Vlhkost u bazénu

0
před 3 roky Karel

Ahoj, máme doma bazén v domě a trápí mě zvýšená vlhkost díky němu, jak to řešíte?

0
před 3 roky Marek

Stačí si koupi kvalitní odvlhčovač vzduchu, který přebytečnou vlhkost vstřebá a promění do nádobky ve vodu, kterou jednou za čas vylijete :-)

0
před 3 roky Petr

Pokud budete chtít opravdu kvalitní odvlhčovač vzduchu, tak já mám v místnosti u bazénu tento http://www.okvzduch.cz/bazenovy-odvlhcovac-za-zed-dantherm-cdp-40t a funguje opravdu tak jak má

0
před 3 roky Karel

Ok díky, moc, už jsem jim volal a mám objednaný odvlhčovač

0
před 3 roky Petrsson

Pro příště bych se nejdříve zkusil obrátit na bazénové prodejce a optat se jich na různá řešení, vím že třeba https://www.albixon.cz/ nabízí specializované odvlhčovače, protože ten běžný by třeba nemusel stačit ;-)

0
před 3 roky Petr

Ahooooj lidicky :) Mám dotaz... Co myslíte - WPC (http://www.woodplastic.cz/) kolem bazénu? Je to dobrý a vhodný materiál?

0
před 3 roky Zuzka

Ahoj Petře, za mě určitě. Vyhovuje ve všech směrech - je protiskluzový, odolný vůči bvlhkosti a netvoří třísky, takže za mě určitě ano.

0
před 3 roky Adam

A ty s tím máš Petře nějakou zkušenost ?

0
před 3 roky Zuzka

Dobrý den Adame, ano mám. Ten WPC materiál je prostě po všech stránkách nejvíce vyhovující. Jak jsem psala, no... Ty jeho výhody nechají za sebou nad všechny materiály, o kterých lze uvažovat...

0
před 2 roky Ilonka

Adame, i já se připojuji a WPC jedině doporučím. Jinak co se konrétně týče toho materiálu, tak info zde - http://www.woodplastic.cz/o-materialu/ Mají to tam moc pěkně popsané!

0
před 2 roky Adam

Holky, moc vám děkuji za rady. Ještě se zeptám, nevíte nahodou, jak se liší cena toho materiálu v případě samomontáže?

0
před 4 měsíci Sandra

Ahoj, a co takhle odvlhčovač vzduchu? My doma bazén nemáme, ale stejně jsme tu měli velké vlhko. Chtěla jsem to nějak vyřešit, protože se nám po celým domě objevovala plíseň. Narazila jsem na internetu na pěkný článek na http://www.utulnydum.cz/clanek/Odvlhcovac-vzduchu---jak-poznate,-ze-ho-potrebujete a na základě toho jsme si koupili odvlhčovač vzduchu, který nám dům krásně odvlhčí.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 9


Přidat příspěvek