A co vám říkají CHEMTRAILS?

0
před 9 lety vercounek

těm co stále nevěří snad napoví tato reportáž
http://www.youtube.com/watch?v=s1pGq1OchO8&feature=related

0
před 9 lety Dita

No co to jako je, to jako práškují obyvatelstvo, jsou normální, ať si to ti hajz dýchaj sami a nám nic necpou. To je neuvěřitelný jak jsme pořád součástí nějakých machinací. Chudáci ptáci a nejen ti.

0
před 9 lety vercounek

no bohužel je to tak

1
před 9 lety Jirka

Holky neblbněte, to máte z toho že moc čučíte na Černou kroniku on line (TV Prima)
Kondenzační čáry, které se nerozplynuly i dvě hodiny bývaly na obloze v závislosti na počasí a rychlosti větru i v 70 letech.
Něco o letadlech - http://www.flightradar24.com/
Jediná konspirační teorie které jsem ochotný věřit je ta o Incidentu na Usuri.

0
před 9 lety Lucka

První co mě napadlo když jsem to viděla bylo, jestli to nejsou ty "pruhy" na obloze, které jsou ale v podstatě po každém letadle vidět? Ty se ale přece běžně rozplynou, nebo ne?:)

0
před 9 lety eva

Normální pruhy po letadlech se rozplynou, chemtrailsové ne. Toto video ukazuje např. v 50.vteřině nepráškující letadlo, které zapne v letu práškování: http://www.youtube.com/watch?v=lBjDSNWiuKQ&list=FLAayNqiueoOtoaD4dgxdk5g&index=12&feature=plpp_video
Bude to jinou nadmořskou výškou či vlhkostí? Asi ne. Nebo viděli jste někdy nebe začárované do šachovnice? Vedou takhle letecké dráhy?

0
před 8 lety superkachna

Celé chemtrails jsou hloupost. Jsou to úplně normální kondenzační čáry.

0
před 8 lety Dita

Tak když sem si tak dneska plela poslední plevelíky, protože už si myslím že nic neporoste, tak za tu dobu mi nad hlavou prolítlo poměrně dost letadel. Vytvořili šachovnice, a různé překřížené čáry, držely se na obloze a pomalu se rozplývaly do ztracena.
Nebude to tedy zase nějaká kachna. Vyfotila bych to, ale špinavé ruce, celá od hlíny, než bych se zula a umyla, asi by byly už pryč.

1
před 8 lety Danah

Dito, něco na tenhle způsob? To jsem vyfotila časně ráno na dvorku.

0
před 8 lety Dita

To je přesně ono :). Včera jich nad náma lítalo opravdu hodně. Asi jak byla neděla nebo se lítalo z dovolených nevím. Ale včera byl na obloze fakt provoz oproti jiným dnům.

0
před 8 lety Lucka

Holky, u nás máme tohle a dokonce v mnohem větší míře každý den, od rána až do večera, dokud je vidět, vlastně už ani neznám "čistě modrou" oblohu, protože ty čáry tu jsou nonstop:/ Bydlím jen pár desítek km od Prahy, i když nevím, jestli to přímo závisí na ruzyňském letišti. K tomu mám malé letiště 1,5km od bytu...to mi tolik nevadí, přece jen to jsou letadla menší a denně tu létají balóny apod., ale ty čáry jsou fakt hrůza, většinou ani není vidět tečka jako letadlo, ale jen ta čára:( A v noci koukám na oblohu, kde se ztrácí hvězdy mezi blikajícími světýlky opět od letadel:/

0
před 8 lety Jirka

Danah: Hezký, mě se nechtělo vytahovat včera foťák.Někoho by na tom tvém snímku mohly splést ještě ty elektrické dráty. checht.
Už jsem to psal několikrát, ty videa co kolují internetem jsou pravděpodobně práškovací letadla někde nad Texasem, vypouštějí jodid stříbrný kvůli dešti.

0
před 8 lety vercounek

Danah: to je přesně ono. Máme to nad hlavama všichni denně...

0
před 8 lety Danah

Jirko, ty elektrické dráty taky nejsou bez viny.:-)) Vy se budete smát, ale protože musím z mobilu volat obvykle venku, vždycky poznám, kdy letí nízkonákladová společnost, letadlo s jakousi second hand elektronikou, a kdy kvalitní. Nízkonákladová letadla mají zřejmě neodrušené součástky a v mobilu to vrčí úplně jako typická rušička signálu.Rve mi to uši.

