Vánoce dětí

0
před 5 měsíci Zuzana

Pěkný den všem! Mám dotaz na rodiče :) Už víte, co budete kupovat na vánoce dětem? My máme kluka i holku (5, 7) a určitě bychom rádi, aby mezi dárečky děti našly i nějaké knihy. Máte dobrý tip na senzační knihy?

0
před 5 měsíci Eva

Ahoj já bych také uvítala nějaké dobré rady co koupit dětem na Vánoce.Naše děti si pořád s něčem hrají a příjde mi, že už mají snad vše.

0
před 5 měsíci Irena

Jé tak to se ráfda přiúpojím do diskuze, máme 4 letou a ročního chlapečka a jelikož máme spoustu hraček po dceři, tak vůbec nevím co malému pořídit.

0
před 5 měsíci Diana

Ahojky :) Máme dceru a uřčitě koupím tuto knihu https://www.presco.cz/odvazne-sny-30-cechu-na-ceste-za-uspechem/. Je to novinka, tak jsem sama zvědavá, ale co jsem si zjišťovala, kniha je určitě vhodným dárkem pod stromeček. Jinak mě ještě zaujal titul Atlas mýtů. Oboje vhodné jak pro holky, tak pro kluky :)

0
před 5 měsíci Martina

Já jsem letos dětem koupila takové super kostky.

0
před 5 měsíci Eva

A co jsi kupovala za kostky?

0
před 5 měsíci Věra

Ireno, super věc je activityboard, myslím, že by tomohl být vhodný dárek pro vašeho syna :-)

0
před 5 měsíci Irena

A co to je prosím tě zač nic mi to neříká?

0
0
před 4 měsíci Věra

Irenko podívejte se na  tyto stránky https://activityboard.cz/ , nechali jsme si ho od nich dělat, můžete si vybyrat různé provedení a prvky které si na to budte chtít namontovat.

0
před 4 měsíci Emma

Ahojky, my kromě hraček dáváme hodně knihy. I po babičkách jsme to roznesli. Knihy jsou super dárek, vydrží celý rok, děti se k nim vrací. Teď jsou u nás nejvíc v kurzu leporela https://www.ellamax.cz/leporela/. Máme Prahu, Farmu, Stavbu, Auta, Letiště a pořád se k nim děti vrací. Tak o vánocích zase rozšíříme sbírku.

0
před 4 měsíci Andrea

Já jsem to brala přesně naopak. Ten atlas mýtů https://www.ellamax.cz/atlas-mytu-myticky-svet-bohu/ jsem vzala pro dceru. Těším se, jak na něj bude reagovat. Pak dám vědět.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat příspěvek