Zdravé vánoční dárky

0
před 9 lety Frodik

Jen tak mě napadlo, jestli vás není víc jako já - Vánoce jako svátek obchodníků a importérů z Číny ignoruju a namísto dárků "bez kterých jsem nemohl žít" dávám a chci dostávat zdravé potraviny.
Když se podívám co všechno si lidi kupují k Vánocům, novou plasmu, protože 2 roky stará LCD TV je už "out" apod... Myslím, že investice do kvalitních potravin je určitě hodnotnější dárek, navíc se dají Vánoce využít k tomu, že potraviny, které si člověk celý rok odpírá kvůli jejich ceně, koupí právě pod stromeček, přijde mi to jako dobrý důvod.
Máte nějaký tip na kvalitní, zdravou potravinu, která je navíc vhodná jako dárek ?

0
před 9 lety Jirka

6sense tak dlouho propagoval rakytník, až jsem koupil rakytníkovou šťávu. To se mi zdá jako vhodný dátek v zimě jsou vitamíny potřeba.

0
před 9 lety Lucka

Určitě, mluvíte mi z duše, akorát je problém to nějak vysvětlit ostatním:) na druhou stranu mi přijde nevhodné říkat si, co chci dostat od nich za dárek, ale ted k narozeninám mě moc potešil mini balíček s kozím sýrem a jogurtem=P Tak jsem projevila takovou radost, že doufám, že se podobného dočkám znovu:P

0
před 9 lety karča

Já dělám balíčky, do kterých dávám po různu - sušené ovoce, kustovnice, oříšky, kvalitní sypané čaje...Letos obdaruju sebe i mamku musli, které si sama namixuju a objednám přes net. 750g zdravého mlsání ve vánoční plechovce:-)za přijatelnou cenu.

0
před 9 lety Lucka

Jé, super dáreček;-) Proč jen tohle nenapadá víc lidí v mém okolí..?:-D

0
před 9 lety happy.lenulka@

to mussli michane pres net je super, sama si jej kupuji uz pres rok a jsem absolutne spokojena, kdo by mel zajem o jejich stranky, tak mu to rada napisu do emailu. ale staci pripadne zadat do vyhledavace namixuj si svoje mussli a on je to myslim hned prvni odkaz ;-)

0
před 9 lety karča

Já to budu zkoušet poprvé a ochutnám už to hotové namixované degustační. Nějak si sama neumím vybrat a namíchat z tolika možností. Kdybyste měla nějaké oblíbené, budu ráda za typ. Omlouvám se, že odbočuji od hlavního tématu. karin.vitaskova@seznam.cz

0
před 9 lety Tom

-- reklamní odkaz smazán správcem --

0
před 9 lety Lucka

Tak jsem ještě narazila na docela zajímavou inspiraci k vánočnímu dárečkům:-) http://www.probio.cz/aktuality

0
před 9 lety Martina

Já dneska udělala obrovský nákup na www.gresik.cz - nakoupila jsem spoustu čajů, bylinné kapky, sirupy, bonbony...Myslím, že tyto dárky sklidí větší úspěch než komerční dárky.

0
před 9 lety Jana

Gresik to je nápad. Člověk si jeho výrobky dopřeje pomálu, ale jako dárek potěší. Jeho koření i čaje jsou naprosto super.

0
před 9 lety Alča

Já jsem některé výrobky této firmy vyhrála a byla jsem moc spokojená. Do té doby jsem znala Grešík jen v podobě koření a fakt si moc chválím

0
před 9 lety Lenicka1313

No pokud bych mohla, rozhodně bych doporučila elektrický otvírák. Hrozně ulehčí práci a od té doby, co máme doma tento http://www.kabelmanie.cz/elektricke-otviraky-vin_d423.html nemám problém otevřít víno ani já. :)

0
před 9 lety Alča

To je fakt, a pak si ten otívák může člověk pěkně zchroupnout, protože mu moc dobře udělá na žaludek jak je zdravý :-D
Tak tohle mě tak pobavilo, až jsem dostala záchvat kašle :-D

0
před 9 lety Tereza

Před necelým rokem jsme s přítelem začali podnikat a naším krédem je dovážet zdravé věci, které v ČR bohužel nevypěstujete. Protože přítel byl 7 let delegátem na Krétě, pečlivě jsme vybrali olivový olej extra panenský a teď rozšířili sortiment o přírodní olivová mýdla.
Kdo by chtěl přidat zdravé produkty do Vánočních balíčků, ať mrkne na naše webovky: www.olivovyobchod.cz
Pokud máte o naše produkty zájem a odrazuje Vás poštovné, kontaktujte nás na e-mailu a určitě najdeme řešení:) Moc se těšíme a předem díky.

0
před 9 lety Alča

Jestli máte někdo v okolí prcka a chtěli byste mu dát eko hračku od firmy Kikko, tak mám dva slevové kupony do DM drogerie, ozvěte se

0
před 9 lety MartinSX

To Tereza: Ahoj. Kdo vymyslel název Olivový obchod? Dobrej, jednoduchej, učelnej název. :)
Akorat ten eshop je tezka katastrofa. Nechcete pekny, stylovy profi eshop? Kamarad je dělá. Ten váš vypadá na balíček z netu stahni si eshop free. Nebo ho dělal nějaký amatér z Bulharska. :) Nejhorší je ten font. Kazí to uplně dojem. Kdybys chtěla, napiš. Zeptal bych se kolik za to chce.

0
před 9 lety Lucka

Tak myslím, že prodejci elektroniky a značkových věcí se letos opět poměly... :-(
http://www.denik.cz/z_domova/lide-chteji-vsechno-a-hned-vnim20111223.html

0
před 9 lety Mrki

Nejzdravější vánoční dárky jsou žádné vánoční dárky ,-)

0
před 9 lety Lucka

No to asi ano, ale u nás něco nereálného:-) V mém městě už hned večer straší před popelnicemi tuny a tuny krabic, papírů a obalů od LCD televizorů, krabice od mobilů, drahých hraček atd. Je toho vždycky hromada v okruhu snad 3 metrů a mě se vždy každý rok jen potvrdí, že Češi jsou v tom nakupování stále stejní... (ne-li rok od roku horší)

0
před 9 lety Dita

No vidíte Lucko, já jsem dostala pod stromeček dárek české výroby celý ze dřeva. Váleček na těsto, jenže to není jen takový obyčejný váleček, vyrábí ho postižení v Otradově v jedné malé firmičce. Takový dárek s hodnotou mi udělal obrovskou radost. Ježíšek říkal, že tam měli ještě z Číny, jsem ráda že vybral správně. Kujuu

0
před 9 lety Lucka

Dita: to se máte, super nápad, bohužel málokoho napadne (aspoň u nás) a když už by to bylo něco praktického, tak by to u nás bylo opět z Číny:-/ Já jsem koupila známým i hodně koření a čajíky od Sonnetoru a Dr.Popova, nicméne oplátkou mi (bohužel) bylo jako každoročně spoustu kosmetiky, šperků a následně klasická "Čína":-(
No jo no, někdo hold své zvyky a tradice měnit nehodlá a přijde mu zbytečné utrácet víc za něco kvalitnějšího a poctivějšího, když to může mít za méně...

0
před 9 lety Dita

V tomto případě to nebylo víc a i kdyby, tak se tím nákupem podpořila dobrá věc. Jsou to sobci s krátkým viděním, sami na to dojedou (v podobě daní), likvidují u nás pracovní místa. Ale já vím hlavně ať je to levné a je toho hodně.

