Alergie

1
před 11 lety Lenka

Dobrý den, mám alergii na pyly ,trávy, seno. Už mě moc nebaví alergii potlačovat práškama a rok co rok tu sezonu tak nějak přejít. Chtěla jsem se zeptat zda někdo nemá zkušenost zbavit se alergie na trvalo. Zda to nemá nějakou spojitost s potravinami obsahující přídatné látky. Jaké jsou příčinu odstranění alergie v souvislosti s jídlem, zda je vůbec nějaké řešení se vyléčit.

-1
před 11 lety Strychnin

Alergie je získaná vlastnost organismu přehnaně reagovat na to, co tělo normálně řeší běžnými postupy. Žádné přidané látky na to nemají vliv - projděte si index látek, označovaných jako éčka, a pak mi řekněte, jaký to má vliv na přehnanou, neúměrnou a život ohrožující reakci ve smyslu selháni vašeho těla. Vlastně je to vše naprosto proti přírodě, kdyby nebyl insulin (není mezi éčky), pak by diabetici přirozeně zemřeli, a neměli by stéjně poškozené potomky - to je objektivní pravda, kterou si uvědomují i samotní nemocní. Jestli si myslíte, že alergie je něco nového, pak se mýlíte, již v antice lidé trpěli touto chorobou a úmrtí na rakovinu byla zcela běžná - můžete si myslet, že kdyby tehdy znali éčka, zemřeli by všichi - to je nesmysl stejného rázu, jako byste si myslela, že vitanímy do písmene C jsou bezpečné - označování vitamínů písmenem je stejně popisné, jako přiřazení jiného kódu látkám přidaným k potravině - máte raději vitamín C, nebo E300? Alergie je problém, kterého se bez léčby nezbavíte, můžete si položit jen otázku, jestli na ni zemřete, jako před staletími, nebo využijete dnešních postupů, jak její vliv výrazně omezit. Do sena, pylů a trávy se podle dostupných informací nepřidávají žádné látky, přesto máte neurčité podezření - na základě čeho??? Bude to znít drsně, ale uvědomte si, že jste nemocná, a před stovkami let už jste dávno zemřela na tehdy neznámé příčiny (viry, bakterie a alergie tehdy nebyly známy). Fňukání tehdy vůbec nezabíralo - zamyslete se - buť žít s handicapem, nebo nežít vůbec - na to vám je chemický průmysl dobrý, že?

1
před 11 lety Lenka

Děkuji za dostatečné vysvětlení ale nějak tam nečtu odpověď na můj dotaz, Má někdo zkušenost jak se zbavit alergie na trvalo?

1
před 11 lety Markyta

Dobrý den Lenko,mám úplně stejnou alergii jako Vy od 4 let.Během života se mi postupně zhoršovala, brala jsem sezonně léky na potlačení (nikoliv léčbu-jak víme) alergie a začala jsem z toho být dost rozladěná, že se s tím jako nedá nic dělat (jak tvrdí doktoři).Začaly se mi přidávat potravinové alergie na různé ovoce, ořechy, zeleninu obsahující vysoký obsah barviv , také kořenovku a to už opravdu nevíte co jíst (vše potvrzené testy na alerkologii). Léky jsem přestala brát a měla silnou potřebu se s tím poprat (neumřela bych, jak píše Strychnin, jen můj život ztrácel na kvalitě).V pubertě jsem si prodělala ataku astmatu, naštěstí odezněla a už se nikdy neobjevil.Ovšem pak jsem potkala homeopatičku, která mi alergii začala léčit, bylo mi 24 let(teď 28), říkala, že to bude běh na dlouhou trať, neboť mé tělo je již jinak nastavené dlouhou dobu. Hlavní je, že už jsem se zbavila alergie na skoro všechno ovoce, zeleninu a ořechy, ryby a mák. A alergie na pyly je menší a menší, věřím že jednou odejde stejně jako přišla. Každopádně teď už je můj život spokojený, mám zdravé dítě a čekám druhé.A léky opravdu nepotřebuji.Lékařsky homeopatie není vysvětlitelná, ale mě to nevadí, neboť funguje na mě i mou dceru od narození, také můj manžel se díky jí zbavil angín.Nejdůležitější je ale najít DOBRÉHO HOMEOPATA!V tom je velký rozdíl, je třeba podávané preparáty šít zcela na míru a ne jak to dělají někteří pseudohomeopati.A už vůbec ne si je kupovat podle letáku.Stojí to nějaký peníz, protože moje homeopatka jezdí každý měsíc na školení, které stojí tisíce a ikdyž k tomu ještě pracuje, potřebuje to něčím zaplatit.Tak nevěšte hlavu:-)

