Zdravotní obuv - bosé boty

0
před 3 roky Margareta

Dobrý den všem, přemýšlím o pořízení zdravotnické obouvy. Koukala jsem se, že existují i speciální boty, jmenuje se to bosé boty. Máte někdo s tímto druhem zkušenosti?

0
před 3 roky Tereza J.

Můj přítel tyto boty nosí už delší doby a nedávno jsem si je také pořídila a zkušenosti jsou skvělé. :)

0
před 3 roky Margareta

To zní dobře. A kde si je tvůj přítel pořizoval? :)

0
před 3 roky Tereza J.

V Praze v prodejně Naboso tady je adresa :) http://www.naboso.cz/kontakt/

0
před 2 roky Radulka N.

v Naboso jsem si kupovala tyto boty a zatím si je nemůžu vynachválit http://www.naboso.cz/produkty/penny-natural/ hodí se mi k šatům a jsou taky veganské. :))

0
před 2 roky Anna Krátká

Ty jsou pěkné, co by mě ani nenapadlo, že zdravotní obuv může vypadat tak hezky a módně. :-) Znám jen takové ty vystavené boty z lékáren. :-D

0
před 2 roky Radulka N.

Právě, hodně jsem si je oblíbila, a určitě to nejsou poslední botky, co jsem si u Naboso koupila. :-)

0
před 2 roky Betka

Kupujete taky dětem zdravotní obuv? A kde na internetu nebo chodíte do obchodu?

0
před 2 roky Martina

Já určitě, ale nechávám si vždy poradit od prodavačů. Navíc oni nás už znají, takže ví co potřebujeme a co má syn za problém s nohama.

0
před 2 roky mAKY

Tyjsou super, jedny mam uz doma barefoot botky a super

0
Obrázek uživatele vrtulka16
před 2 roky vrtulka16

No už jsem o nich hodně slyšela, ale zatím jsem je nezkusila - někdo v nich snad i běhá.. to mi ale přijde trochu nebezpečné. Já nedám dopustit na svoje ručně šité kožené botky, ty jsou taky jak bačkorka a už bych neměnila! :)

0
před 2 roky EvaS

Barefoot boty bych rozhodně nezařazovala mezi zdravotní obuv. Názory odborníků se na ni liší a nejsou vyřešené otázky týkající se třeba rovných povrchů (je dobré v nich chodit i po asfaltu? nenadělá to víc škody než užitku?). Pokud si potřebujete koupit zdravotní obuv, tak moje mamka si kupuje od Varomed https://obchod.sanicare.cz/zdravotni-obuv-varomed/

0
0
před 4 měsíci Denča

Mě na nohy pomáhají kvalitní ortopedické vložky z www.vseproboty.cz i různé patičky například do lodiček, aby mi v nich bylo pohodlně.

0
před 4 měsíci Marky

Patičky jsou co? To jsem nikdy neslyšela.

0
před 3 měsíci Denča

Je to toto https://www.vseproboty.cz/katalog/osetreni-a-doplnky-pro-boty/ortopedie-a-doplnky/patni-cast/vtr-paticky-cerne-7010015001 používám je, když mám třeba trochu větší botu, aby se mi nezouvala. A nejsou otlaky :)

0
před 3 měsíci Marky

Jo už vím, to jsem viděla. Myslím, že do podpatků proti otlakům, to je super.

0
před 4 týdny Terezka

Bosé boty? To slyším poprvé ale zní to fantasticky legračně :-) Kupuji si zdravotní obuv. Pantofle a musím říct, že je to opravdu znát, že je to jiná bota a taky o dost více drží.

0
před 3 týdny Milena

Když už, tak raději chodím úplně bez po lesích. :-) Ale na betonu se bojím, že to ani v bosobotech není pro nohy úplně skvělý. Přece jenom noha je nadesignovaná k tomu, aby chodila bosa, ale přece jenom po úplně jiném povrchu, než je beton. Takže si nemůžu vychválit tyhle: https://www.eobuv.cz/espadrilky-tommy-hilfiger-int-rana-1d-fw0fw02924-midnight-403.html který mi přijdou, že v sobě spojujou to nejlepší z obou světů. :-) Naprosté pohodlíčko a ještě věřím, že jsou fakt zdravé :-)

0
před 3 týdny markasa

kvalitní dětské sandále, ve kterých mohou děti chodit doma, ale i jinde..základem je lehkost, pohodlí a samozřejmě také pěkný dětský styl- https://www.cooltopanky.sk/detske-sandale

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 7


Přidat příspěvek