0
před 7 lety Dita

Tady je vysvětlení čar za letadlem. Nikdo nás nepráškuje a je dobré se na tohle téma zeptat pilota, nebo někoho kdo pracuje v letectví, aby vám vysvětlil příčiny, proč se za letadlem tvoří čáry, ale v tomto článku je to taky pěkně vysvětleno.
http://sredl.blog.idnes.cz/c/389055/Chemtrails-stokrat-a-znovu.html


0
před 7 lety Daniel K.

Já osobně existenci chemtrails věřím (i když existence je těžko prokazatelná).Je fakt,že je to otázka názoru,ale i dostatku informací. Pokud to někoho zajímá, tak hodím pár odkazů.
http://www.youtube.com/watch?v=ZdwRjYXTvQQ
na FB existuje česká stránka,který se věnuje sledování a diskuzi o chemtrails:
https://www.facebook.com/pages/Chemtrails-Czech-Republic/134186823387005

Myslím,že diskuze o tématu není nic proti ničemu.

1
před 7 lety Frodik

+Daniel K. Je to blbost a nepatří to sem ani jinam. Je to stejně hloupé jako kdybychom se tady bavili jestli je země placatá nebo kulatá. Nebo jestli byli američané na měsíci, apod... 

Odjakživa, co lidé jsou lidmi mají tendenci věřit na nadpřirozené, nevysvětlitelné a nepolapitelné síly a vyšší moci. Když už jsme tedy jako lidstvo pochopili v pravěku jak funguje oheň, ve středověku že je Země koule, tak v novověku se snad dožiju doby kdy lidé zvládnou učivo druhého stupně základní školy a použijí svoji energii na diskusi o něčem smysluplném.

Je to sice strašně dobrodružná myšlenka, že tu je na světě nějaká megakonspirace nebo ilumináti či marťani, to je úplně jedno. Spousta věcí se děje ze strašně jednoduchých prostších důvodů. Například se pojďme bavit o umělých sladidlech. Proč se používají, i když u nich jsou prokazatelné kontroverze ? Protože na tom někdo dobře vydělává. Toť vše. Je úplně zbytečné a hloupé si k tomu přidávat konspirační nádech, že nás někdo chce otrávit, udělat z nás autisty nebo nemyslící bytosti. K tomu si úplně stačíme my sami - důkazem diskuse o chemtrails.

Jednou provždy uzavřu tuto diskusi tímto odkazem, kde je to pro každého dostatečně vysvětleno.

0
před 7 lety Miloš Kavický

Dneska, jindy ne, malovali letadla na obloze nové mraky. Na Vysočině. To nebylo jako jindy, čára, úzká čára, která se po nějakém úseku odletu letadla vytratí.  Dneska viditelně vytvářeli mraky. Ta čára se prostě rozšiřovala a rozšiřovala. Vždy v létě si myslím tvorba mraků, aby nebylo velké vedro. Dnes by se dalo říci, aby nebyl velký mráz. Jak víte, nraky nás chrání v létě před teplem sluníčka a v zimě před velkým mrazem z vesmíru.

Co si o tom myslíte? Toto je jediná otázka, pro vás, tohoto mého vstupu.

Já si kladu otázek několik. Třeba, kolik to může stát? Jestli je to bezpečné. Jestli důvodem je třeba i něco jiného. Nebo žádný důvod není?

Klást si otázky a odpovídat na ně je od přírody normální.

Mimochodem, pan Frodik zde dal svoji oponenturu až po dvou letech, proč ne ihned, jako u moji osoby jinde.


0
před 7 lety roztomilymedvidek

Chemtrails je realita, staci otevrit oci a nebyt hlupak, je to smes odpadu a nemoci co se sype na lidi, duvod je jednoduchy: zamerne poskozovani vseho ziveho na planete. Proc? Pro zisk a snizeni populace.

1
před 7 lety carme

Medvídku: a vy jste pilot, který to na nás práškuje a nebo tento sajrat mícháte? kde máte důkaz. Je to výplod a nebo realita. Osobně tomu moc nevěřím. Stačí znečištěné potraviny a když je to málo, přidávat do nich aditiva, lidem dát do ruky cigarety a nebo je cpát práškama do skonání. Variant je hodně. Ale práškovat lidi? 

1
před 7 lety Stana

Chce to nekoukat moc na sci-fi. Někdo vypustí fámu a vždy se najde někdo, kdo se chytí. A dalších pár na tom i vydělá.

2
před 7 lety Frodik

+Stana a +carmelie@ přesně tak ! Jediný důkaz je, že někdo napíše nesmysl na internet. A to ostatním bulíkům stačí k tomu aby tomu věřili. Svět je úplně naruby. Naopak u článku o glutamátech se zase rojí obrácené názory, že glutamáty neškodí a snad jsou i zdravé. Je to svět extrémů - jedni vám tvrdí, že je vše křišťálově průzračné a bezpečné, druzí zase vyšilují z internetových halucinací. Přitom jediné co stačí jsou ZDROJE INFORMACÍ. 

Stačí se podívat do PubMedu - internetové databáze oficiálních studií a zdravotnických informací. Tam na heslo "glutamate excitotoxicity" vyběhne přes 3 000 výsledků. Co je důležité pro laika - že se tímto odborníci velmi vážně zabývají a zkoumají. 

Namísto chemtrails vám každý, kdo prošel základní školu a nepropadl z fyziky, vysvětlí jak vznikají. Více info pro ty, které to zajímá (blázny nepřesvědčí nic) je zde

Jen je potřeba si uvědomit, že není vůbec žádný rozdíl mezi tím, když nějaký anonym na internetu vyprskne, že chemtrails existují a že je to přeci jasné, že nás chtějí všechny vyhubit nebo když by napsal, že země je placatá. Hloupost zůstane hloupostí, pokud není podložena věrohodnými zdroji informací.

1
před 7 lety Stana

Přesně tak, problém je i v informacích. Většina toho co běžně vidíme na internetu nebo časopisech i v některé literatuře, jsou zavádějící informace. Člověk musí pátrat po kvalitním zdroji a to dá trochu práce. Protože laik, a to neberte špatně, ale laikovi může připadat logické lecos, když je to dobře či chytře podané. A to myslím všechny oblasti a odvětví. Stačí pak napsat že E 330 je karcinogen, jeden z nejhorších a kolik se najde lidí, kteří tomu hned věří a budou vést dalekosáhlou diskuzi a tom, že na to něco bude. I když se jedná o vit. C. To samé, jako když někdo tvrdí, že kvůli silně vyvinutému žvýkacímu svalstvu a masitým rtům jsme jasně býložravci. Jenže, zde někdo opomenul fakt, že to je dáno možností a schopností mluvit a rozvinutou mimikou. A to nemluvím o situaci ve výživě a stravování, kde jde o velký byznys.

0
před 7 lety Sunriska

Jeden moudrý profesor kdysi řekl: Kdo málo ví, musí všemu uvěřit...Kdo za chemtrails chce vidět senzaci, vždycky si najde nějaký "nevysvětlitelný" fakt..Ostatně na tom jsou založené všechny konspirační teorie..Jenom pobláznit lidi, nic víc..

0
před 7 lety roztomilymedvidek

letadlo jak natáčí druhé letadlo
http://www.youtube.com/watch?v=lYvJmIhoYUk

věřte si čemu chcete, ale každý inteligentní člověk ví, že oficiální studie si dělají ti stejní výrobci.

1
před 7 lety Frodik

+roztomilymedvidek Jediné co to video ukazuje, že v atmosféře je různá vlhkost vzduchu, která se projeví tím, že se buď čára za letadlem dělá nebo ne. 

Dám vám dobrou radu, choďte si na konspirační weby o nesmyslech, tam se v nich utvrzujte se stejnými pomatenci, ale neotravujte na webu, kde se lidé snaží řešit reálné problémy na základě objektivních údajů. 

1
před 7 lety Stana

Pokud budete uvažovat tak, že veškeré studie jsou na nic a všechny jsou podplacené a dělají je firmy a společnosti, které "škodliviny" vyrábí, nebudete moct věřit nikomu a ničemu. Vždy se najde někdo, kdo má z dané situace prospěch a hodí se mu to. Např. v poslední době je moderní být vegetaríán nebo vegan, protože to před několika lety byla velká móda v Hollywoodu. Výsledek je takový, že s publikacemi, výrobky a informacemi se roztrhl pytel. A ne vždy jde o relevantní informace. Vždy budete mít studie pro a proti, vemte si jen záležitost mléka a jeho prospěšnosti, nebo jogurty Ac.t.v.e, jde spíše o to kdo ty studie platí. Někdy ale nemusíte pátrat po plátci výzkumu, ale postačí určité znalosti v oboru.

0
před 6 lety Pat

Viva la Resisstance! ;-)

0
před 5 lety mig33

   Ahoj,
kdo zná obec Úsobí u H. Brodu a koukne se dnes hned teď na obec Skorkov uvidí min. 10 letadel za sebou, jak práškují - tzv. chemtrails.

   Děkujeme.

0
před 4 roky dobrota

Doufejme, že práškování trochu poleví potom, co Zeman vyjednal s Trumpem omezení přeletů. Jestli chcete hned zlepšení, využijte jediný dosud známý protijed proti vlivu chemtrails: http://www.stalemladi.cz/ceny/dmg-dimetylglycin-vitamin-b15-125-mg-100-cps-now-foods/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 12


Přidat příspěvek