0
před 11 lety Markyta

Ještě k éčkům, osobně si vybírám mezi éčky, protože reaguji citlivě na chemii obecně.Žiji ve městě a dětství jsem trávila z větší části na vsi, kde mi bylo vždy lépe, stravovala jsem se přirozeně a nemarodila.Mám takový pocit, že častá konzumace potravin nepřirozených (upravovaných,podtržených-nedozrálých, vyráběných z různých náhražek apod.) u mě zvyšuje citlivost na alergeny na potraviny a tak se jim radši vyhýbám.Mechanizmus neznám, ale mám to tak vypozorované.Myslím, že tělo alergika je mnohem citlivější.

-1
před 11 lety Strychnin

Všem přeji, aby jim pomohla jakákoli léčba, třeba nevysvětlená mechanismem, určitě bych byl rád, kdyby mi na případnou nemoc zabíraly cukrové granule - neměl bych s tím problém (i za tu nehoráznou cenu). Současná exaktní věda (věda založená na reprodukovatelných faktech: příčinách a následcích) nenabizí žádné zbavení se alergie, hlavně z toho důvodu, že je tělu vlastní, a stejně jako rakovina se od normálních pochodů liší jen intenzitou a rychlostí, není to nic, co by odněkud spadlo. To, že homeopatie v některých případech funguje je sice pěkné, v řadě případů však selhává, a to právě z důvodů, že není exaktní - reprodukovatelnost léčby koreluje s chaosem - jinými slovy hrst cukříků jednomu pomáhá tisícům ne. Za nadšenými zkušenostmi Markyty a dalšími, kterým tato léčba pomohla se skrývá tisícinásobné množství těch, kteří se vyléčení nedožili, těžce doplatili na opuštění exaktní léčby (ano, mezi tuto léčbu patří i skalpel - nevím, jakou alternativu má pro něj homeopatie) nebo se jeich stav prostě jen nelepší a plouživě se zhoršuje. Čili závěrem bych řekl, pokud bude fungovat něco bez mechanismu, pak je to jen dobře. Jinak je to stejné, jako chtít odnaučit červenou barvu být červenou - můžete se znažit jak chcete, pořád bude červená - je to její vlastnost ;-)

0
před 11 lety Markyta

U mé homeopatky ještě nikdo neumřel, protože má rozum a umí také říct :" Teď bude lepší navštívit doktora" Samozřejmě i homeopatie má své hranice a všude platí pravidlo Zdravého rozumu.

0
před 11 lety kiki

Tato diskuze je na téma alergie a jak na ní. Je potřeba zvolit takovou léčbu podle vážnosti nemoci, aby na ní nikdo neumíral, proto každý má rozum na to, aby věděl zda pomůže doktor nebo ne. U alergie na pil snad nehrozí úmrtí, na léčitelství a něco mezi nebem a zemí trochu věřím, a podle toho jak je člověk štastný a jak přistupuje k sobě samotné se nemoci taky můžou na člověku odrazit, bolest hlavy taky může odeznít pokud nebudu myslet na to jak moc mě bolí hlava, vlastním vsugerováváním a hezčím pocitem v sobě samotné může člověk dojít jak by někdo řekl k zázračným vylečení

0
před 11 lety iveta

Na alergii by mohla pomoci i akupunktura, s homeopatii mam taky dobre zkusenosti,ale je to opravdu individualni-nekumu to zabira jinemu ne..stejne jako paralen apod..

0
před 11 lety Strychnin

Iveta - dokážete nést odpovědnost k lidem kteří se díky vaší radě nedožili vyléčení nebo alespoň stabilizaci stavu? Jinými slovy - má člověk dostatek času zjistit, zda mu léčba zbírá, čí nikoli??? Proti alternativním léčbám nic nemám, pokud zabírájí, pokud ne, kdo nese zodpovědost za falešnou víru ve vyléčení???

