Serum na řasy

0
před 2 roky Luca

Dobrý den, tentokrát dotaz spíše na ženy... Co si myslíte o seru na řasy. Jako myslím na zvětšení objemu? Existuje vůbec něco takového? Co jen neslibuje, ale má opravdu účinek?

0
před 2 roky Dajika1

Luco, od malička si pamatuju, že nemám zrovna výstavní řasy. Déla veškerá žádná a objem - ani nemluvím. Taky jsem začala pátrat po tom, co by mi pomohlo a narazila jsem na serum od https://hairplusrasy.cz/. Něco jsem si o tom přečetla a na základě zkušeností a pozitivních recenzí jsem si ho koupila. Nevkládala jsem do něj extra naděje, ale o to víc mě potěšilo, jaké účinky má. Čili za mě ano - je a ano je i účinné. Ale ruku do ohně dám jen za serum od hairplusrasy.

0
před 2 roky Luca

No a jak ti teda to serum pomohlo? Jake jsou zmeny? a po jak dlouhé době jsi viděla výsledky?

0
před 2 roky Alena

Luco, serum hairplusrasy je růstové sérum, takže je skvělé na růst řas. Stačí takto? Uvažuješ od koupy?

0
před 2 roky Luca

Aha, super, nn - takto mi to stačí. Jde o to, že já mám řasy ice husté, ale právě bohužel krátké :( Takže je to přesně to, co hledám a co potřebuju :)

0
před 2 roky Alena

Jasny, no tak pokud máš tento problém, tak to je to serum https://hairplusrasy.cz/ pro tebe nejlepší, co můžeš na ty řasy dát, aby ti povyrostly. Pak dej vědět, zda jsi koupila a jaký máš výsledky.

0
před 2 roky Mirka

No, Aleno, tak jsem si ho koupila. Děkuju moc za doporučení. Já jsem ze začátku váhala, protože jsem toho zkusila už dost a nic nepomohlo, ale teď jsem teda neskutečně nadšená. Opravdu, 5asy rostou jako z vody. Už bych ani nepotřebovala řasenku :)

0
před 2 roky Alena

Je, to přeci nemáš vůbec zač :) Proto tady ta diskuze je :) Já jsem taky byla nadšená, i když ze začátku jsem se taky bála, aby fungovalo, protože jsem toho taky zkusila celou řadu a nic... Ale tohle serum je parádní!

0
před 2 roky Lucinka

Ahojky :) Prosím o vaše názory na růstové serum na řasy. Myslíte, že zabírá? A pokud ano, máte třeba nějaké osvědčené, které byste mohly doporučit?

0
před 2 roky Ronja

No, nejsem, co ti mám povídat :/ Teda jako nebyla jsem, ale teď už spokojená jsem. Hele, já jsem nikdy neměla problém s tím, že bych je neměla třeba hustý, ale bohužel jsem je měla krátký. Zkusila jsem si koupit serum na řasy https://hairplusrasy.cz/, což je růstové serum a super. Řasy narostly a já jsem mega moc spokojená. Tak ho zkus taky :)

0
před 12 měsíci Lotka

Tohle serum je senzační. Já to vím z vlastní zkušenosti, ale mohu mluvit jen za to, které jsem zkusila a které mi pomohla. Zkusila jsem jich více, ale jediné, co opravdu ten růst a objem podporuje, se serum od hairplusrasy. Tak mrkni na jejich nabídku. Jinak k objednávce toho séra dostaneš i lesk na rty.

0
před 12 měsíci Irma

Po té co jsem těch ser zkusila několik, tak jsem právě taky to serum hairplusrasya to mi bezvadně pomohlo. Tak doporučuju. Mě vyhovuje moc a opravdu pomáhá. Řasy po něm rosou a dokonce jsu i hustsí.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 12


Přidat příspěvek