Zpětný leasing

0
před 3 roky Sandra

Ahojky, mám na vás dotaz… Je tu někdo, kdo má zkušenosti se zpětným leasingem nemovitostí? Jak to funguje? A jaká společnost je nejspolehlivější?

0
před 3 roky Elena

Ahoj, tak to mě dost zajímá… Dovolím si sledovat a doufám, že se najde někdo, kdo má zkušenosti…

0
před 3 roky Kika Malá

Dobrý den všem, nevím co přesně vás zajímá, ale já mám zkušenosti se společností nemovitost na leasing… Tak se klidně ptejte…

0
před 2 roky Kokyno

Takže http://www.nemovitostnaleasing.cz/? Je to ona? A jak dlouho ta společnost funguje?

0
před 2 roky Veru

No, mě osobně by třeba zajímalo, jak přesně ta spoluprce probíhá? A zajímá mě konrétně teda ta společnost http://www.nemovitostnaleasing.cz/. Na tu jsem četla hodně recenzí a jakože fakt hodně dobrých…

0
před 2 roky Elikoska

No, tak tohle zní opravdu hodně dobře… No a jak to celé vlastně funguje?

0
před 2 roky Helena

A co přesně by tě tedy zajímalo? Jako je něco konrétního?

0
před 2 roky Adamka

I já jsem na tu společnost nemovitost na leasing četla spousty vynikajících recenzí. Podle toho jsem si před rozhodnutím o spolupráci udělala takový menší průlzku trhu a opravdu - oni mi vyšly jako nejlepší společnost.

0
před 2 roky Andy

Ahoj, ano, to je přesně ona. No, jako asi takhle. Mě ta společnost vyšla jako nejlepší na našem trhu. Když jsem se rozhodovalo pro tohle řešení, tak jsem si dělala průzkum trhu a nemovitost na leasing mi vyšla jako nejlepší a nejspolehlivější společnost.

0
před 2 roky Erika

Mám to úplně stejně. Taky jsem si zjišťovala, jaká společnost je v tomto odvětví na čekém trhu nelepší a po všech stránkách mi vyšla nejlépe právě ta http://www.nemovitostnaleasing.cz/ Takže pokud uvažujete o této službě, pak jedině s touto společností!

0
před 2 roky Ivana

Dobrý den, mohu se jen zeptat - jak se stanovuje cena odkupu? Nemovitost na leasing dělá nabídku podle ceny obvyklé? Nebo zvou znalce?

0
před 2 roky Jolana

Mě by třeba zajímalo, jak celý ten proces odkupu probíhá a hlavně jak dlouho to trvá?

0
před 4 měsíci Cyril

Přiznám se, že o leasingu na nemovitost slyším poprvé. U auta je to celkem běžná věc, ale u nemovitosti jsem se s tím ještě nikdy nesetkal. Když jsme chtěli koupit dům, tak jsme si vzali hypotéku. Mám ale zkušenost s operativním leasingem na auto. Vzal jsem si tak letos na jaře Golfa z https://podbabaoperak.cz/volkswagen/ . Na auto je to dobrá věc, ale u nemovitosti si to moc nedovedu představit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek