Tip na veganské recepty

0
před 6 lety Ondra

Ahoj, těm, co hledají jak se zdravě najíst, aniž by kvůli tomu musela trpět zvířata, podívejte se sem:

http://www.vegan-kucharka.cz

Sám jsem jich pár ochutnal a jsou výborný, hlavně mám dobrý pocit z toho, že se dobře najím a nikdo kvůli tomu nemusel umřít nebo trpět : )

0
před 4 roky Rihanna

A je nějaká tištěná kuchařka pro vegany? Budu si teď totiž děla ttakovou větší objevnádku na knihcentrum.cz, tak bych to přibrala...

0
před 4 roky Ondra

Tak zrovna na knihcentrum.cz je skvělá takhle veganská kuchyně: http://www.knihcentrum.cz/veganska-kuchyne A pak je ještě výborná takhle kuchařka přímo pro vegany http://www.knihcentrum.cz/500-veganskych-receptu Obě mám doma, z obou vařím prakticky každý den a v obou jsou naprosto skvělé recepty. Všechny ostatní kuchařky z knihcentra nejsou špatné a taky je doma mám, ale v tom už se většinou ty recepty opakují nebo nejsou tak chutné, jako zrovna tady v těchto dvou knížkách.

0
před 4 roky Rihanna

Uuuu tak to mě knihcentrum.cz mile překvapilo. Jsem totiž ani nečekala, že budou vůbec nějakou veganskou kuchařku a ono ejhle, mají a ještě k tomu takové dobré. Tak to si koupím asi hned obě. A mají tam ještě něco co by stálo za zmínku nebo za koupi?

0
před 4 roky Ondra

jééé oni tam toho mají. To by bylo na román, než bych to tady všechno popsal, co všechno tam mají a co všechno stojí za zmínku. Určitě já nevím životopisy, učebnice, kancelářské potřeby no a prostě knihy všech typů a druhů Na knihcentrum.cz najdete fakt úplně všechno, co byste jen do kanceláře, do školy nebo na volný čas mohla potřebovat a mohla chtít. prostě všechno. Zkuste se třeba ale podívat ještě na nějaké kuchařky, třeba vás něco zaujme.

0
před 4 roky Rihanna

A dávají nějakou množstevní slevu na větší objednávku do kanclu? Budeme totiž zařizovat kancl u nás doma a potřebujeme spoustu věcí. Normálně v obchodě by to ale bylo strašně předražené, tak jsem se právě už dříve koukala na to knihcentrum.cz...

0
před 4 roky Ondra

No to sice nevím úplně na 100 %, ale určitě tuhle informaci budou mít uvedenou na stárnkách, takže když se tam kuknete, tak tam určitě něco najdete. Jinak ale co vím, tak cenově ty věco do kanclu u nich vychází mnohem levněji, takže i když nebudete mít množstevní slevu, tak na tom určitě hodně ušetříte.

0
před 4 roky Martina

Taky přidám k tématu, kdo by hledal zajímavé zpestření jídelníčku, pak nakouněte sem https://www.svobodavsem.cz/veganske-recepty/ Opravdu zajímavé a hlavně i zahraniční recepty ze Sri Lanky atp. :-)

0
před 4 roky Ivanka J.

zkus třeba něco s cizrnou tu jsme si doma momentálně moc oblíbili

0
před 3 roky Lolik

Ahojda, zkuste nakouknout sem : https://www.youtube.com/channel/UC0M25GJ8LdiZjyW2prhQT3A najdete zde mnoho inspirace na zdrave i veganske recepty

0
před 2 roky Mirka

Ahoj. Nevím jestli to ještě pomůže, ale já třeba zdravé recepty čerpám hlavně odtud: https://www.nejrecept.cz/ ne vše, co tam mají je veganské, ale spoustu veganských jídel tam mají také. :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 7


Přidat příspěvek