Vinotéka

0
před 11 měsíci Linda

Ahoj všem :) Mám na všechny dotaz a budu ráda, když se dočkám odpovědi, rady a zkušeností. Docela si pohrávám s myšlenkou, že bych si domu pořídila domácí vinotéku. Je tu někdo, kdo už vinotéku má? Oplatí se koupě? A pokud ano, na co se při výběru zaměřit? Děkuji všem zúčastněným.

0
před 10 měsíci Alka

Ahoj, pokud budeš kupovat domácí vinotéku, tak jedině ten Dunavox, to jsou nejlepší značky vinotéky, sama ho mám. A a no, kupovala a mám konrétně tuto https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dau-1757dss

0
před 9 měsíci Jully

Určitě doporučuji navštívit shop, kde jsou odborníci, co tomu rozumí... Takovým dobrým shopem je právě shop domaci vinoteky.cz. Na ty se zkua obrátit, určitě ti poradí :) My jsme tam vinotéku kupovali. Je to sice dýl, ale pamatuju si, že jsme byli nadšení jejich přístupem a vůbec celkově se vším. Hlavně teda tím, jak ochotně se nám věnovali.

0
před 8 měsíci Eddie

Holky, já jsem se radila s odborníkem z domacivinoteky.cz a ten mi jednoduše řekl, že Dunavox je nejlepší a to z toho duvodu, že ostatní značky jsou prostě šunky :D

0
před 6 měsíci Anka

hele, my doma vinotéku máme a říkám vám teda, že já jsem s ní moc spokojená. Koupě rozhodně nelituju, naopak :) Jinak pokud můžu poradit, tak se při výběru obraťte na odborníka, který tomu rozumí https://www.chladnickanavino.cz. My to tak udělali a spokojenost.

0
před 5 měsíci Lili

Anko, jakou tu vinotéku sis vybrala? Zrovna bych potřebovala tip... Docela uvažuju, že ji koupím jako vánoční dáreček.

0
před 4 měsíci Pavlína

My jsme doma jen dva, tak jsem koupila tuto https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33DC-d182.htm. A jako jsme s ní spokojeni. Mamce se líbí tak, že bych jim ji dala k vánocům :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 8


Přidat příspěvek