Bezkalorické produkty

0
před 3 roky Martina

Holky, máte někdo zkušenosti s bezkalorickými produkty? jaké jsou nejlepší? :-)

0
před 3 roky Hanka

Já jsem dlouho hledala a studovala složení všech těchto produktů a nakupuji je ve Zlíně v obchodě fitness4u.cz, mají tam dost velký výběr a vybrané produkty nejlepší kvality

0
před 3 roky Eda

Mají pobočku i ve Zlíně jo? já chodím u nás v Uherském Hradišti k nim také do obchodu pro kretin a protein

0
před 3 roky Karolína

Prosím o nějaké recepty s chia semínky.

0
před 3 roky Petra

Chia? No to je takový sliz, když to namočíš.

0
před 3 roky Petra

Používá se nejčastěji do jogurtů a pudingů. Co třeba tohle? https://www.svet-zdravi.cz/recepty/kokosovy-chia-puding

0
před 3 roky Karolína

Díky Zkoušela jsem včera, ale namočila jsem to nízkotučného mléka, přes noc, opravdu to udělalo sliz, ale s piškotama to není špatné. Ovšem do pudungu jaký známe, to má hodně daleko.

0
před 3 roky Karol

Udělala jsem ještě druhý pokus se stejným výsledkem, Díky za recept, ale na obrázku to bohužel vždycky vypadá líp, než ve skutečnosti.

0
před 3 roky Gábina

Mám léta problémy s nadváhou, střídám hubnoucí období s těmi nadváhovými. Vždycky vyčtu nějakou osvědčenou dietu, která funguje při omezení buď sacharidů nebo tuků, a když se vrátím k normální stravě, jdou kila zase nahoru. Poraďte.

0
před 3 roky Jana

Gábi, a co takhle absolvovat nějakou úvodní konzultaci u nutričního pordce?

0
před 3 roky Gábina

Nemohu si dovolit platit nějaké dlouhodobé konzultace, mám rodinu. Teˇzkouším vynechat sacharidy a večeře, zatím mám dvě kila dole.

0
před 3 roky Jana

Ještě můžete vyzkoušet recepty: https://www.svet-zdravi.cz/recepty
Doporučuji koupit chia semínka, pohanku a kokosový BIO olej. Zbytek doma už nasháníte.

0
před 3 roky Gábina

No, děkuji, chia už jsem si koupila, puding se celkem dá, jiné recepty jsem zatím nezkoušela. Teď mám políčeno na cizrnu. Bohužel mám prostě málo pohybu, dřepím v práci, a večer mě čeká rodina, prostě nevím, kdy si na cvičení udělat čas.

0
před 3 roky PetraX

Ráda bych se diskutujících, na jejich názor na ovoce v dietní stravě, čili stravě omezující příjem sacharidů a živočišných tuků. Ještě by mě  zajímal váš názor na ovocné koktejly, nebo tzv. smoothie. Přijde mi, že člověk v jednom koktejlu zkonzumuje víc ovoce, než by snědl za syrova.A pak taky jestli máte nějaké tipy, jak upravit tofu, bio, ne GMO.

0
před 3 roky Simona

No jako ovocné kotejly ano, třeba místo čokolády anebo jako svačinka. Ale jako koktejly místo vody ne, tekutý režim dodržovat.

0
před 3 roky PetraX

Děkuji za reakci.

0
před 3 roky Tipkdezhubnout

Svět zdraví nyní nabízí  v akci základní diagnostiku  za 200 Kč.

0
před 3 roky PetraX

Dívala jsem se včera na ty stránky Světa zdraví a celkem mě překvapily, mile, ty recepty, které tam jsou uvedené. Takové od všeho něco, slané i sladké, a hlavně co do surovin, dá se tam vybrat tak, aby člověk nakoupil všechno v místním krámě. Cizrna, tofu,kuskus, atp., to už je dnes všude.

0
před 3 roky Janinka

Ve veganských receptech se velice často objevuje jako surovina alternativa mléka. Sojové, rýžové, kokosové,... Jsou to poměrně drahé záležitosti, našla jsem na netu nějaké postupy, kterými si člověk mléka může vyrobit doma sám. Zkoušla, nebo zkoušel jste někdo toto doma?

0
před 3 roky Eva

http://vegall.cz/clanek/kategorie/nas-sortiment
články, sortiment všechno ze zdraví!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 5


Přidat příspěvek