Vlasy po porodu

0
před 2 roky Patty

Ahoj, po porodu mám hodně nekvalitní vlasy. Padají a taky mi prostě nechtěj narůst. Hledala jsem, co s tím a přemýšlela jsem nad prodloužením. Přemýšlela jsem konkrétně nad vlasy k prodloužení.cz. Budu ráda za Vaše názory a Vaše zkušenosti... Díky moc :)

0
před 2 roky Jana

Holky máte některá zkušenost s porodem císařem? jak moc to po porodu bude bolet? zvládla bych to i bez prášků od bolesti?

0
před 2 roky Katka

Pokud nechcete brát prášky do bolesti, tak si můžete v lékárně objednat pumpičku, kterou vám doktor po porodu nasadí, a ta vám bude 3 dny po porodu pumpovat analgetikum přímo do rány.

0
před 2 roky Jana

Opravdu pumpičku? kolik to stojí? platí to pojišťovna?

0
před 2 roky Katka

Ano pumpičku, bohužel ji pojišťovna neplatí, musíte si zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám pumpičku doručí přímo do nemocnice, kde budete mít porod.

0
před 2 roky Lucie

Dobrý den, prosím konečně se mi podařilo s přítelem otěhotnět, a zajímalo by mne, jaké vitamíny jsou vhodné pro nastávající maminky?

0
před 2 roky Martina

Já jsem byl u doktorky na kontrole, když jsem otěhotněla, a ptala jsem se jí, jak to je, jestli mohu brát klasické vitamíny, co jsem brala, než jsem otěhotněla. Říkala mi, že to jen zbytečně zatěžuje tělo, takže mi doporučila Ogestan, který obsahuje vitamíny a minerály jen takové, jaké vaše tělo potřebuje.

0
před 2 roky Lucie

A jaké vitamíny Vám tedy doporučila prosím?

0
před 2 roky Martina

Doporučila mi tyto vitamíny, které obsahují přesně jen to co tělo potřebuje, takže ho nezatěžuje zbytečně navíc https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/

0
před 2 roky Cecílie

Zdravím, co vám pomohlo na vlasy? Po porodu mám strašně řidké vlasy, tak mě napadlo prodloužit si vlasy. Máte s tím zkušenosti je jednoduchá aplikace?

0
před 9 měsíci Gabula

Ahoj holky, po porodu mám vlasy docela dost prořídlé. Už jsem docela zoufalá a přemýšlím, co s tím. Docela si pohrávám s myšlenkou, že bych si koupila clip in. Myslíte, že by to mohlo pomoct?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 9


Přidat příspěvek