Vitamíny pro děti

0
před 11 měsíci Věra

Maminky, dáváte dětem nějaké vitamíny nebo doplňky? Popř. jaké?

0
před 11 měsíci Jana

Ahoj Věrko, my dáváme od mala Vigantol. Dr nám doporučila, že jej máme dávat i v době chřipek, posiluje imunitu. A pak samozřejmě ovoce a zelenina.

0
před 11 měsíci Linda

Když se tu bavíme o vitamínech, tak jsou i nějaké doplňky pro děti, které jsou určené pro sportovně založené děti ?

0
před 5 měsíci Lenka

My aktuálně sháníme něco na imunitu, protože syn je pořád na hromadě a jak se ochladilo a bude hůř, tak na tom bude hůř i syn a jakmile se v okolí objeví někdo nemocný, tak bude taky, takže potřebujeme nějakým způsobem posílit imunitu.

0
před 5 měsíci Diana

Já mám výbornou zkušenost s doplňkem tenoros. Nechám ti tady na něj odkaz ať se můžeš podívat co to je a je to i pro děti, ale od určitého věku www.prozdravi.cz/fulltext/?keyword=tenoros

0
před 5 měsíci Lenka

To je nějaká novinka ? Jak dlouho je tady ta značka na trhu ?

0
před 4 měsíci Diana

Jak se to vezme, je to na trhu přes dva roky, nicméně se mi líbí, že je to ve formě pastilek a děti to berou spíš jako bonbón než jako nějaký doplněk a berou si ho bez problémů. Navíc je to rakouský přípravek, takže má člověk jistotu, že složení bude kvalitní.

0
před 4 měsíci Lenka

Díky moc za typ, ještě jsem právě neslyšela o výrobci pharmaselect,´, ale podívám se na to. Jak máš vůbec staré děti ? Jaká je tam nejnižší hranice, od které se to může dávat ?

0
před 3 měsíci Simona

No ta chemie udělá v těle akorát paseku a dětem by se vůbec dávat neměla. Našla jsem si tady tento doplněk www.betula.cz a neměnila bych. I tady přes ty chřipkové epidemie nejsou děti nemocné a to podotýkám, že před užíváním nebyl měsíc, kdy by nebyly na hromadě, takže to budeme brát s mužem společně s nimi, protože je vidět, že to funguje jak má.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 4


Přidat příspěvek