0
před 9 lety Lucka

Přesně tak, i kdyby to nějakou tu kačku stálo navíc, já bych jí také investovala raději, než do té čínské šit...
Bohužel jsem toho názoru, že už bude pozdě (pokud už není), Češi, jakožto i má okolní rodina to celé bojkotuje, a mám-li být upřímná, nejraději bych se z této prašivé a zaslepené země odstěhovala někam k sousedům:-) Škoda jen, že má jazyková stránka to brzdí:-)
Jinak Dituš máte moc velké štěstí, že u vás v rodině jsou rozmní členové, co bych dala za malou změnu k lepšímu i v té mé:-)

0
před 9 lety Frodik

Lucka: Vůbec se nestyďte za ten názor, že je lepší se přestěhovat někam do civilizované země - naopak, je potřeba tento názor podporovat - myslím si totiž to samé. Jazyk by neměl být ten rozhodující důvod - schopný člověk se nemá problém domluvit kdekoli a poměrně rychle i bez znalosti rychle pochytí jazyk, kterým mluví všichni ostatní. Vím to, protože jsem si to mohl sám vyzkoušet. Po půl roce života za hranicemi mluvíte anglicky lépe než po 10 letech studia jazyka u nás na škole. To samé je to i s jinými jazyky ... Takže je to jenom o té odvaze, sebrat se a zmizet. Jak říkají všichni, co už v zahraničí trvale žijí - nikdo by se nechtěl vrátit zpět, možná kvůli kamarádům nebo pěkné přírodě, kterou tady ještě někde máme, ale rozhodně to nevyváží tu skutečnou demokracii, skutečnou civilizovanou kulturu a životní úroveň. Tady si jen lidé myslí, že něco takového tu už máme, ale to je iluze vzbuzovaná konzumností a omezeností české společnosti.

0
před 9 lety Jirka

Frodiku, někteří mí přátelé se vrátili na důchod, ale moc jich nebylo.
Na některé výstřelky politiků nadávají i jinde, například košer elektřina, to jsem se opravdu zasmál,ale to co předvádějí naši politici, to je opravdu síla.

0
před 9 lety Frodik

Jirka: Ty důvody návratu na důchod chápu - v případě, že mají příjemnou důchodovou rentu ze zahraničí, tak se přes některé "malicherné" problémy související např. s životními náklady mohou poměrně dobře přenést. A na udržení si krevního tlaku v normálu by jim mělo stačit nesledovat média a zprávy. Pak si dokážu představit, že někde v ústraní v klidu se dá nostalgicky ve vzpomínkách prožívat podzim života. I já znám takové případy a mám pro ně pochopení. Ovšem "čistokrevný" český důchodce si o tomto může nechat jen zdát. Pokud to nebyl za minulého režimu komunistický papaláš (kteří mají klidně několikanásobně vyšší důchod než běžní lidé, kterým se snažili znepříjemnit život - jaká smutná ironie).

A ještě jednou chci zopakovat, že fandím lidem jako je např. zde Lucka, která si také sama došla k logickému závěru, že jediným možným krokem, než se tady z té politické mafie a konzumních ovcí nezbláznit, je emigrace. Ve svém okolí znám mnoho dalších lidí, kteří jsou odhodláni ke stejnému kroku. Jenom masochista by tu zůstával a jako blbec platil stále vyšší daně všem těm stojícím ve frontě na úřadě s nataženou rukou a vysmátým politickým obličejům v TV ....

0
před 9 lety Danah

Je veliký rozdíl žít v zemi s dlouhodobou demokracií nebo v post-komunistické křeči. Takže ke zdravému vánočnímu dárku přidat i správné a odvážné novoroční předsevzetí. :)

0
před 9 lety Danah

Frodík: tak vidíš, kam jsme to dopracovali- s těmi "stojícími ve frontě" mi to připomnělo, že dětičky se učí znát barvy někdy ve třech, čtyřech letech? Pak když vyrostou, tak je jako dospělí myslící lidé ani nesmějí použít a pojmenovat, jinak se dostanou do problémů!!

