Změna zaměstnání

0
před 2 roky Karel

Dobrý den, už docela dlouho přemýšlím o změně zaměstnání, můžete mi prosím poradit, kde bych si mohl opravdu dobře vydělat, a mít konečně pohodovou práci?

0
před 2 roky Erik

Tak já jsem řešil to stejné, změnil jsem práci a jsem v pohodě, teď dělám obchoďáka pro dodvatele energií, lepší práci jsem opravdu nikdy neměl, vydělám si dost, a jsem v klidu.

0
před 2 roky onail@

Zdravím, za pohodovou práci považuji už několik let to co mě baví. A konkrétně jde v mém případě o podnikání. Hlavní je především eshop který je nejpodstatnější, protože podnikám v oboru zaměřeném na kreativní činnost. Proto jsem také využila webových služeb https://seoprofy.cz a zvýšila samotnou návštěvnost. Jelikož je konkurence velká, finanční investice se vyplatí..

0
před 2 roky Karel

U dodavatele energií? u kterého dodavatele energií prosím pracujete?

0
před 13 měsíci Erik

Ano dělám u http://nabor.armexenergy.cz/, jsem tam opravdu velice spokojený, zatím jsem neměl lepší práci.

0
před 11 měsíci Lebron

Ahoj, na https://www.1job.cz/prispevek/kdy-zmenit-zamestnani jsem se dočetl kdy je vhodné změnit zaměstnání a myslím, že to sedí přesně i na mě. Peněz mám sice dost, práce mě však moc nebaví a navíc si o karierním postupu mohu nechat jen zdát.

0
před 2 měsíci Tadeáš

Dobrý den, dobře si vyděláte jen, když začnete podnikat. Některý zaměstnavatel vám možná nabídne zajímavý plat, ale pořád to nebude takové, jako když začnete podnikat. Člověk se nesmí bát a trochu zariskovat. Já jsem začal podnikat vloni, když jsem se konečně rozhodl, že už konečně chci koupit firmu, tak jsem se podíval na https://www.copra.cz/koupit-firmu/ , díky kterým mám svůj vysněný podnik.

0
před 2 měsíci Lukáš

Tak s tím si dovolím nesouhlasit. Myslím si, že v současné době se dají najít velmi slušně placená zaměstnání. Závisí to samozřejmě ale i na tom, jaké má člověk vzdělání. Mně se například jedno takové místo před pár měsíci najít podařilo, konkrétně přes tento pracovní portál: https://www.hitprace.cz/ Doporučuji zkusit mrknout, zajímavé pracovní nabídky tam mají poměrně často.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek