Vrásky v obličeji

0
před 8 měsíci Svobodova Alena

Dobrý den, dámy prosím řešila jste některá, jak vyhladit vrásky z obličeje? Máte prosím některá vyzkoušené nějaké krémy, které by opravdu fungovaly?

0
před 8 měsíci Jana

Krém si nekupujte, tím si moc nepomůžete, akorát budete vyhazovat peníze, za vznik vrásek může pokles kolagenu v těle, stačí když ho začnete zase doplňovat, a budete mít krásnou pleť.

0
před 8 měsíci Svobodova Alena

To se dá koupit? Jsou nějaké prášky?

0
před 8 měsíci Jana

Ano dá se koupit, nejsou to tablety, já jsem členem u www.osloskinlab.cz, a každý měsíc mi chodí balík, kde mám kolagen v prášku, který si stačí dát do jídla nebo pití, je bez chuti, takže si nebudete kazit jídlo ani pití.

0
před 5 měsíci Petty

Ahojky, k těm vráskám takto... Způsobů je více, ale né pro každého jsou vhodné, proto je lepší se objednat na konzultaci, kde ti poradí a řeknou ti jakým způsobem by vrásky odstranily přímo u tebe. Já jsem se setkala s perfektním přístupem v Praze v Amaryllis centru. Nevím odkud jsi, ale rozhodně stojí za návštěvu a spolupráci, protože u sebe jsem byla z výsledku naprosto paf. Můžu ti tu klidně nechat odkaz www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky

0
před 4 měsíci Jana

Mohla bych vědět jak dlouho se zhruba čeká na termín té konzultace ? Čtu na ně hodně pěkné hodnocení, takže tam bude asi nával, že ? 

0
před 4 měsíci Petty

Nejlepší je si tam zavolat, hodně záleží o jaké ošetření máš zájem víš ..

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 4


Přidat příspěvek