0
před 9 lety Lucka

Frodik: kdyby to jen trošku, ihned bych si zabalila svých pět švestek a hurá třeba do Rakouska, jé=) Bohužel s mou ne zcela dokonalou angličtinou nevím, zda bych se dorozuměla,ale je pravda, že po čase by to určitě nějak šlo. A vlastně je smutným faktem, že Češi jako obecně stát mě spíše sžírá, jakoby tu nic nefungovalo i když v sousedních zemí to jde bez větších problémů... Já jen prostě nechápu, proč u nás v zemi lidé chápat nechtějí. A čert ví, možná se jednou vážně seberu a vyzkouším třeba to zmíněné Rakousko, představa by to pro mě byla více než lákavá.

0
před 9 lety Frodik

Danah: Tak za ten postřeh s barvičkami bych vám hned udělil aspoň 5 bodů, kdyby to šlo. Dopracovali jsme to opravdu k velkému pokroku, některé barvy jsou opravdu tabu, zejména v souvislosti třeba se sociálními dávkami. Ale daně na ně platit musím, pojmenovat příživníky je ale už trestné ...

0
před 9 lety Danah

Lucka: že v ČR nefunguje to, co jde jinde snadno, je smutný fakt. Vždycky když přijeli nějací mí přátelé z ciziny,kde dlouhodobě žili, nechápala jsem, že jsou už 3.den v ČR jak na trní, začínají kritizovat,jsou nespokojení- navíc když třeba neviděli své rodiče předtím dlouhá léta! Myslela jsem si, že musí být šťastní znovu u rodiny- ale NE! Nebyli. Už si zvykli i jinak přemýšlet a prostě jen spokojeně žít,a ne stále bojovat. ČR není ve válce,ale pořád se tam o něco "bojuje" a nežije. Už vůbec ne spokojeně.

0
před 9 lety Lucka

No právě, tady jakoby pomalu život umíral, vše se točilo jen kolem peněz, nežít, hlavně mít co nejvíc a nahrabat si... Tady v Česku se prostě bojuje nejen mezi sebou, ale mám pocit, že spíš často lidé bojují i sami se sebou...
Je to tu vážně čím dál víc horší, jakoby to spělo k zániku ale nikoho to netrápilo, opravdu mám chuť se jednou sbalit a odjet někam normálně, svobodně a šťastně žít, ať už to zní jakkoliv jako klišé.

0
před 9 lety Lucka

http://www.novinky.cz/ekonomika/254608-lide-po-vanocich-vraceji-knihy-i-hracky-muzi-casto-netrefili-cislo-obleceni.html?ref=zpravy-dne
A je to tady=) Ještě přibyde zpráva o přeplněních útulcích a bude to kompletní, kdyby kuopili jen něco pořádného a užitečného, nemuseli by mít takové starosti...ale mluvit tady na některé lidi je jako mluvit do větru.

0
před 9 lety Lenka

Lucka nevěř všemu co napíší. Jeden týden si tam přečteš jak před Vánoci lidí utrácejí (asi to mělo navodit ty co nechtěli moc utrácet) a za týden si přečteš, že Češi na Vánoce moc utrácet nebudou. A tak podobně. Další článek psanej v listopadu na Vánoce bude chumelit, článek v prosinci na Vánoce nebude chumelit. Víte co tam je článků o vztazích, kteří si vzájemně protiřečí.

0
před 9 lety Lucka

No právě, tomu se věřit ani nedá, právě proto, že už asi sami nevědí, čím víc zaujmout, tak zkouší vše. Tomuhle už by uvěřil snad jedině sám autor, který to sesmolil.

0
před 9 lety Lucka

Nesledoval jste někdo před Vánoci tento díl? http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1100627928-ta-nase-povaha-ceska/
Je to krásný příklad, jak to u nás opravdu je, zároveň smutné, že jsou už jen výjimky, kde se tradice ještě dokázaly udržet. Nejvíc mě zaujala rodina s plným košíkem mašírující si to z obchodu s prázdnou peněženkou, kkterá v rychlosti odpovídá, že tradice dodržují, ale nemají teď čas na něco odpovídat...Jejich tradice si představuji v umělém stromku, hromadě drahých dárků a v pověšení Santy do okna...

