Salon Yes Vip zkušenosti

0
před 10 měsíci Libuška

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli tady má někdo zkušenost se salonem Yes Vip v Praze? Chtěla bych si prodloužit a zároveň zahustit vlasy, ale nějakou kvalitnější technikou a hlavně aby i ty vlasy za něco stály. Doladit barvu a celkově trochu změnit vizáž. Budu moc ráda za vaše zprávy. Viděla jsem od nic nějaké proměny a dost se mi to líbí, ale chtěla bych dát na osobní zkušenost.

0
před 9 měsíci Souckova

Já si prodlužuji vlasy v Yes vip už docela dlouho. Vlasy mi dělají Nano technologií. Jde o to, že spoje jsou neviditelné a nejdou ani nahmatat což jsem ještě ze žádného salonu před tím neměla. Na víc aplikace byla rychlá takže tam nestrávíte věčnost. Za sebe mohu doporučit, holky jsou tam šikovné.

0
před 9 měsíci Libuska

A můžu se zeptat kolik tam za ty vlasy dáte? Já mám mít cca za měsíc a půl svatbu a už bych ty vlasy chtěla mít na tu svatbu, tak přemýšlím že bych se tam zašla už alespoň zeptat nebo se nějak rozhoupala :D

0
před 9 měsíci janina

Salon Yes Vip mohu doporučit. Byla jsem tam teď poprvé a byla jsem moc spokojená. Vlasy vypadají super, zdravě a celkově to tam bylo moc příjemné.

0
před 9 měsíci MonikaSoučková

Libuško cena je hodně odlišná u každé zákaznice, záleží na délce, kolik pramenů budete mít, jestli budete barvit atp…Být vámi zašla bych se do toho salonu yes vip zeptat a budete vědět nejlíp.

0
před 8 měsíci Libuska

Děkuju za zprávu. Je mi to jasný, že lepší je to osobně, jen jsem se zkusila zeptat :) příští týden mám v plánu že do toho salonu Yes Vip zajdu a docela se těším už co mi tam poví. Už tu změnu potřebuji.

0
před 6 měsíci Pavlínapavka

Ahoj holky. Byla jsem v tom salonu Yes Vip v Praze teď uplně poprvé a za mě pecka. Vlasy vypadají dobře, nechávala jsem si je prodloužit. Vypadají teď i hustější. A slečny tam byly moc milé.

0
před 2 měsíci Zdenuš

Holky jsou fajn a vždy mé vlasy dostanou dobrou péči.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek