Zrnková káva

0
před 2 roky Milena

Dobrý den, měla bych dotaz. Domů bychom si chtěli s manželem pořídit kávovar na zrnkovou kávu. Naše podmínka výběru je poměrně jednoduchá - chceme osvědčenou kvalitu, které nebudeme neustále řešit nějaké poruchy a podobně. Díky moc za každý tip.

0
před 12 měsíci Irena

Ahojky, jako já osobně si myslím, že nejlepší je se poradit s odborníkem. My to tak udělali, dali jsme na jeho rady a doma teď máme kávovar, se kterým jsme naprosto spokojeni.

0
před 11 měsíci Síma

Neee, jasně že jsem si nechala poradit. Já bych sama kávovar nevybrala. Určitě bych se s výběrem mávla a nevyhovoval by mi… Jako odborníci z Nivony jsou skvělí, oni ti fakt poradí úplně se vším.

0
před 5 měsíci Jiřka

No, za mě je nejlepší způsob přípravy kávy ze zrnkového kávovaru. Pokud někdo hledá kvalitní kávovar, který připraví lahodnou kávu, pak doporučuji https://www.svycarskekavovary.cz/jura. Je to jednička mezi kávovary!

0
před 4 měsíci Petty

Docela mě ty Jura kávovary zaujaly. Koukám, že jsou vážně kvalitní. Koukala jsem se i jinde na recenze a je hodně doporučovaní. No, když z svycarskekavovary.cz objednám dnes, dojde do vánoc?

0
před 4 měsíci Miriam

my máme ten kávovar Jura v práci a je fakt dobrý. Doporučuji si však vždy kupovat kvalitní kávu jinak může být kávový jakkoli dobrý káva však chutnat nebude. Já doporučuji odsud https://www.gourmetkava.cz/cs/kava-13pk i domů si ji kupuji a umelem na mlýnku

0
před 3 měsíci Hanka

Máme jednoduchý pákový, spokojenost. Ono dost záleží na koupi kvalitní kávy a taky na tom, jaký kafe máš ráda. Jestli presso, ideální volba.

0
před 3 měsíci Petra

od jaké značky a za kolik?

0
před 3 měsíci Hanka

Tady tento https://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/orava-es-250-k/ je dobrý, že je malý a výkonný. Takže ti nezabere moc místa v kuchyni.

0
před 3 měsíci Petra

To, že je maličky je super. Většinou to jsou hrozný hebla velký. A dá se tou tryskou dobře dělat i pěna?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 5


Přidat příspěvek