Začínáme zdravě s příkrmy

0
před 7 lety Šárka

Sice máme ještě čas (máme ukončené 3 měsíce), ale na informace není nikdy brzo. Už dva dny hledám a čtu diskuze začínáme s příkrmy, jenže s odpovědi některých maminek nejsem spokojená. Jedná dává banány (což mě příjde naprosto nevyhovující a chemická potravina vzhledem k jejich úpravě kvůli dovozu), druhá dává ty kupované přesnídávky (složení šílené) a nebo tyhle kašičky instantní a kdesi co si, zkrátka samé hrůzy předražené. Čím začít a v kolika měsících, kdy jste začínali mít problém s tím, že kojení už nestačí. Máte nějaké recepty, tipy.

0
před 7 lety Peta

Nejčastěji se začíná s uvařenou rozmixovanou mrkvičkou a postupně se přidává další zelenina - dětem chutná sladké, takže ideální jsou batáty, červená řepa,... nikdy nesolíme, i když nám se to může zdát hnusné, dětem se vytváří chutové bunky. Zkuste se inspirovat na těchto stránkách, jsou tam různé návody a informace, jak krmit i nejmenší děti, abychom nenarušili jejich imunitní systém a také např. jak vyrobit obilné mléko... http://www.jimejinak.cz/2013/04/bezlepkove-obilne-mleko-z-ryze-jako-napoj-pro-kojence/

0
před 7 lety Ivanqa

Peta: Pěkné stránky, díky za odkaz.

0
před 9 měsíci Danka

Holky já příkrmy pro malou vařím jen v páře. Takže zdravé vaření a hlavně snadné. Taky jsem moc nevěděla jak s příkrmy začít, tak jsem brouzdala na netu a našla jsem parní vařič a mixér v jednom Tommee Tippee. Super vařič, který mi vaření a mixování příkrmů hodně usnadnil.

0
před 8 měsíci Terry

Já někdy mám čas na to, abych příkrmy dělala doma sama. Ale většinou ten čas prostě nemám, takže jsem ráda, když příkrmy můžu koupit. Hodně kupujeme ty od Sunárku. Ty jsou vynikající. Mým dětem hodně chutnají a nejen ovocné, ale i ta hotová jídla. Jak nejsou ve skle, ale jsou do ruky, tak je to i praktický https://www.sunar.cz/hotova-jidla/

0
před 7 měsíci Verča

Já se teda snažím dělat příkrmy dětem doma, ale jak píšeš, no… Někdy na to prostě čas není. Navíc ty doma udělané dlouho nevydří, fakt je musíš udržet v chladu. Na výlety jsou lepší hotové. Od Sunárku jsou pak nejlepší. Složením jsou pro dětičky nejlepší.

0
před 6 měsíci Mia

Tak to ses skvělá. Já na to teda nemám bohužel čas. Mám tři děti, takže jsem ráda, když stihnu, co mám. Proto jsem ráda, že jsem našla kvalitní hotová jídla, která mi hodně ulehčují práci. Kupujeme ty od https://www.sunar.cz/hotova-jidla/ a spokojenost.

0
před 4 měsíci Karla

Jako domácí příkrmy jsou nejlepší. Mají ovšem dvě ale… Jednak na to musíš mít čas a jednak dlouho nevydrží. Čili na dovolenou absolutně nevhodný. Proto jsou lepší kapsičky a hotová jídla. Ty kupujeme od Sunárku, mají je nejlepší.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 11


Přidat příspěvek