0
před 9 lety Evva

Když nevíš co za dárek tak doporučuju miliondarku.cz :-)
Když dojdou nápady klikám rovnou na tuhle stránku http://miliondarku.cz S nákupem dárku jsem tam byla naprosto spokojená. A myslim že se dají vybrat i zdravé dárky ;-)

0
před 8 lety Jarmila

Zdravím, jaký máte názor na sušené maso? viz. http://potraviny-susene-maso.hyperzbozi.cz/

0
před 6 lety modrokakocka

zdravím vás já jsem to letos vyřešila tak že jsem kupovala hodně vitamínů všem a mně a muži jsem koupila domácí koupel... říkám si že trocha romantiky se zdravím. Přesně jsem koupila rašelinovou koupel, která je dobrá na detoxikaci organismu, stres, klouby a spoustu dalších, tak se kukněte třeba taky koupíte ;) www.domacikoupel.cz

0
před 6 lety Kveta.zvikova01

Já třeba (to: modrokakocka) opravdu nemám ráda, když se kupují vitamíny nebo nějaké takovéto léčebné medikamenty k Vánocům, ale je to každého věc, dávám přednost třeba kávě, ta je také zdravá v přiměřeném množství.

0
před 6 lety Jarka Kanová

Přiznám se, že také nejsem zastánce nakupování medikamentů v lékárně. Relaxační bylinková koupel nebo poukaz na masáž mi přijde daleko vhodnější i prospěšnější. 
Já s bratrem jsme se letos rozhodli zainvestovat do zdraví našich rodičů a domluvili jsme se na koupi nových matrací, ty současné už přece jen po 15 letech již dosloužili, a myslím, že si oba zaslouží nějaké kvalitní spaní. Sedla jsem k internetu a začala pročítat články a diskuze, nenapadlo mne, že vybrat nové bude takový oříšek. Nejvíce informací jsem načerpala díky tomuto článku: http://bydleni.idnes.cz/jak-vybirat-matraci-a-rost-zeny-maji-jine-pozadavky-nez-muzi-plu-/dum_osobnosti.aspx?c=A101201_212330_dum_osobnosti_rez
vymysleli jsme nenápadný výlet do prodejny s nábytkem a pod záminkou mého vlastního nákupu, se mi podařilo zjistit, jakou tvrdost a typ by rodiče uvítali :-)
Práce to byla špionská, ale zadařilo se a my úspěšně vybrali (http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/matrace-do-postele/matrace-partnerske/matrace-stefanie.html)
Teď už jen vydržet do Štědrého dne na jejich reakci :-)

0
před 6 lety Monala

Zdravím, já jsem manželovi koupila poukázku na lezení v jeskyních :) Jen ať se trochu protáhne ten můj miláček. Navíc myslím, že to bude fajn zážitek a zkušenost s něčím novým :)

0
před 6 lety Nela

Monala, to zní opravdu dobře :-) Zasadila jste mi brouka do hlavy, syn totiž leze po skalách, takže by se pro něj takovýhle dárek vyloženě hodil. Můžu se zeptat, kde jste to objevila? Nebo pokud by jste mi mohla poskytnout nějaké bližší info :-)

0
před 6 lety Monala

Nelo, je to v Moravském krasu, zaujali mě jejich stránky www.speleoart.info, mají na výber z více obtížkostí, což se vám určitě bude hodit, vzhledem k tomu, že váš syn nejspíš nebude začátečník jako můj manžel :D

0
před 6 lety Madals

Hej, zní fakt dobře asi už vim, co si budu přát k narozkám :D Teď už jen překecat rodiče ke koupi a bude spokojenost na všech stranách :)

0
před 6 lety Karloska

Právě jsem poukaz od speleoart dostala k Vánocům, tak hledám informace... Popravdě jsem z toho nadšená, už se nemůžu dočkat, až budeme v jeskyních :)