0
před 11 lety iveta

pane Strychnin, ja nemluvim o tezkych stavech alergika.Ale myslim, ze pokud to nekomu pomuze na lehci vyrazku, rymu apod...tak proc ne.Nemluvim, pokud ma clovek stavy dusnosti, silnych zachvatu ..zde je na miste pomoc lekare.

0
před 11 lety iveta

Mela jsem alergii na prach, peri, roztoce,seno.Ne nejak silnou - projevovalo se mi to maximalne rymou, a celkove spise snizenou imunitou - mela jsem casto bronchitidy.Brala jsem nekolik let Zaditen, (pak jeste jeden lek-uz si nazev presne nepamatuji - ale myslim ze to byl Ribomunyl). Zhruba ve 12 letech jsem zacala aktivne sportovat - zapas ve volnem stylu, v ramci jehoz prupravy jsme chodili do posilovny, plavat, behalo se...v lete, v zime..a od te doby nemoci temer zmizeli, alergie nemam vubec.takze doporucuji.urcite je dobre i otuzovani, saunovani..ale nevim jestli by to pomohlo na nejake silne alergie.

0
před 11 lety Hana

Reaguji na Markytu a lecbu alergii homeopatiky. Vim o pripadech, kdy homeopatika pomohla na alergii (potravinova), ale po par letech se alergie vratila.

-1
před 10 lety Martin Chvosta

Alergie se dá léčit a i zcela vyléčit. Napište mi na anope@centrum.cz a povím Vám jak. Není to jednoduché, ale jde to.

0
před 10 lety Jana

MArtin Chvosta, jasněže dá, vyprdnout se na civilizaci a žít zdravě, sám si vařit, jíst zdravě jen základní potraviny a ne ty chemicky uškvařené jedy(sra.ky),vypnout tv, mobil, ozařování mikrovl snížit na minimum, nechodit se koupat k ropnému moři a podporovat zdravé české ovzduší , jíst pohanku, probiotiku(klíčky, čočku, fazole)...a vo tom to je, hochu, nebuď sobec a řekni to přímo a né že si důležitý tím, napište mi a dobře zaplať mi, néé, dneska z blbosti lidi dělajů živnost a ti blbci , co neuvažujů jim za to platíja..Alergie je nový způsob podnikání a získávání peněz v tomto světě.Viva Valachia!

-1
před 10 lety Martin

Přeji dobrý den,
asi před rokem a půl mě kamarád, terého znám přes 15 let, seznámil s produkty, které právě jemu zlikvidovaly alergii i astma. Sám byl překvapen, že to takhle zafungovalo, protože přes 20 let mu lékařská věda nedokázala pomoct. Jako většině ostatních. Pouze různými léky utlumit projevy alergie. A v tom je ten problém. Alergie je autoimunitní problém, tedy sahá až do buněčné úrovně. Takže nejedn detox střev a trávicího systému, ale i kapilár, které zásobují výživou jednotlivé buňky. A dotyčný kamarád samozřejmě vlastní zkušenosti rozšiřuje dál. Jak on, tak i já rádi sdělíme své zkušenosti, ale raději ústní formou. Všechno je o informacích. Kdo má opravdu zájem se o tom něco dozvědět, jsem k dispozici na telfonu 602 184 250. Zdraví vás Martin

1
před 10 lety Hallieta

tak nevím zda sem píší samí vychytrálci, kteří si chtějí vydělat na někom kdo trpí alergií nebo jestli chtějí svými vědomostmi někomu pomoci,

proč ale ty tajnosti tipu, napište mi, zatelefónujte atd.

pokud má někdo radu jak alergie utlumit, v lepším případě vyléčit ať to napíše, jinač je to u mě podvodník, co si chce nahrabat na lidech.

0
před 10 lety Jirka

Znám celkem solidního léčitele,ale na zaručené přípravky minimálně za 1500 kč moc nevěřím.
Jinak alergie je dědičná a jako rozbuška funguje znečištěné životní prostředí a éčka.
Zdravím strychnina

0
před 10 lety Jirka

Pro Hallietu: Mluvíte mi z duše.

0
před 10 lety Petr

Dodržujte životosprávu a jezte potraviny jako je sója, jáhly, libeček, kmín, anýz, pažitka,....doporučuje se pít čaj z máty.

