Vybavení dětského pokoje

0
před 4 roky Katka

Ahoj, rekonstruujeme oba dětské pokoje a potřebovala bych sehnat takové ty zvýšené postele, pod které se dá dát stůl, nevíte kde prodávají nějaké kvalitní?

0
před 4 roky Monika

Já kupovala synovi tuto postel, myslím, že je to ta co hledáte https://www.nabytek-aldo.cz/detska-patrova-postel-kurt-x1330

0
před 4 roky Lucie

To je dobrá postel, také ji máme doma, ušetří spoustu místa

0
před 4 roky Katka

Tak děkuji za tip už jsem si u nich nábytek objednala :-)

0
před 4 roky Mirka

Ja doporucuji tento obchod .- http://www.nabytek-bmark.cz/ sama jsem tam nakoupila detem do pokoje postele a skrine a pak jeste do obyvaku pohovku a vse bylo v poradku.

0
0
před 3 roky Nováková

Přemýšlíme, že bychom šli moderní dobou a dětský pokoj pro našeho Honzíka vybavili kamenným kobercem, místo klasickým. Jaký máte názor?

0
0
před 3 roky Mirka

Ahoj. Já myslím, že přesně tyhle postele se dají běžně sehnat i v ikei ne? Ale určitě je doporučuji. Když jsme nechávali dětem rekonstruovat pokoj od http://www.pwinterier.cz/ tak jsme jim je tam také dali a funguje to parádně.

0
před 3 roky Vlasta

Zdravíčko :-) Skus třeba mrknout sem https://detivbavlnce.cz/ seženeš tu nejen pro hodně malé děcka ale i ty větší (školáci) :-) Příjemné ceny. Nakupuji tu pravidelně :-)

0
před 2 roky Miladka

Ahojky. Co se týče dětského nábytku, tak mám docela dobrou zkušenost s http://www.bezvapokoj.cz/ Není to vyloženě obchod, ale stránka, kde jsou recenze různého dětského nábytku. Vybírali jsme přes ni vybavení o pokojíčku naší malé. Určitě doporučuji mrknout! :-)

0
před 2 roky Stáňa

tady je zvýšených mnoho s velkým úložným prostorem, taky zrovna řeším https://www.dostupnynabytek.cz/kategorie/postele-pro-deti-0183/

0
před 2 roky Zorka

Mrkni se na e-shop https://www.mamo-tato.net/ Mají tady plno věcí od oblečení po dětský nábytek pro miminka.

0
před 2 roky Jiřinka65

Já doporučuji idoplňkypro dítě, já nedávno koupilamalému tady https://www.dante.cz/Detske-povleceni/ povlečení s avangers a je z toho úplně nadšený :-)

0
před 2 roky Jitka Brázdová

Zdravím. Sice se to úplně netýká nábytku, ale pokud zařizujete dětský pokojíček, tak určitě doporučuji mrknout na tento článek: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek Mají tam spoustu užitečných rad. :)

0
před 2 roky Anička0258

My kupujeme nábytek do celého domu z https://www.biginzerce.cz/ ,mají tam velký výběr všemožného nábytku. Zvýšené postele se mi taky líbí, tak přemýšlím, že je dětem do pokojíčku taky koupíme. Pokojíčky nemají velké, tak bychom ušetřili dost msta.

0
před 2 roky alex

Jestli budeš kupovat i matraci, tak doporučuji jednoznačně Picaso Manufactury- https://www.picaso-m.cz/detske-luzkoviny/vysoká kvalita za opravdu fajn ceny :)

0
před 3 měsíci Jarka

Ahoj. Už nějakou dobu sháním do pokojíčku své dcerky takový ten dětský stan. Nemáte s tím někdo zkušenost? Už jsem se tak předběžně po nějakých dívala a abych pravdu řekla, tak se mi zatím asi nejvíc zamlouvají ty, které mají tady https://www.emako.cz/detske-stany/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 10


Přidat příspěvek