0
před 6 lety Nela

Děkuji za informace, vydimít tady na to jen kladné ohlasy, tak to nejspíš nakonec synovi také koupím :) Možná to koupoím i pro muže a můžou si udělat pánskou jízdu :) Myslím, že by si to mohli opravdu užít :)

0
před 6 lety martina.hobzova8

krasne darky vyberes na strance darecky z evropy.cz strasne rada tam nakupuji je to prehledny web a seznes pro kazdeho vrstevnika aspon jeden darek :) takze budes prekvapeny kolik jich tam je :) 

před 5 lety Karla

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety Zdeňka

Čauky, super a zdravé vánoční dárky jsou třeba různé čaje, bylinkové produkty apod. Já jsem velká milovnice čajů a už se mi párkrát stalo ,že jsem darovala čaj a z lidí se také stali čajomilé :-)

0
před 5 lety Katka

Já nakupuji zde http://shop.ajurvedaguru.cz/ - mám tam už spoustu věcí vyzkoušených a ráda svý blízký obdarovávám právě výrobkama z tohoto obchůdku... :-)

0
před 5 lety BoneyS

Zdeni, máš tip na nějaký e-shop s čajíky, který máš ozkoušený?

0
před 5 lety Jindra

Dobrý den, prosím o radu. Chtěl bych manželce koupit nějakou přírodní kosmetiku, na jiných diskuzích sem našel odkaz na tuto stránku http://www.mamadiva.cz/prirodni/ Rád bych se zeptal zde na názor? Kdo má vyzkoušené?
Děkuji

0
před 5 lety Zdeňka

BoneyS: Já ráda nakupuju v Čajové zahradě, co vím, tak by měla mít i e-shop, tak zkus pohledat :-)

0
před 5 lety Marika

Nevím jestli je to zdravý vánoční dárek, ale budu letos obdarovávat bio parfémy. Objevila jsem je letos poprvé, tak uvidím co na to budou říkat.

před 5 lety Jitka

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety Patricie

Svému synovi (14) kupuji na Vánoce skákací boty Poweriser 50-70, moc si je přál, tak mu udělám radost :).

0
před 5 lety Oldřich

Nad těmi skákacími boty jsem taky přemýšlel, ale tak pro nás všechny, dá se na tom asi dobře vyblbnout :D

0
před 5 lety Martina

Je po Novém roce a syn a můž budou mít svátky :), poraďte, co za dárky jim pořídit  :D ?

0
před 5 lety Ilona

Tak už tu psala Patricie o skákacích botech :D ikdyž na svátek je to asi královský dárek ;), se podívej po internetu, třeba ti něco trnke do hlavy

0
před 5 lety Bohdana

Jasný, my mladým taky pořizovali skákací a klokaní boty z hopsej,cz, pohyb je důležitý! Potřeba mládež popohánět, nebo shnijí u těch počítačů.

0
před 5 lety Marcelka

Zdraví je pohyb a proto jsme si celá rodina nadělili kola a koloběžky :)

0
před 5 lety Mirek

Já bych si moc přál brusle, ale nějaké lepší :D

0
před 5 lety Roman

Brusle jsou také dobré na kondičku :) ikdyž já jsem spíš na ostřejší sporty :D

0
před 4 roky Jakub

Ahoj, určitou alternativou ktakovým typům daru můžou být i degustace. Já zvažuju, že koupím bráchovi některou z následujících pokukázek: https://www.rajzazitku.cz/gurmanske-zazitky

0
před 4 roky Kačkaa

čauko lidi, nevíte o nějaké kvalitní výživě ke sportu? Myslím ochranu kloubu nebo tak něco, děkuji:
)

0
před 4 roky Bobka

Ano, vím o jedné kvalitní značce. Ráda ti jí poradím pokud chceš.

0
před 4 roky kubino

Je to tak, myslím si že dar ve formě zážitku je ideální kompromis mezi penězi a hmotným darem. My jsme (mimo jiné) dostali wellnes vikend s degustací vína od rajzazitku a byla to opravdu dobrá volba. Jak říkáš, to co si běžně odpíráš a sám si nekoupíš. Akorát to jídlo nebylo zase tak zdravé jak píšeš ty..

