Výběr kočárku

0
před 4 roky Paťa

Dobrý den, můžu poprosit o nějaké stránky, kde mají větší výběr kočárků ?

0
před 4 roky Síma

Já jsem si objednávala kočárek přes www.babyplace.cz na doporučení od kamarádky a vše dorazilo jak má.

0
před 3 roky Paťa

jaký jste si vybrala ?

0
před 3 roky Síma

Vybrala jsem si tenhle www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90/, akorát jsem se  na něj byla podívat tady v Praze, protože poštou se takové kočárky neposílají.

0
před 3 roky Paťa

Aha, značku emmaljunga vůbec teda neznám :/ ale mají krásné kočárky. Přemýšlela jsem totiž nad kočárkem stokke, ale zatím ještě nějsem pevně rozhodnutá.

0
před 3 roky Síma

Jéžiš, no hlavně ten ne :( je hrozně malinký, přijde mi to jak nějaká kukaň a celkově to zpracování mi přijde nic moc. Hlavně  třeba v klasickém zimním fusaku tam mimčo nedáte, protože tam zavazí ta rukojeť a už kvůli ní se musí pořizovat fusak nožikový, coý mně se teda nelíbí, to máte stokrát lepší si pořídit tu emmaljungu.

0
před 3 roky Paťa

No jenže mají prodejnu akorát v Ostravě a to je pro mě z Brna sakra daleko a když už bych měla dát takové penízky za kočárek, tak bych ho chtěla vidět na živo a vyzkoušet ho. 

0
před 3 roky Síma

Sice nemají v Brně přímo baby place prodejnu, ale emmaljungu seženete i tady  www.moje-miminko.cz

0
před 3 roky Paťa

Tak děkuji moc za tip, byla jsem se podívat na prodejně v Brně a s partnerem jsme si odvezli tenhle model  www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt60. Když mi prodavačka, ukazovala, co všechno umí, tak jsem z něj byla naprosto unešená

0
před 3 roky Síma

To se nedivím, my jsme si udělali výlet do Bratislavy a kočárek jsem si vybrala tam. Hlavně jsem se nesetkala s tak příjemným a nenuceným servisem prodavaček, jako mají tam. Kdyby se takhle choval každý, tak by se hnedka líp nakupovalo.

0
před 3 roky Irča

Já jsem si objednávala kočárek přes www.babyplace.cz na doporučení od kamarádky a vše dorazilo jak má.

0
před 2 roky Alena

A jakou značku sis objednávala jestli bych se mohla zeptat ?

0
před 2 roky Irča

Dala jsem na doporučení a pořídila jsem prckovi kočárek emmaljunga, je sice trošičku dražší, ale cena naprosto odpovídá kvalitě a funkcím, co kočárek má :)

0
před 2 roky Lenka

Holky nevíte jak to má teď s výběrem kočárku ten nový Malvík ? Dívala jsem se, že se přestěhovali do Jinočan akorát jsem ještě neměla možnost se tam podívat.

0
před 2 roky Natka

Má pořád stejně velký výběr, jako měli na té předchozí podejně :). Jinak novou prodejnu mají přesně tady https://www.malvik.cz/Prodejny/Malvik-FAMILY-Jinocany

0
před 11 měsíci Lenka

No já už se tam musím jet konečně podívat, pořád to plánuju a nějak mi to nevychází. ... jak je to tam vůbec s parkováním ? dá se to tam někde upíchnout nebo je s tím problém ?

0
před 9 měsíci Liu Jo

když jsem tam byla minule koukat na kočárek, tak jsme v klidu zaparkovali, nebyl s tím problém

0
před 6 měsíci Jojka

umíte mi někdo poradit kočárek pro vysoké rodiče?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 10


Přidat příspěvek