Zvětšení prsou

0
před 4 roky Kajushka

Ahoj, mám takový trošku hloupý dotaz. Už od puberty mě trápí malá prsa. Vždycky jsem z toho měla mindráky. Po porodu se mi na chvilku zvětšila, to jsem si moc užívala, ale teď jsou zase malé a povadlé. Na netu je dost doplňků stravy, co slibují zvětšení a zpěvnění prsou. Myslíte, že je to možné nebo je to jen trik, jak vytáhnout lidem z peněženky peníze?

0
před 4 roky Verča

Podle mě to nefunguje. Sice jsem to nezkusila, ale zdá se mi to jako blbost.

0
před 4 roky Lenka

Já myslím, že to může fungovat, ony ty přípravky obsahují ženské hormony, tak jako může to trošku to poprsí zvětšit asi.

0
před 4 roky Verča

Tak když se to volně prodává tak to nemůže obsahovat hormony ne??

0
před 4 roky Lenka

Tak ono to jsou bylinné přípravky, co jsem tak četla, takže hormony na přírodní bázi...

0
před 4 roky Alík

Já mám zkušenost s tabletkama Decofemma spokojenost :) Prsa mám pevnější, vypadají plnější a ještě se mi zpěvnily nehty :)

0
před 4 roky Kajushka

No nekecej Alíku, a za jak dlouho jsi viděla takové výsledky? To bych si taky moooc přála :(

0
před 4 roky Alík

Asi za tři měsíce :) I manžel si hned všiml a nemůže se jich teď nabažit :D

0
před 4 roky Kajushka

Ty a je to bezpečné ten decofemm? Nechci brát nějaké hormony a pak z toho mít kdo ví jaké problémy.

0
před 4 roky Alík

Určitě, jinak by se to nemohlo prodávat u nás. V ČR je celkem přísná legislativa ohledně takových doplňku stravy. Navíc je to z bylinek :) Já se toho nebojím a jsem ráda za ty výsledky :).

0
0
před 3 roky Miška

Já myslím, že je to jen reklamní trik. Pokud toužíš po zvětšení prsou, tak bych ti radši doporučila nějakou plastickou chirurgii jako třeba Aesthevita, kde nebudeš platit za nějaký podfuk. :)

0
před 3 roky Helča

taky si myslím že na skutečné zvětšení prsou pomůže spíš plastika...ale pokud jde o zpevnění tak jsem pro přírodní mastičku... na nějaké plastiky určitě nemám peníze a zpevnění mi stačí - používám decofemm beauty a spokojenost;-).

0
před 3 roky Beáta

tak kdo bude chtit fakt pořádné zvětšení tak asi s mastičkou neuspěje:))... ale co se týče zpevnění a dokonce nenásilného (=přirozeného, mírného) zvětšení tak za mě decofem taky dobrý... kdo nechce radikální změnu tak tomu tohle bude vyhovovat

0
před 3 roky Simona

Na plastiku v žádném případě nechci.. bojím se operace jak čert kříze. Pomáhá na to ještě něco když tady píšete že mastičky jsou k ničemu (mě osobně zatím teda taky nezabírají)

0
před 3 roky Iva

Masti a oleje zabírají akorát ty účinné jsou šíleně drahé. Koupila jsem si takhle jedno balení na zkoušku a výsledky docela rychle znatelné, jenže pak už jsem za další balení nechtěla dát tolik peněz a zase se to rychle vrátilo do původního stavu. Co se mi osvědčilo víc jsou tabletky které jsou levnější a pro mě osobně i pohodlnější protože je stačí jen zapít :-)

0
před 3 roky Karolína

Jj tohle přesně se mi stalo taky. Koupila jsem si sadu rozných přípravků na doplňku stravy asi za 3000, které mi sice pomohly jenže po pár týdnech jsem viděla že to zase není ono. Šla jsem si stěžovat do prodejny a tam mi řekli že je potřeba to užívat a různě kombinovat celoročně... takže za ten rok by se ta částka pohybovala kolem 10000!

0
před 3 roky Aneta

To si radši našetřit na plastiku než dávat ročně 10 tisíc za přípravky co s věkem přestanou mít efekt :DD.. Ty tabletky o kterých píše Iva jsou které? Zdá se mi to lepší než se každý večer mazat vším možným

0
před 3 roky Iva

Těch značek je tuším více a fungují podobně, já měla Decolfemm beauty breast :) brala jsem to několik měsíců abych viděla jak moc mi to ty prsa zlepší a jak jsem byla spokojená a viděla že o moc lepší už to nebude tak jsem to brala sice pořád ale v trošku menším množství aby se ty výsledky udržely :)

0
před 3 roky Aneta

Na internetu jsem našla tabletky Decofemm (bez L), to bude asi ono že? Jsou to taky tabletky na růst prsou a dokonce jsem je našla ve slevě :)) Mají tam i nějaký gel na prsa Braup, ten znáte?

0
před 3 roky Iva

Jo to bude ono, mě se ty názvy vždycky pletou :D Ten gel Braup bohužel neznám ale tabletky si objednám do zásoby když jsou ve slevě :) Díky za tip!

