Bílý čaj

0
před 10 lety Uriel

Dobrý den, mohl bych se vás zeptat?
Dnes si chci jít koupit balíček bíleho čaje na doplnění stravy. Prý je výborny a zdravý.
Máte někdo prosím zkušenosti jak se dávkuje?
Děkuji

0
před 10 lety Gedžitka

Bilý čaj údajně pomáhá při hubnutí a zažene hlad. Zkouším držet dietu a tak nevím zda to pomáhá, protože jsem upravila i svůj jídelníček. Já jsem si koupila ten od Pickwiku a ten je v nálevových sáčcích, takže dávkování neporadím.

0
před 10 lety Uriel

Právě jsem si koupil bílý čaj jménem snow buds.
Krásně voní.
V té prodejně kde jsem byl tak měli 6 druhů a všechny voněly úplně jinak. Nádhera

0
před 10 lety Gedžitka

Tak by tam měl být nějaký návod, a pokud jsi si ho kupoval někde v čajovně, tak by ti měli poradit.

0
před 10 lety Uriel

Jojo, je to tady napsaný a taky je tady napsaný že je možno připravovat tři nálevy. To jako že ten čaj přeleju 3x?

0
před 10 lety Tweetka

Mám asi blbou otázku, když si koupíte sypaný čaj, tak ho hned vyhazujete nebo ho použijete vícekrát ? Je to trochu hloupá otázka, ale zajímalo by mě to.

0
před 10 lety Uriel

Já bych řekl, že se dá používat několikrát, ale jeho chuť se trochu mění.

0
před 10 lety Matušková

Bílý čaj je moc dobrý čaj, má jemnou a moc dobrou chuť. Má méně kofeinu než například černý nebo zelený čaj. Já jsem si koupila Pai-mu-tan - což je bílá pivoňka, je o něco dražší, než běžně dostupné čaje.

0
před 10 lety Katka

Hlavně kupovat sypané čaje, ne ty ze supermárketu typu Teekane nebo Pickwik apod... To v těch sáčcích jsou jen odpady a zbytky těch rostiln... I účinky to má o 99% lepší...

0
před 9 lety Lenka

Ten je moc dobrý a raději si připlatit než pít máchané ponožky.

0
před 9 lety Lucka

Ahoj, chodím na bílý čaj do pravé čajovny, kde mají ten pravý z listů, je skutečně velmi prospěšný, příprava je jednoduchá, uvař si klasicky vodu - ale pokud používáte varnou konvici, buď jí vypni dříve nebo nech potom vodu chvíli vystydnout, tím pak zalej čaj a nech zhruba 3,4 minuty vylouhat listy, potom nejspíš z konvice nalej do hrnečku a popíjej=) Máš-li tedy opravdu kvalitní čaj z listů, určitě můžeš použít vylouhavané listy znovu, sice to nebude mít zřejmě už takovou chuť, ale na škodu to nebude určitě;-)

0
před 8 lety Jana H.

koupila jsem pravý bílý čaj, který se jmenuje Stříbrné jehly, připravila jem ho podle doporučení prodavačky, 5 jehliček jsem zalila vařící vodou, podle ní je se dá zalít několikrát a čím déle ho používáte, tím silnější čaj máte...nejspíš je to pravda, protože i po 2 zalitích chutná čaj výborně...prvotní investice do čaje se mi zdála větší, ale podle množství které je potřeba na uvaření čaje a několikanásobné použití se na tuto investici dívám jinak. Navíc lepší čaj jsem nikdy nepila.

0
před 8 lety Johanka Dlouhá

Já si myslím, že je důležité koupit si kvalitní bílý čaj, já mám tenhle http://www.oxalis.cz/ledovy-caj-vune-dalek-bilyaromatizovany/d-73388/ - je tam i dávkování popsaný a tak, tak uvidíš :)

0
před 8 lety PAVEL

MUŽE TE MI PORADIT KDE KOUPIM BILI CAJ????

0
před 5 lety Inka

Pavle, dá se koupit běžně v prodejnách s čajem, kávou, někdy i zdravých výživách či lékárnách. Já osobně ho kupuju v Čajové zahradě (cajova-zahrada.cz) :-)

0
před 5 lety Lenka

Lidi, zkoušel někdo kvetoucí bílé čaje? Dívala jsem se,že je v té čajové zahradě mají a vypadá to lákavě, je to dobré?

0
před 5 lety Inka

Leni, jojo, kupuji je taky v čajové zahradě. Jsou strašně dobré a krásné, vařím je většinou, když příjde návštěva, na oslavy apod. nebo i k večeři, kdy se všichni sejdeme :-) Určitě vyzkoušej! Je to i hezký dáreček.

0
před 5 lety Lenka

Inko, tak už je mám doma, plno jsem jich nakoupila, musím říct, že jsou fakt krásné, návštěvám se líbí, vždy se ptají, kde jsem to vzala :-) Na chuť jsou také moc dobré

0
před 5 lety Jitka

Holky, díky za tip na kvetoucí čaje ;) Sháníme nějaký dárečky na svatbu, to se bude hodit!

0
před 5 lety Pavla

Kvetoucí čaje vždycky vařívala moje babička, jejíž sestra bydlela v J.Americe a vozila jí je. Uplně jste mi připomněly dětství, musím si nějaké koupit :-)

0
před 5 lety Luděk

Na mě je teda bílý čaj moc jemný, mám rád trochu výraznější chuť. Kupuju si ho ve směsi se zeleným, to je výborné. Konkrétně tento: http://cajova-zahrada.cz/detail-produktu/green-and-white-tea-blend

0
před 5 lety Lenka

Ten zeleno bílý vypadá dobře, určitě vyzkouším. Zatím jsem žádný ve směsi neměla, spíš si vychutnávám mono chutě :-)

0
před 2 roky Marek

Rád si pravidelně dopřávám zelený čaj. Dokonce jsem četl, že se doporučuje těhotným a kojícím ženám. Pozor ale na jeho velkou konzumaci, protože může způsobit nepěkné zažívací trable.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 - 1


Přidat příspěvek