Výbavička

0
před 3 roky Ina

Dobrý den :) Prosím o doporučení obchodu, kde nakoupím výbavičku pro mimi... Preferuji obchod, kde seženu opravdu všechno... Děkuji

0
před 3 roky Agáta

Já třeba na netu nakupuji na https://www.babyplace.cz/, tam mají úpně vše :)

0
před 3 roky Sylva

Jasně, Babyplace je skvělý obchod, mají tam fakt všechno pro mimi :)

0
před 3 roky Věrunka

Jen dotaz... Koupím tam i autosedačku pro mimi?

0
před 3 roky Nina

Jasně, určitě koupíš. Ten obchod má opravdu všechno. Sedačku jsem tam kupovala taky a musím říct, že podle mě mají asi nejlepší výběr ze všech obchodů, co jsem prošla, a že jich nebylo málo…

0
před 3 roky Andy

Ino, ten Babyplace, co tady doporučují, je fakt senzační obchod. S prvním mimi jsem tam taky šla pro věci. Půvdně jsem měla jen rámcovou představu, ale holky mi tam se vším poradily, takže za mě určitě nakup tam!

0
před 3 roky Míša

Holky, prosím o vaše rady... Hledám momentálně vhodné nosítko pro mimi... Jaké se Vám osvědčilo? Děkuji za každý tip, radu a připomínku :)

0
před 3 roky Jiřička

Holky, prosím o radu...kde koupím kvalitní matraci do dětské postýlky?

0
před 2 roky Jana

Ahoj. Mrkni na https://www.mamo-tato.net/. Nakoupíš tu vše, co miminko potřebuje :-)

0
před 9 měsíci Anička0258

Ahoj, mrkni se na https://www.propopelku.cz/kategorie/kojenecke-obleceni/ , mají tam moc pěkně kojenecké oblečení a seženeš tam všechno. Já jinde oblečení už nekupuju. Jsem ráda, že tam seženu všechno a nemusím nikde jinde už nic hledat.

0
před 3 měsíci Ivanka

Čauky. Doufám, že nevadí, když se přidám. Před časem jsem sháněla takové to dětské chodítko pro naši malou a narazila jsem na docela užitečnou stránku: https://detskechoditko.cz/ Mají tam recenze dětských chodítek od různých značek, což dokáže docela dost usnadnit výběr. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 3


Přidat příspěvek