0
před 10 lety Hallieta

Na internetu jsem narazila na čínskou medicínu kde psali zajímavosti o alergii, ... třeba tato informace někomu pomůže.

Jiří: děkuji

0
před 9 lety Kameradencz

Alergie - je to poměrně složitá věc, ale jde pomoci. Je potřeba přistupovat ke každému jednotlivci individuelně, protože každý organismus je jiný, každý reaguje jinak. Ne nadarmo se říká (a když se zamyslíte je to pravda) že kadý jsme na světě jedinečný. Není stejného člověka na zemi a z toho vychází můj postup pro léčbu alergií, ekzémů, lupenky a dalších onemocnění. Pokud tomu nevěříte tak je dáno, že DNA člověka je jedinečné a jen jedno na světě, otisky prstů je to samé. Už Vám to dochází? A jestliže je potřeba jedinečný přístup ke každému nemocnému, kdo máte problémy tak mi napište na email kameradencz@email.cz. Určitě se Vám budu věnovat, věc rozebereme a najdeme cestu. Neberte to ale tak, že pomůžu každému, to určitě ne, to nedokáže nikdo. Mám zkušenost 22 let v tomtosměru. Jsem ochoten i přijet podle dohody. Přeji hezký den.

0
před 9 lety vercounek

no jo, kdyby se víc lidí zajímalo o čínskou medicínu, tak by hodně ubylo nemocných :)

0
před 9 lety x.nikolqva.x@

Dobrý Den bych se chtěla zeptat můj přítel má ALERGII na pil....ale má oslabené srdce a a když mu bylo pul roku tak byl ze srdcem na operaci a bere prašky navždy na srdce..ale ta alergie ho dráždí a Lékaři na to srdce říkají že nesmí žadný přášky na Alergii kvuly srdci nebo-li to mi tvrtí přítel a nechci věřit že by nebyly ňáký léky aby i když má to srdce oslabené..

0
před 9 lety whoisqi@

Já mam na slabou(ale ověřeno i na silné alergii) jednu přírodní lečbu. Především to patří k Ruské tradiční medicíně. Už o tom věděli i starý Řekové, ale dnešní medicína a kulturní dogma, z toho udělali něco špatného.
Ale to jsou zas jen lobby farma společnosti a peněz.
Důvod? Je to zdarma a vždy po ruce....

1
před 8 lety Michaela

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat , jestli je možné, když se mi pořád vrací rýma už asi měsíc a půl , že se mi až teď objeví alergie.... :O ??
Kýchám, smrkám vodu, mám jakoby nateklé mandle,oči mě svědí .... , ale je tady ještě jeden problém vysmrkávám zbytky normální rýmy.
Většinou ráno vysmrkám zbytky a odpoledne se mi špatně dýchá a už smrkám jenom vodu a ty další příznaky .
Je možné , aby to tak bylo ??, přijde mi totiž hrozně zvláštní, že bych měla dvě rýmy :D :D
v Pondělí jdu k doktorovi tak jsem zvědavá co mi řekne...

0
před 8 lety olina.t@

Určite choď k lekárovi. Tie príznaky, ktoré si opísala sú typické pre elrgikov. Ja som tiež alergická na peľ, perie, roztoče...:(Je podľa mňa nevyhnutné poriadne lekárske vyšetrenie.držím palce

0
před 8 lety Geitka

Taky bych řekla, že Michaela má příznaky alergie. Všímejte si kde se Vám to stává, jestli venku nebo doma a když doma tak v jaké místnosti. Znám, ale dva případy kdy když jim dělali testy na alergie se jim tím alergická reakce nastarovala i na věci na které alergický nebyli, jeden případ byl na peří, do té doby než šli na vyšetření spali v peřinách s peřím s žádnou reakcí, od doktora už v nich spát nemohli. Druhý případ byl podobný, ale s alergií na plyšáky, nikdy před tím nevadily. A to si jen chtěli potvrdit alergii na pyl, protože kdykoliv šli ven do přírody začala rýma a červené oči, doma nic.

