějaké peníze a uvažujeme, co koupíme. Oba jsme se shodli na domácí vinotéce. Koukám po netu a hodně mě zaujala stránka https://www.domacivinoteky.cz. Nakupoval zde někdo? Jak jste byli spokojeni? A jakou značku vinotéky byste doporučily?

0
před 5 měsíci Bobina

Ahojky, já jsem se na ten shop domacivinoteky.cz dívala a mají i značku Dunavox. Asi bych neváhala a koupila tu :) Jako ta je nejlepší, nejkvalitnější. Budete s ní spokojeni.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 12


Přidat příspěvek