Vybavení na zahradu

0
před 3 roky Pavel K.

Dobrý den, chystám se vybavit prázdný zahradní domek zahradním nářadím, chybí mi věci jako nůžky na plot, zahradní nůžky, vlastně bych potřeboval i nějaké kvalitnější pily atd.. Nemáte někdo tip na nějakou vaši oblíbenou, kvalitní značku, obchod, eshop? Na ceně mi až tak nezáleží, spíš bych ocenil, aby mi to nářadí dlouho vydrželo a dobře se mi s ním pracovalo, díky moc!

0
před 3 roky Klaudie

Ahojky :) Zkus mrknout na tuto stránku - https://www.biano.cz/produkty/zahrada Máš i tam i sekci "pro kutily a zahrádkáře" :) Myslím, že tam bys mohl najít všechno, co hledáš. Já tam teda zahradu vybavila nábytkem :)

0
před 3 roky Marek

Já mám super zkušenost s www.zeleneudoli.cz Nakupovali jsme tam několikrát a vždycky vše přišlo rychle a bez problému, navíc mi eshop přijde dobrý i co se týče cen, takže pro mě ideál.

0
před 3 roky Libor

Máme dobré zkušenosti s eshopem 123market.cz. V sekci Zahrada mají snad úplně všechno a ceny jsou také přijatelné. Pár nákupů už jsme tam udělali a vše proběhlo bez problémů, takže mohu doporučit. http://123market.cz/zahrada-14

0
před 3 roky Vojtan

Určitě Fiskars. Na produkty mají několika letou záruku. Mám od nich zahradní nářadí i nějaké kuchyňské už 6 let a pořád v perfektním stavu :)

0
před 3 roky Judyta

No, jako je tady toho hodně, jako myslím těch tipů, kam se mrknout na to nářadí... Mě se ale líbí to biano, tam totiž všechno vidíš, nemusíš nikam chodit a krásně si to objednáš z domu :)

0
před 3 roky Daniel

My jsme několikrát nakupovali na tom Zeleném údolí a vždy vše v naprostém pořádku, seriózní jednání… super.

0
před 3 roky Pavel K.

Děkuji moc za tipy, mrknu na to.

0
před 3 roky Kamil

My máme taky většinu zahradního nářadí od Fiskars. Pokud chcete aby vám vydrželo nářadí dlouho, mohu jen doporučit :)

0
před 2 roky Radka

Jj, jako není problém si koupit zboží od oblíbené značky, ale musím teda říct, že i já dost hledám na biano. Tam mají obrovský výběr snad všech prodejců, takže i všech značek.

0
před 2 roky Vojta

Radko a jak to teda fuguje? Nakupuješ od Baina nebo od přímo od prodejce...?

0
před 2 roky Adamm

Zkuste kouknout zde na zahradní nářadí je tam snad vše, co člověk potřebuje :-)

0
před 2 roky Marcela

Hezký nábytek a další věci na zahradu mají na A-market.cz - posílám odkaz na jejich firemní profil: https://www.bydlo.cz/nabytek-na-zahradu-a-terasu

0
před 2 roky donlabuznik

Pokud budeš pořizovat nářadí, nepodcenil bych ani ochranné pomůcky jako jsou rukavice a pevná obuv. Já je vždycky nakupuji na https://www.ardon.cz/ Nerad bych si totiž způsobil úraz, ona totiž stačí chvilka nepozornosti a už je to na světě.

0
před 2 roky Tom

Můžete mi prosím někdo poradit, jak v Praze prodat co nejvýhodněji pozemek / zahradu?

0
před 13 měsíci Michal

Já mohu doporučit realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, která mi ještě před prodejem nemovitosti vyplatila zálohu, takže jsem byl opravdu velice spokojený.

0
před 13 měsíci Tom

Vyplatila zálohu? a jak velkou zálohu před prodejem realitní kancelář vyplatila?

0
před 13 měsíci Steni

Já jsem tyhle věci kupoval postupně tak nějak po akcích, tak si zkuste projet letáky, třeba něco najdete. Jediné, co jsem vloni kupoval, byla nová sekačka, konkrétně značky Hecht. Ta stará se mi totiž rozbila uprostřed léta a jelikož jsem nemohl zahradu nechat zarůst a byl jsem po dovolené, takže skoro bez peněz, musel jsem si na ni půjčit. Naštěstí jsem našel fakt výhodnou, a to přes tenhle srovnávač > https://www.ferovepujcky.cz/kratkodobe-pujcky :) Můžu jen doporučit ;)

0
před 12 měsíci Michal

Ano realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/ mi před prodejem vyplatila zálohu dva miliony korun, a navíc od vyplacení zálohy, netrvalo ani měsíc, než se nemovitost prodala.

0
před 12 měsíci Libor

Čím hubíte slimáky?

0
před 12 měsíci Pavel

Poradí mi vždy soused,který tráví na zahradě hodně času.

0
před 12 měsíci Libor

Tak se prosímtě zeptej co by mi na ně doporučil.

0
před 12 měsíci Daniela

Já jsem se zbavila slimáků nadobro. Chtěla jsem nějaký šetrný kvůli našim pejskům a byl mi doporučen Ferramol a spokojenost. A koupíš ho skoro v každém hobby marketu, já ho koupila v Bauhausu.

0
před 12 měsíci Libor

Super děkuji vyzkouším, také máme tři pejsky a pět koček.

0
před 12 měsíci Romanka

Není lepší spíš zkusit zhubnout přirozenou cestou? Ta liposukce už je přecijen zásah do těla. Já sem se dostala z nadváhy s pomocí specialistky odtud https://www.svet-zdravi.cz/ a nebylo třeba žádné liposukce

0
před 8 měsíci Tomáš

Jestli nevadí, že se trochu vrátím k tomu nářadí na zahradu, tak bych na vás měl jeden dotaz. Nedávno mi bohužel zloději vykradli můj zahradní domek, kde jsem měl schované veškeré nářadí na zahradu a co je nejhorší, tak dokonce i sekačku. Sekačku už se mi naštěstí povedlo sehnat novou, ale zahradní nářadí pořád ne. Nemáte náhodou tip kde se po něčem takovém dívat? Já například narazil na https://www.elimstore.eu/cz ale tam bohužel nemají úplně to, co potřebuji. Budu rád za jakýkoliv tip. Díky

0
před 8 měsíci Oskar

Ahoj rádi bychom si pořídili na naši novou zahradu nějaký dobrý krb.Vůbec nevím jaký koupit,jelikož je toho na trhu mnoho.

0
před 7 měsíci Standa

Pročti si nějaké články na internetu a pak si vše porovnej a nějaký dobrý vybereš.Musíš jenom hledat

0
před 7 měsíci Oskar

Nevím kde takové články hledat.Ty máš třeba jaký krb?

0
před 7 měsíci Standa

Já mám na zahradě tady tento krb https://www.zeleneudoli.cz/norman-atlas-zahradni-krb-s-douzovaci-nastavbou-x16130 .Velice dobrý krb za super peníze

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 8


Přidat příspěvek