0
před 3 roky Katka

Braup jsem donedávna používala na doporučení sestřičky z porodnice. Říkala jsem jí že po kojení už beztak nebudou prsa stejná jako kdysi a to se zmínila že to hodně používají novopečené maminky, tak jsem to zkusila a zabralo to :-)

0
před 3 roky Karolina

taky jsem ten gel brala po porodu a zabral. ted jsem měla období kdy jsem zkoušela přírodní produkty a jinou alternativní medicínu, výsledky sice byly ale bylo to strašně zdlouhavé

0
před 3 roky Iva

To je pravda, v těch přírodních produktech máš většinou přímo ty sušené rostliny co mají látky na podporu růstu prsou kdežto v tabletkách jako máš třeba ty decofemm je jen výtažek té účinné látky a proto toho máš více a je to účinnější

0
před 3 roky Denisa

Všecky přípravky, tabletky a masti jsou podvod. Vím to protože jsem skoro 15 let tyhle přípravky používala, vyhodila za to strašné peníze a bez výsledku. jsem naštvaná protože radši jsem si měla zajít na plastickou operaci. Jdu na ni v březnu do https://www.medicomclinic.cz/plastika-prsou a když se podíváte dolů tak tam je i cena té augmentace a vyjde mě to levnějji než to co jsem dala do všech těch přípravků....

0
před 2 roky Michaela

Pěkný den, docela by mě zajímaly vaše zkušenosti s tímto zákrokem ? Odkaz mi poslala kamarádka, že by to chtěla vyzkoušet tak se snažím sehnat nějaké informace jestli výsledek stojí za to ? http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/korekce-zvetseni-poprsi

0
před 2 roky Irena

Mám malé prsa už od mlada,čekala jsem,že třeba po porodech se mi prsa trochu zvětší,ale vůbec ne. Chci jít na plastiku,ale bojím se pak té bolesti,prý to hodně bolí.

0
před 2 roky Erika

Určitě se neboj :-). Když jsem na zvětšení byla, měla jsem z toho také obavy, kdo by taky neměl, ale bylo to v pohodě a klidně ti to i doporučím :-). Když by to první dny bolelo, v pohodě stačí jeden prášek na bolest, ale myslím, že nebude ani potřeba. Spíš ti poradím, pořádně se o tom informuj, ať z toho nejsi tak vyplašená ;-)

0
před 2 roky Andrea

Souhlasím s Erikou, žádné extra bolesti fakn nejsou. Kde jsi Eriko byla na plastice?

0
před 2 roky Klára

Známá byla na zvětšení prs a nechala si dát takovou pumpičku ze které vede kanyla s analgetikami přímo do rány a pomohlo ji to od bolesti.

0
před 2 roky Markéta

Mohla bych se KLáro zeptat o jakou pumpičku jde a s jakým lékařem se tohle řeší ?

0
před 2 roky Klára

Řeiší se to přímo s tvým ošetřujícím lékařem, který by ti o tom měl říct víc a ten ti potom dá recept, se kterým si zajdeš do lékárny apumpičku objednáš. Ti ji potom pošlou na kliniku, kde si prsa budeš nechávat dělat

0
před 2 roky Michaela

Zkušenost: 275ml- kulaté implantáty pod žlázu  Lékař: MUDr. Dimitrios Stavropoulos Zákrok: Zvětšení prsou (Augmentace) 275ml- kulaté implantáty pod žlázu jsem podstoupila 8.2.19, v Ústí nad Orlicí CHS Galen, spolupracující se „SANUS“ Hradec Králové, MUDr. Dimitrios Stavropoulos. Jsem velmi spokojená, vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan doktor naprosto úžasný člověk, včetně personálu. Bolesti se dali hravě zvládnout i následné hojení. Doporučuji všem se vybavit homeopatika, které opravdu pomohli. Arnika Montana 9CH 3x denně po 5 kul., Staphysagria 15CH 2x denně po 5 kul., Graphites 15CH 1x denně po 5kul.. začít brát 1den před zákrokem. Urychlí hojení jizvy, zmírňuje bolest.

0
před 2 roky Markéta

Aha, takže tu pumpičku si nevyzvednu sama v lékárně ? Kolik to vůbec celkem vychází a proplácí to pojišťovna ?

0
před 5 týdny Katka

Už dlouho se odhodlávám pro plastickou operaci zvětšení dekoltu, chtěla bych se zeptat, jaké jsou Vaše zkušenosti? měla bych se něčeho obávat? co od toho očekávat? jaký je to pocit mít v těle implantáty?

0
před 4 týdny Alice

Hele já mám třeba hodně malý hrudník, a co jsem se díval na holky, které vypadají podobně, a jsou po plastice, tak na více jsem viděla, že jí jsou jakoby vidět okraje toho implantátu, že prostě nejsou pro hubené holky moc dobré. Proto jsem musela na kliniku, kde používají přímo implantáty pro hubenější holky, kde tohle pak není poznat.

0
před 4 týdny Katka

Tohle jsem si také četla, že některé plastiky nejsou moc vydařené u holek s menším obvodem hrudníku, to bych opravdu nechtěla, aby mi to po krajích nějak trčelo. Na které klinice jste byla?

0
před 4 týdny Alice

Jestli Vás to tedy více zajímá, tak doporučuji se podívat na stránky kliniky, kde jsem si nechala prsa dělat https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ , ještě před operací jsem se ptala, co by se dělo v případě otěhotnění a kojení. Ale na to implantáty nemají vliv.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 3


Přidat příspěvek