0
před 4 roky Kačkaa

Bobka dej mi vědět prosím. Bodlo by to:)

0
před 4 roky BObka

S manželem jsme použivali Woykoff a opravdu to funguje. Po 2-3 týdnech jsme cítili, že nás nebolí:). Kup a uvidíš

0
před 4 roky Kačka

Jé děkuji za radu, podle webovek to vypadá na velice kvalitní produkt:) Dám vědět jak funguje.

0
před 4 roky Kamila

Dárek pod stromeček, tak aby udělal radost všem generacím? Kvalitní a zdravý? Já to řešila kvalitníma čokoládama s vysokým obsahem kakaa na www.coko-shop.cz - to je rozhodně dárek, který neskončí ve skříni a smlsne si na něm každý. Nabízí nejen belgickou, švýcarskou, německou čokoládu, ale i další vyhlášené světové výrobce. Zrovna tohle je originální dárek pod stromeček!

0
před 4 roky kačka

Tak woykoff mě došel v pěkné krabičce, napíši sem pozdději jak působí. JInak to také není špatný tip na dárek pro někoho kdo má problémy s klouby.

0
před 4 roky Jana

Mamka stále mluví o zelených potravinách jako chlorela ječmen apod, tak jí to asi zkusím na Vanoce koupit.

0
před 4 roky Markéta

Měla jsem vždy problém vymyslet co koupit mamce a babičce. Letos taky koupím něco zdravého. Budu kupovat dobrý čaj a výborné kafíčko. Budu kupovat tady https://www.manutea.cz/. Sama jsem tento obchod objevila asi tak před půl rokem a kávy i čaje jsou výborné. K tomu jim koupím nějakou pěknou konvičku s šálkem a věřím, že budou mít radost.

0
před 4 roky Helča

Chlorella není špatný nápad, fakt zdravá věc, kupuju na http://www.fitness4u.cz/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=chlorella&submit_search=Hledat vždycky střídám s ječmenem

0
před 4 roky Anetka

Mě dělal vždy problém co koupit starším prarodičům nebo tetičkám a tak. Ale poslední dva roky se jich vždy zeptám zda je třeba nebolí klouby nebo tak něco a vždy je potěším woykoff tabletkami:)

0
před 4 roky Evan

Taky rodičum i nám kupuji zelené potraviny, ted jsem objednal z notino.cz. Dobrá věc ;)

0
před 4 roky Babika

Také přemýšlím nad tím, že bych koupila dědovi něco na klouby ale přijde mi to blbý:O

0
před 4 roky Sandra

Podle mě to teda vážně není blbý. Nestyďte se za to. Je to zdravé a takové přípravky starým lidem pomáhají)

0
před 4 roky Babika

Už mě přemluvilo pár lidí a také asi aji vy:D. Pořídím mu to tedy něco:) náhodou o něčem nevíte?

0
před 4 roky Věra

Evane, notino? To vypadá jako parfums? Tam to mají i za dobrou cenu. Asi taky zkusím objednat, vždycky jsem to chtěla zkusit.

0
před 4 roky Evan

Určitě vyzkoušejte Věro. Notino je bývalé Parfums, přejmenovali se ;-)

0
před 4 roky Věra

Ahaa, tak to jsem nevěděla, díky za info :-) Snad jsou pořád i v Brně v Letmu :-)

0
před 4 roky Evan

To asi jsou, nic se jiného krom jména neměnilo, aspon teda o tom nevím.

0
před 4 roky Věra

na webu to pořád mají, takže dobrý, díky moc ;-)

0
před 4 roky Ruda

Ahoj, já chci letos koupit manželce k Vánocům odšťavňovač. Máte někdo nějaký tip na kvalitní a výkonný?

