Vrásky - výplně

0
před 2 roky Majka

Jaký efekt se dá očekávat u vyplnění vrásek ? Je efekt hodně viditělný ?

0
před 2 roky Irena

Co jsem viděla u mamky tak rozdíl je hodně znatelný :) záleží asi jak moc máš hluboké vrásky

0
před 2 roky Martina

První dny jsem měla malinko otok, ale do 3 dnů byl pryč a vrásky taky. Takže za mě můžu doporučit. Ale určitě bych si nechala od někoho doporučit dobrého doktora, ať třeba nevypadáš jak maska a máš to přirozené. Já byla v perfect clinic, taky na doporučení kamarádky, co už na tom byla.

0
před 2 roky Jenna

Já sama byla v centru http://www.amarylliscentrum.cz/. Byli tam velice příjemní a ochotní. Nechala jsem si tam udělat iftingové nitě. S jejich prací jsem velice spokojená, vypadá to dobře.

0
před 2 roky Majka

Dívala jsem se na videa na youtube i na stránky před a po zákroku a opravdu je to znatelné https://www.perfectclinic.cz/zakroky/esteticka-a-laserova-dermatologie/

0
před 2 roky Marta

Tak díky za doporučení, koukám se na video injekčních výplní, o kterých přemýšlím https://www.youtube.com/watch?v=r8SxHYazQ9Y a hodně mi to dalo a chci na to jít. Ještě dneska si tam zkusím zavolat.

0
před 2 roky Radka

Kamarádka byla v amaryllis centru, kde si nechala udělat lifitující nitě. Centrum sídlí v Praze na Vinohradech, říkala že zákrok proběhl v pořádku žádné velké zásahy do pleťi což je hrozně fajn, což ocení každá žena....

0
před 2 roky Majka

Rozhodně nebudeš litovat. Injekce nejsou bolestivé, cítíš spíš jen tlak a výsledek je parádní.

0
před 2 roky Marta

Už jsem se rozhodla, že chci taky změnu podstoupit, tak do toho půjdu, po videích se už skoro nebojím :-) a těším se na proměnu.

0
před 2 roky Wendy

Zdravím holky, máte některá z vás vyzkoušené liftingivé nitě? Přece jen vrásky přibývají s věkem a žádný krémy mě nepomohly. Slyšla jsem o tom, tak mě zajímá jestli některá z vás podstoupila tento zákrok?

0
před 2 roky Marie

Chtěla bych se zeptat co používáte na vrásky? Děkuji za váš tip

0
před 2 roky Jitka

Zdravím, kde ste si nechali udělat výplňě? Mám dost vrásky a žádně krémy co jsem zkusila mě nepoohli tak sem si říkala že zajdu do nějakého toho centra. Poradíte mě

0
před 2 roky Tara

Zkuste na vrásky zajít do Amarylliscentra. Mě žádné krémy nepomohli a byla jsem ráda, že jsem zašla si udělat výplně. Můžu opravdu doporučit.

0
před 6 měsíci Lucie

Jaké jsou Vaše zkušenosti, jak bych mohla vyhladit své vrásky? Máte prosím některá vyzkoušeno něco, co by mohlo doopravdy fungovat?

0
před 6 měsíci Dagmar

Musíte se zamyslet, proč vrásky vznikají, může za to přirozený úbytek kolagenu v těle, doporučuji kolagen začít doplňovat, a uvidíte výrazné zlepšení…

0
před 6 měsíci Lucie

Jak bych ho mohla doplňovat?

0
před 6 měsíci Dagmar

Způsobů je hned několik, já jsem zvolil doplňování pomocí kolagenu v prášku, který si každé ráno dávám do pití https://www.osloskinlab.cz/the-solution/

0
před 5 měsíci Sandra

Na vrásky vám holky rozhodně nepomůžou žádné kolageny ani krémy :/ to se na mě nezlobte, ale tomu opravdu věříte ? Jediný možný způsob jak se vrásek zbavit, je si zajít na kliniku a podstoupit nějaký zákrok nebo pak něco méně invazivního jako je botox nebo mezonitě.

0
před 5 měsíci Šárka

Jakým způsobem v amaryllis centru ošetřují ty vrásky? Jaké metody nabízejí? Já jsem byla překvapená, když jsem zjistila, že jich je více. A jaký způsob je nejúčinnější?

0
před 4 měsíci Sandra

Když se podíváš na jejich stránky, tak tam mají vypsaná všechna ošetření, které na vrásky dělají http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky/vrasky. Jestli můžu doporučit, tak je lepší se objednat na konzultaci, kde ti doporučí ošetření, které je vhodné přímo pro tebe, protože každá máme vrásky úplně jiné.

0
před 4 měsíci Gabka

Já jsem dostala do Amaryllis centra poukázku na Vánoce takže se chystám v březnu na velikou změnu ! Už se nemůžu dočkat, že si splním sen !

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 2


Přidat příspěvek