Akné

0
před 3 roky stop.akne

Po desítkách let marné léčby akné jsem letos objevila :

1) tobolky na předpis Aknenormin (vit. A), BRD,
2) náplasti na akné : a) HydroBAND akné náplast kruhová 1x 36ks  …. silikonové, vhodné pro tloušťku spíše na doma, levné, b) AnsCare Náplasti na akné 36 kusů … nesilikonové, tenčí, vhodné i na ven, drahé,   c) MiaCare Náplasti na akné – NOC/DEN 12 ks … nesilikonové, tenčí, vhodné i na ven, drahé.  
1) HydroBAND akné náplast kruhová 1x 36ks je mnohem levnější než níže uvedené náplasti na akné. Jsou vynikající a  se stejnou funkcí (rychle sají bakterie a jejich výměšky, tj. hnis). Výrobce Čína, pro EU zástupce Německo. Ale jsou silnější, silikonové, též průhledné, spíše na doma. Snadno se na/z kůže snímají pinzetou. Nesahejte na žádné náplasti na straně lepu, neboť na ně přenášíte bakterie. Cena : jen 48 Kč/1 balení (36 ks náplastí) : např. : Medine.cz, levnylek.cz a další obchody (hledejte např. přes vyhledávač Heureka.cz), hlavně kolem Ostravy, Opavy, sice doprava trvá 3-4 dny, ale mají je nejlevnější, jelikož tj. chudý kraj, a tak je tímto za levný lék podpoříte.   2 ) AnsCare Náplasti na akné 36 kusů  jsou též skvělé. Výrobce Taiwan a Anglie (UK). Rychle nasávají hnis z uzavřených i otevřených pupínků. Jsou tenké, průhledné, lze je nosit i venku, když je častěji měníte, než za doporučených 12 hodin, a to dle nasátého hnisu, např. po 6 h. Po delší době jdou špatně sundat z kůže. Jsou drahé pro juniory, ale i seniory, kteří také trpí akné (klidně celý život). Nejlevnější jsou na IN (internetu) asi za 240 Kč/1 balení (36 ks náplastí).  K nalepení a sejmutí z kůže používejte pinzetu. Nesahat na lep. 3) Doporučuji na doma HydroBand a na ven AnsCare, ev. také drahé MiaCare Náplasti na aknéNOC/DEN 12 ks, ale ty prodávají asi jen po 12 ks.  
PS : Přátelé, zoufalci, jako jsme byli my, dnes již starci, není zač :-)  Posíláme své mnohaměsíční zkušenosti dále a zdarma ! Kdo vám to takto bude sepisovat do detailů a s porovnáním vícero výrobků, zejména z líných juniorů ? Nikdo. K tomu je dobrý na předpis Rosucard na cholesterol (tbl).

0
před 2 roky Jana

Já měla velké problémy s akné a moje známá mě poradila ať zajdu do amarylliscentra. Dost mě s tím pomohli, byla jsem na chemickém peelingu a už na prvním sezením jsem viděla výsledky. Za mě doporučuji tam zajít a vyzkoušet.

0
před 12 měsíci Nela

Chemický peeling mi taky pomohl, ráda doporučuji dál. Krásně odstraní akné a sjednotí kůži.

0
před 11 měsíci Magda

Kde ji na peelingu byla? A tuhle metodu ti někdo poradil nebo jsi si ji našla na internetu?

0
před 11 měsíci Nela

Peeling mi dělali v Perfect Clinic, mají skvělé recenze,proto jsem se pro ně rozhodla.

0
před 11 měsíci Magda

Recenze mají výborné, to máš pravdu, Hned jak jsi tu hodila doporučení, mrkla jsem se. Nenašla jsem ani jednu špatnou, což asi o něčem svědčí a pomohlo mi to rozhodnout se, že bych na to chtěla taky jít. Ovšem, jestli je to takhle na léto vhodné. Kdyžtak bych šla určo na podzim. Zavolám tam a domluvíme se.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 10


Přidat příspěvek