0
před 4 roky Petr

Tak to by mě taky docela zajímalo, moje žena o něm taky dost básní po tom, co jí o tom vykládala její kamarádka. Jenže nechci koupit nějaý levný šunt, který se za chvíli rozbije a bude mít víc odpadu než šťávy.

0
před 4 roky Alli

Hezký večer pánové, my dostali před dvěma lety jako svatební dar tenhle: https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-sana-juicer-by-omega-euj-707-cervena co na něj říkáte?

0
před 4 roky Ruda

Dobrý večer, myslím, že jeho design ocení hlavně ženy :-) tudíž by se asi líbil, ale jak je to v poměru výkon:výtěžnost?

0
před 4 roky Alli

Zvládá téměř všechno čerstvé ovoce i zeleninu, Zvládá i ananas nebo kiwi a to jsou potom luxusní tropické koktejly. V létě na něm děláme zmrzliny, ovocné sorbety, ale třeba i těstoviny a zkoušela jsem i mandlové mléko.

0
před 4 roky Petr

To je docela šikovná multifunkčí hračička, a jak je to s čištěním? Netrávíte potom půl dne čištěním jednotlivých částic?

0
před 4 roky Alli

Čištění odšťavňovače Sana je úplně jednoduché. Celý se to skládá jen ze 4 dílů, které stačí jen opláchnout pod tekoucí vodou a je hotovo.

0
před 4 roky Petr

A už jste s ním měla za ty 2 roky nějaký problém?

0
před 4 roky Alli

Zatím jsem žádný problém neměla. Navíc poskytují 10 let záruku na motor a 5 let na díly, takže něco vydržet musí! Je to opravdu kvalitní výrobek.

0
před 4 roky Petr

Děkuji, to je super informace. Přeju vám pěkný Vánoce.

0
před 4 roky Ruda

A zvládnu obsluhu i já? Když potom to čištění vypadá v pohodě?

0
před 4 roky Alli

Ano, je to opravdu jednoduché. I naše dcera 8 letá si už zvládá dělat čerstvé džusíky!

0
před 4 roky Enza

Já dávám manzelovi něco zdravého kazdy rok, tento rok dostane Multivitamín Centrum pro muže

0
před 3 roky Jana

Ahoj já dělám každý rok pro všechny balíček s doplňky stravy,tento rok to vyhrál kolagen :-)

0
před 3 roky Viktorie

Ahoj všichni, já jsem na tom podobně a také se snažím tvořit zdravé balíčky, letos jsem to pojala trochu jinak a babičkám, dědečkům i rodičům jsem pořídila kloubní výživu. :-) Slyšela jsem samou chválu na koňské kloubní výživy, a tak jsem se rozhodla, že to vyzkouším. Takže pod stromečkem budeme mít balíčky Gelorenu. Je to sice kloubní výživa pro koně, ale výrobce ji prezentuje i jako pro lidi a je tam uvedeno i lidské dávkování – 1 tableta, zajímavost je, že jsou to takové jakoby želatinové tablety a jsou fakt dobré. :-D Obsahuje to kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a želatinu. V tom kyblíku jsou tři balíčky, jeden vystačí na měsíc, takže to rozdělím a každý může vyzkoušet, pokud bude spokojen, tak si může objednat další dávku. :-)

0
před 3 roky Tira

Jasně, zdravé vánoční dárky jsou ty nejlepší (a samozřejmě nezdravější). Doporučuji zelené potraviny, které se teď v zimě opravdu hodí - hned 4 v 1 (chlorella, spirulina, mladý ječmen, zelená pšenice): https://www.blendea.cz/slozeni/ Anebo nějaký ten smoothie mixér tam, kde ho ještě nemají, tady se dá vybrat podle recenzí: https://www.slimming.cz/kategorie/mixery-a-odstavnovace/

0
před 3 roky Marta

Já letos budu nadělovat vitamínové balíčky s kolageny https://www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy

0
před 3 měsíci Honza

Zkus poukaz na sport. Třeba na tanec s https://www.cooldance.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek