Kolagen?

0
před 2 roky Soňa

Přeji všem krásný den, i když tentokrát dotaz spíš na ženy :) Ráda bych se zeptala, zda užíváte kolagen? A pokud ano, tak v jaké formě a na co konkrétně? A dále by mě pak zajímalo, jaký kolagen užíváte? S jakým produktem jste nejvíce spokojeny a jaký naopak nedoporučujete?

0
před 2 roky Markéta

K narozeninám jsem dostala tady ten kolagen a s tím jsem teda spokojená moc :) https://www.rpshop.cz/kolageny/kosmeticky-kolagen-komplex-ha-tablety

0
před 2 roky Šárka

Pekný den, já bych se ráda zeptala - náhodou nemáte některá zkušenosti s touto kosmetikou https://www.bonaloka.cz/? Budu ráda za jakoukoli zkušenost. Díky moc!

0
před 2 roky Katka

Holky, nakupuje některá z vás na altaherba.cz? Jejich produkty mě hodně zajímají, ale budu ráda za info od těch, co tam nakupují. Děkuji.

0
před 2 roky Marika

Od Altaherby mám výbornou zkušenost s těma jejich sirupama. Máme doma dva druhy, každý je trošku na něco jinýho a když nás skolila chřipka tak jsme ho užívali a poměrně rychle jsme se z toho dostali, hlavně je to na přírodní bázi, takže nic přecpané chemií co prodávají v lékárnách apod.

0
před 2 roky Naďa

Kvalitní kolegany má rosenpharma, konkrétně ten, co sem na něj vložila odkaz Markéta. Brala jsem ten kosmetický a mamča teď zkouší ty jejich kolagenové žvýkací tabletky (http://www.lidicky.cz/diskuse-nazory/zdrava-kosmetika-drogerie/kolagen)

0
0
před 4 měsíci Alča

Taky mám kolagen od rosenpharmy, dostala jsem ho v balíčku od mamky :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek