Zaměstnání

0
před 12 měsíci Aneta

Dobrý den, už jsem nespokojený s výplatou, a začínám si hledat novou práci, poradíte mi někdo prosím, kde se dají vydělat opravdu dobré peníze?

0
před 12 měsíci Jirka

Já jsem to měl stejně, začal jsem pracovat pro dodavatele energií, a konečně jsem pracovně spokojený, mám dostatek financí pro celou rodinu, a mnohem volnější pracovní dobu.

0
před 12 měsíci Aneta

Pro kterého? peníze máte pěkné? jaká ta práce je?

0
před 12 měsíci Jirka

Dělám pro http://nabor.armexenergy.cz/, a ano peníze mám opravdu hodně dobré, nikdy jsem neměl lepší práci.

0
před 7 měsíci Mirek

No, já si myslím, že ve vašem případě by bylo asi nejlepší se prvně podívat na to, jaké jsou u vás pracovní nabídky a třeba se vám tam podaří najít nějaké zajímavé místo. Jestli můžu doporučit jeden pracovní portál, tak tento: https://www.hitprace.cz/ Právě přes něj se podařilo najít práci mně a jsem velmi spokojen. :)

0
před 5 měsíci Boris

Ahoj, také zrovna sháním novou práci a když jsem se po nějakých díval na internetu, tak na mě vyjela tato pracovní agentura https://www.aprm.cz/ Koukal jsem, že tam mají dost zajímavé nabídky. Nemáte s nimi náhodou někdo zkušenost? Díky.

0
před 2 měsíci Henry

Myslím si že já svoje budoucí zaměstnání budu asi hodnotit hlavně podle šéfa, protože to co jsem naposledy zažil byl fakt děs, a pak si tohle člověk přečte a řekne si kde je asi chyba žejo… https://www.finance.cz/510321-petr-morcinek-usporadal-plavbu-pro-700-lidi/ asi se jinak pracuje když šéf dokáže svoje zaměstnance nějak ocenit a udělat takovouhle parádu…

0
před 4 týdny donaaald

To já jsem si našel novou práci přes 1job, založil jsem si tam profil asi tak před dvěma měsíci a hned během prvního týdne jsem měl několik nabídek práce. Návod jak si u nich založit profil najdeš kdyžtak na https://www.1job.cz/prispevek/navod-profil-uchazece Přeji ti, aby jsi našel svoji vysněnou práci ! :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 1


Přidat příspěvek