Zateplení domu

0
před 2 roky Marek

Dobrý den, chystám se na zateplení domu, hlavně kvůli novému vyhlášení podmínek dotací na zateplení poradíte mi však, kde si půjčit na zateplení?

0
před 2 roky Jirka

Já jsem si půjčoval u Modré pyramidy, vyřídil jsem tam úvěr do půl hodiny a ani si nic neúčtují za zpracování úvěr, tak jako je to jinde běžné…

0
před 2 roky Marek

Na jak dlouho jste si půjčoval? A nemají někde popsané za jakých podmínek půjčují?

0
před 2 roky Jirka

Já jsem si půjčoval u Modré pyramidy, vyřídil jsem tam úvěr do půl hodiny a ani si nic neúčtují za zpracování úvěr, tak jako je to jinde běžné…

0
před 8 měsíci Ivan

Tak to já si teda na zateplení domu peníze nepůjčoval. Měl jsem štěstí v tom, že jsem doma měl docela dost našetřeno, takže jsem vše pokryl z toho. Vyšlo mě to vlastně celé celkem levně, protože velkou část zateplení jsem si dělal svépomocí... I když je pravda, že pár řemeslníků jsem si na pomoc najal. Ty se mi povedlo najít přes tento poptávkový portál http://www.trhpoptavek.cz/ I tak mě to ale pořád vyšlo o dost levněji, než kdybych to celé svěřil do rukou nějaké firmě.

0
před 6 měsíci David

Dobrý den, i když je v dnešní době celá řada vychytávek, tak jsem postavil náš dům postaru. Staré osvědčené metody a materiály jsou zkrátka nejlepší. Dnešní doba přispívá jen k tomu, aby se dělali věci nekvalitně a jejich životnost tak není taková. Kvalitní zateplení a poctivá plastová okna, která máme z https://www.jis.cz/okna/ pro nás byly základ.

0
před 5 měsíci Lebron

Dům máme zateplený už několik let, ale i tak jsem měl dojem, že se v něm teplo nikdy moc dobře neudrží. Přes https://www.obnova.cz/termoaktivni-sterky/ jsem si proto koupil termoaktivní stěrku, která dokáže teplo udržet v interiéru.

0
před 3 měsíci Radim

Zateplení domu je velmi důležité, pokud pak nechcete v zimě protopit majland. Pokud nemáte na kvalitní izolaci peníze, určitě se vyplatí půjčka, kterou vám dá každá banka nebo nebankovní společnost. Nezapomeňte však na to, že i výběr kvalitních oken je důležitý. Jimi z domu utíká také hodně tepla. My jsme okna nedávno měnili a rovnou jsme pořídili plastová okna a trojskla a je to znát. Okna jsme měnili proto, že se nám stalo, že nám v jednom okně prasklo sklo a to samo od sebe. Vůbec jsem to nechápal, tak jsem hledal na internetu, jestli je to možné a v tomto článku https://www.dumabyt.cz/rubriky/stavba/okna-dvere/muze-okno-prasknout-samo-od-sebe_27108.html jsem našel vysvětlení. Chtěli jsme, aby byla všechna okna stejná, proto jsme je vyměnili rovnou v celém domě. Jen doufám, že teď už nám sklo nepraskne.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 5


Přidat příspěvek