Gelové nehty - doma?

0
před 5 lety Šárlik

Ahoj ženy :-) 

Děláte si gelovky doma nebo raději chodíte na manikůru někam? :)

0
před 5 lety Lucka

Ahoj, já osobně si je dělám doma..je to sice práce...ale mě to baví a hlavně penízky ušetřené :-)

0
před 5 lety Andy

No to já si teď na vánoce přála od celé rodiny sadu na nehty -> http://charismaplus.cz/741-large_default/startovaci-sada-basic.jpg tak jsem zvědavá :))) začnu to zkoušet na mamce a segře :D 

0
před 5 lety Radka

Ty jo a na kolik to vyšlo taková sada? :-O

0
před 5 lety Andy

3 490 Kč..ale je to jen startovací sada..já si pak postupně ještě budu dokupovat, až budu mít peníze z brigád at. :-) dá se koupit i dráž, víc nabitější verze :-)

0
před 5 lety Radka

Holky, taky se dělám nehtíky doma. Už dva roky na ně nedám dopustit. Svoje nehty mám strašné, doslova. Ty startovací sady jsou nejlepší. Kupovala jsem jen z Galerie nehtu a nepřišlo mi to zrovna nákladné. :)

0
před 5 lety Luisiana

Taky s galerií nehtu mám dobrý zkušenosti. Kvalitní věcičky a ceny za hubičku :**

0
před 4 roky Betty

Ahoj holky, sháním sadu na gelové nehty. Víte někdo o nějaké stránce nebo obchůdku, kde bych mohla sehnat?

0
před 4 roky Natka

Ahoj Betty, já mám sadu ze stránky www.galerienehtu.cz. Mají tam na výběr z více sad, takže si určitě vybereš jakou budeš chtít. Doporučila mi to moje kamarádka, která je nehtařka, tak určitě ví, kde nakupovat.

0
před 4 roky Kikina

Já nakupuji co se týče nehtů na stránce, kterou píše Natka. Mají tam různé věci, které máte do druhého dne doma. Doporučuji každému, kdo shání obchůdky nebo stránky s nehtíky.

0
před 4 roky Betty

Holky, moc díky za rady. Sadu už mám doma a dokonce i dvakrát vyzkoušenou. Zatím sem moc spokojená. Určitě od nich vezmu i jiné věci. Super!

0
před 3 roky Katka K

Já dřív chodíla, ale ted mám sadu gel laků a v pohodě zvládám sama https://goo.gl/pVgLnT  A brala jsem tam i pilní na paty a maji ho v akci :-)

0
před 3 roky Jiřina

Holky, po gelovkách mám děsný vlasy... Chtělo by to nějakou výživu... Doporučíte?

0
před 3 roky Andy

Jiřino :D Tak já nevím, asi nehty, ne? :D Jinak ti můžu doporučit Forcapil - http://www.forcapil.cz/ Ten se osvědčil mě. Je to kůra na 3-4 měsíce, mě ale stačila ta 3 měsíční kůra. Už po prvních týdnech jsem viděla zlepšení. Nehty se mi toli nelámaly. Už mi i krásně narostly a drží :)

0
před 2 roky Jana

Ahoj holky, jakou jste si kupovaly lampu na nehty? A kde je nejlepší si ji objednat?

0
0
před 2 roky Jana

Děkuji moc za tip, mrknu na ni a kdyžtak objednám. Chtěla bych si dělat nehty doma, tak uvidím.

0
před 2 roky Kamila

Ahojky. Já jsem dřív chodila ke známé do salonu... Před Vánoci ho ale bohužel musela zavřít, takže od té doby si nehty dělám sama. Chvíli mi trvalo, než jsem se to pořádně naučila, ale už mi to celkem jde. Docela dobrá pomůcka jsou třeba takové ty šablony na nehty. S těmi to jde hned o něco lépe. :)

0
před 2 roky Anička0258

Ahoj, já jsem dřív na nehty chodila, ale přestalo mě to bavit. Tak jsem si je začala dělat doma. Základem je sada na akrylové nehty https://www.rajnehtu.cz/sady-na-nehty/sada-na-akrylove-nehty/ . Už ke mě chodí na nehty i kamarádky a vždy si u toho i pokecáme, takže spojíme dvě věci dohromady.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 1


Přidat příspěvek