Hubnutí do plavek

0
před 2 roky Samantha

Caute všem! Za 2 měsíce jedu k moři a při pohledu do zrcadla mě jímá panika... Dá se ještě za tak krátkou dobu zhubnout? Potřebuju sundat tak cca 5-8 kg... Jaké máte rady?

0
před 2 roky tomclavis

8 kg je už dost, ale myslím si, že zhubnout prvních 5kg není problém. Doporučuji proteinovou dietu, podle které jsem také úspěšně zhubl. Přidávám odkaz na kamarádův web, kde dietu popisuje. Ať se daří :)

0
před 2 roky Majkla

Jasně, to je uplná pohoda... Já jsem třeba takto před dovolenou držela dietu prodietix a paráda. Mám dole přesně to, co jsem potřebovala. Teď jsem nastartovaná si to udržet, tak se těším, jak se mi to bude dařit...

0
před 2 roky Martina

já ve spolupráci se světem zdraví to zvládla hravě za půlrok zhruba, takže rozhodně dá

0
před 2 roky Marťa

Takhle - diet je celá řada, stejně tak jako výživových poradců. Sama jsem si několika metodami prošla, ale jediné, co mi pomohlo, myslím tím, že si váhu držím a nedostavil se jojo, byla proteinová dieta, konrétně tato dieta https://www.prodietix.cz/. Ta je super v tom, že je jasně daný příjem, který je rozdělen do jasných dávek velmi chutných jídel. V rámci každého programu je i udržovací fáze, takže nehrozí jojo... 

0
před 10 měsíci Kateřina

Já mám při hubnutí hlavně problém se sladkým, nevydržím bez něj. Když chci dát nějaké kilo dolů a nebo jen udržovat linii tak bílý cukr při pečení nahradím novým způsobem slazení pomocí sirupů Zlaté slazení, které nakupuju na internetu http://www.zlateslazeni.cz/.

0
před 10 měsíci Hanka

Dobrý den, ty sirupy Cukrstop mě hodně zaujaly. Objednala jsem jak sobě tak i dětem.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 2


Přidat příspěvek