Vekra - recenze, zkušenosti, názory?

0
před 2 roky Lukáš M.

Dobrý den, byl jsem se ve Vekře poohlídnout v jejich showroomu po eurooknech a jejich nabídka se mi dost líbila, ale s touhle firmou doposud nemám žádné zkušenosti. Má někdo okna od nich? Nejlépe nemá někdo eurookna ze smrku? Nad těmi uvažuju nejvíce.

0
před 2 roky bongo

A proč zrovna eurookna, nejsou plastová okna lepší?

0
před 2 roky Dan P.

Mám od nich okna, akorát myslím že v dubu. Kupoval jsem je asi před 7 lety, a jsou v pohodě.

0
před 2 roky Petr

Myslím si že výběr materiálu oken je dost individuální, je to podle mě hlavně o vkusu, spíš si dát bacha na parametry a kovaní a tak. Od Vekry mám eurookna z meranti, právě kvůli vzhledu, okna jsem nechal udělat s trojsklem které je lepší ohledně izolace, pak si dejte pozor při montáži.

0
před 2 roky David

Já mám přímo ta smrková od Vekry a zkušenost dobrá. Jak ale říká Petr, doporučuju si spíš pohlídat ty parametry, a pak i tu montáž, aby všechno sedělo jak má.

0
před 2 roky johnny

Já jsem teda spíš za plastová okna…dřevěná jsem měl, a údržba o ně byla až přehnaná, ale ano, měl jsem nějaká stará, dnes už jsou na tom ty okna asi jinak, ale stejně tam nějaká ta údržba je. Za sebe teda můžu doporučit plastová od té Vekry, mám je asi 7 let. Každopádně je dobré si nechat poradit ohledně zasklení, aby to sedělo k vašemu domu, já mám dvojskla, kvůli hluku, a oproti starým oknům je rozdíl opravdu znát.

0
před 2 roky Sára

Pan Lukáš se tu ptá na eurookna, tak nevím proč mluvíte o plastových, plastová bych nedoporučila nikomu, už jen kvůli přírodě. Eurookna jsou v tomhle ohledu mnohem ekologičtější, a i vypadají lépe. My je od nich máme taky, z jakého dřeva nevím, ale jsou dobrá, není s nimi žádný problém a do interiéru se hodí perfektně.

0
před 2 roky Ondřej

Já mám eurookna ze smrku a jsou dobrá, mám je sice od Othermu, ale jako okna je rád doporučím, podle mě je smrk dobrá varianta, jako dřevo je lehký pevný a pružný, takže se podle mě na okna hodí nejvíc.

0
před 2 roky Robert Stránský

Mám od Vekry dřevěná okna, a nemůžu na ně říct ani popel. Fungování s firmou bylo dobré, na všem se s nimi dala dohodnout, jen čekačka je dlouhá, ale možná to tak bylo jen u nás protože jsme měli atypická okna. Jinak doporučuju.

0
před 2 roky Adam

Za sebe teda můžu doporučit plastová okna, mám je ani nevím jak dlouho, a v pohodě. Proti dřevěným nic nemám, jen mě tlačila cena takže pro mě byla plastová okna nejlepší volba, i jsem se trefil do slevy takže cena byla dobrá.

0
před 2 roky Libor

Myslím si že je lepší si pohlídat kování, těsnění a tak než z jakého materiálu budou, to je podle mě hlavně na osobních vkusu. Za sebe od nich můžu doporučit okna se středovým těsněním, těsní mnohem lépe než stará okna a v zimě je to dost znát, dřív nám trvalo skoro 2 dny než se dům pořádně vytopil a teď už je to mnohem rychlejší.

0
před 2 roky Martina

Týden zpátky k nám konečně od vekry přijeli chlapi na montáž i s okny. Zkoušela jsem nějak pomoct ale kromě ranního kafete nic nechtěli. Nemáme v bytu moc oken takže se moc nezdrželi takže už odpoledne jsem ty okna mohla umýt.

0
před 2 roky Marek

Mě okna od Vekry nainstalovali teď nedávno před zimou, naštěstí se to stihlo než přišli mrazy, z toho jsem měl trochu stres ale vyšlo to a i to stihli poměrně rychle, a to jsem je jednou vytáhl na cígo a byli to pohodový chlapy co věděj co dělaj.

0
před 5 měsíci Mike

hele jak poznám že jde o kvalitní dřevěný okna, měli jste na to nějaký postup nebo radu který bych se držel? Abych nekoupil nějaký šunty… a případně jaký okna byste doporučili od Vekry, jejich cenová nabídka mi celkem sedí, ale nevím jaký typ vybrat.

0
před 4 měsíci Daniel

no nejlepší je si zjistit z jakýho dřeva ty okna vlastně budou, chce to nějaký kde nebudou s prasklinami nebo nedejbože s nějakou hnilobou – to je podle mě úplný základ. Pak zas si ohlídat kování, to je taky dost podstatný a nakonec za mě si pohlídat jak jsou okna zaimpregnovaný a kolik mají uzamykacích bodů na kování. Co se týče Vekry tak od nich mám Natura 94 a jsou dobrý.

0
před 3 měsíci Pepa

Já taky vybíral dřevěný okna u Vekry a nejvíc mi asi dalo že jsem šel do jednoho z jejich showroomů a tak se na okna mohl podívat zblízka a ptát se spíš jich, ty mi řekli o oknem takový věci o kterým jsem ani neměl tušení.

0
před 3 měsíci Zdeněk

Od Vekry mám dřevěný okna Natura 78, mají hodně dobrý izolační vlastnosti, i umí dobře izolovat od zvuků z venku. Já je mám s trojsklem, ale to bude záležet na vás jaká zasklení se bude hodit zrovna mám.

0
před 3 měsíci Daniel

Podle mě zas až tolik nezáleží na tom, od jaké firmy si okna vyberete. U každé se najdou nějací nespokojení zákazníci. Důležitá není jen samotná koupě oken, ale také jejich údržba, což už hodně lidí nedělá. Před letošní zimou jsem narazil na tento zajímavý článek http://www.utulnydum.cz/clanek/Zimni-rezim-plastovych-oken---mytus,-nebo-neco,-co-vam-zapomneli-rict a na jeho základě jsem naše plastová okna seřídil. Článek by si měl přečíst každý, kdo má doma plastová okna. Pak by mu vydržela déle a nemusel by si stěžovat na firmu, od které okna má.

0
před 2 měsíci Gusta

Jo to je pravda, já se u oken snažím tu údržbu dodržovat protože to přece jenom není levná sranda, a naštěstí u těch plastových oken to není tak strašný ta údržba. Poprvé když jsem je chtěl seřídit tak jsem volal do Vekry aby mi to udělal někdo od nich, ale ten chlap mi vysvětlil jak na to a teď si to dělám sám a podle mě ty okna pořád drží a jsou jak nový.

0
před 5 týdny Alek

Jo Danieli to je svatá pravda, o auta všichni pečujeme jako o děti ale u něčeho jiného už je nám to jedno…je pravda že jako o okna až zas takovou starost nemám, od doby co mi je vekra udělala jsem asi jenom jednou promazal kování a vyčistil těsnění, ale lepší než nic nedělat a pak si jenom ztěžovat.

0
před 2 týdny Vito

Mě je seřizovala vekra asi 5-6 let po tom co nám je nainstalovala, já nedělal nic a okna jsou na tom pořád dobře.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 7


Přidat příspěvek