Vlhký dům

0
před 2 roky Karel

Dobrý den, koupil jsem starší dům, ze začátku vše vypadalo v pořádku, ale po půl roce se objevila v koutech vlhkost, poradíte mi jak odvlhčit dům?

0
před 2 roky Martin

Na odvlhčení domu existuje několik postupů a to sanace, podřezání, nebo odvhlčení bez stavebního zásahu pomocí elektromagnetických impulsů.

0
před 2 roky Karel

A pomocí těch elektromagnetických impulsů to přesně funguje jak?

0
před 2 roky Martin

Je to krabička, která žene pomocí elektromagnetických impůlsů vodu zpět do země, podívejte se na jejich stránky, je to tak krásně popsané https://www.osmodry.cz/osmodry-cena-cenik.php

0
před 2 roky waki

Lidi moc podceňují dešťové odpady a odvodnění. Okolo domu by měla být dešťová kanalizace - odvodňovací drenáž - pak nemusíte mít výše uvedené blbosti / ta elektronika časem přestane fungovat a dům bude stejně vlhký.

0
před 2 roky Tom

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s krbovými kamny? jaká jsou kvalitní?

0
před 2 roky Jirka

Já jsem si nechal do domu dát luxusní krbová kamna s koženou kličkou, mám teplovodní krbovou vložku i s výměníkem a krásné mi to vytopí celý dům.

0
před 2 roky Tom

Opravdu? a od koho tu krbovou vložku máte? a jak dlouho to trvalo? nečekal jste na ně dlouho?

0
před 2 roky Jirka

Máme krbovou vložku od firmy http://www.krby-bef.cz/ a vůbec jsem na ni nečekal dlouho stavbu vám to nijak neopozdí, měl jsem ji do 14 dnů namontovanou.

0
před 2 roky Daniel Nechleba

Dobrý den, mám v Praze 5 let starou dřevostavbu, můžete mi prosím poradit, se kterou realitní kanceláří ji prodat?

0
před 2 roky Dostalek

Já jsem prodával dům s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která dokázala najít za 3 týdny kupce, od toho co u mne byl makléř, a nemovitost si fotil.

0
před 2 roky Daniel Nechleba

Tak to je super, já právě potřebuji rychle peníze, nemáte náhodou ještě někde telefonní číslo?

0
před 2 roky Dostalek

Ano mají linku zdarma každý den od 8:00 do 22:00, zavolejte na 800 503 305, tam se domluvíte na dalším postupu.

0
před 2 roky Anička0258

My jsme měli ten samý problém. Koupili jsme starší dům a vyměnili jsme tam okna. Byla tam stará špaletová okna, která bylo potřeba vyměnit. I když jsme koupili znovu špaletová okna https://www.jis.cz/spaletova-okna/ , nová okna víc těsní, takže nám dům tolik nevětral, takže jsme potřebovali něco na odvlhčení a koupili jsme si odvlhčovač a je to mnohem lepší.

0
před 5 měsíci Elen

Dobrý den, ideální bude, když si pořídíte odvlhčovač vzduchu. My jsme s vlhkým domem také bojovali a to jsem přitom každý den intenzivně větrala a nebylo to nic platné. Jediné, kdy jsme měli klid, tak bylo léto, ale od podzimu do jara to byla hrůza. Mrkněte například na tento článek http://www.utulnydum.cz/clanek/Odvlhcovac-vzduchu---jak-poznate,-ze-ho-potrebujete , je tam vlhkost v domě pěkně vysvětlená.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 7


Přidat příspěvek