0
před 8 lety Mritamira

Podle cinske mediciny alergie casto vznika jako dusledek oslabeneho imunitniho systemu. Cesta k uzdraveni vede pres posileni prirozenych obrannych schopnosti organismu. Ovsem pouze posilovat obranne schopnosti nestaci. Casto vidim, jak lidi utraci hodne penez za ruznou podpurnou lecbu, a pak sabotuji proces uzdraveni napriklad konzumaci nevhodne stravy. Za nevhodnou stravu (nejen u alergiku!) se povazuje: konzumace rafinovanych potravin, predevsim peciva z bile mouky, citrusove a exoticke plody, cokolada (tu zas nealergiky mohou:o)), mleko a ochucene mlecne vyrobky. A samozrejme do tohoto seznamu patri potraviny se skodlivymi ecky.

1
před 8 lety Danah

Mritamira: Velký Souhlas.:-) Jídlem to začíná: alergie je cosi dočasného, co se dá utlumit nebo vyléčit, ale je to kolikrát tvrdé odříkání. Já mám třeba krizi kolem vánoc, kdy konzumuju víc sladkostí než organizmus snese- a problém je na světě: alergie (na jisté oříšky). Jak píše Mritamira, rafinovaný cukr je zlý. Pak si zlepším imunitu tím, že cukroví je snědeno, a je to zase fajn.:-))Přátelé, vy, co chodíte k doktorovi- pokud se vás nezeptá, co jste jedli a jaké máte stravovací zvyklosti, otočte se na patě a jděte se radši léčit sami.Protože doktor se nezeptá na příčinu- a tu znáte jen vy sami! Takže spoléhejte sami na sebe,a zmůžete víc, než si myslíte. Držím vám palce.

0
před 8 lety Míša

zdravím, mám alergii na pyl už spoustu let a nevadí mi, když se nepodaří úplně vyléčit, ani když budu brát na to léky,hlavně kdyby mi tak už někdo konečně předepsal něco, co funguje! Měla jsem už tolik druhů prášků a žádný mi zatím nepomohl tak, že bych o alergii nevěděla.. I s léky s sebou všude musím tahat plno kapesníků, protože kudy chodím, tudy frkám.. Je to dost nepříjemné. Nemůžu jezdit ani na kole, protože bych nikam nedojela, když bych musela pořád zastavovat a kýchat a smrkat.. Díky za rady..

0
před 8 lety Jirka

Míša: Kortikoidy by mohly pomoct utlumit alergické reakce, problém je s nežádoucími účinky (ostoporóza)

0
před 8 lety Zatloukalova1@

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda existuje alergie na cukr. Stává se mi že když si dám kousíček něčeho sladkého tak do hodiny se mi mota hlava a mam takovy stavy zvlastni obcas se mi zacnou třást ruce, mám průjem. Sladké jsem úplně vysadila a je fakt že to vymizelo ty stavy. Byla jsem u lékaře a ten mi bral krev na testy, protože jsem se bála že to je cukrovka, má ji moje matka, projevila se u ní v 65 letech (mě je 31), ale hodnoty jsem měla 4,7 cukru. Proto jediné co mě napadá je, jestli existuje alergie toho typu na cukr. Nemám alergii na nic, snad kromě penicilinu a ampicilinu, ale na potraviny ani pyl, nebo prach alergii nemám, nebo aspon se nikdy žádná neprojevila. Poradíte mi někdo, prosím?
Můj lékař když jsem mu popsala co se se mnou děje, jen krčil rameny a řekl že to nechápe že je to divné, nic víc mi k tomu neřekl a napsal mi Lexaurin (na nervy). :) ale ten jsem nikdy neužila.

před 8 lety Dan
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: reklama - napište to znovu a vynechte jméno a www přípravku - pokud to někdo bude chtít pošlete mu odkazy mailem

0
před 8 lety Mritamira

Dan: Dalsi reklama... Ve chvili kdy klesa duvera ve farmaceuticky prumysl, jak houby po desti rostou firmy nabizejici prasky a sirupy na prirodni bazi. Dokonce i s odkazy na cinskou medicinu. Heslo: "nemusite nic ve svem zivote menit, dame vam jiny prasek, lepsi, tento je prirodni..." Co to ma ale spolecnou s cinskou medicinou nebo zdravym zivotnim stylem??? At uz je to alergie nebo jina nemoc vnitrniho puvodu, cesta k uzdraveni vede porad stejnym smerem: kvalitni a vyvazena strava, dostatek pohybu a psychicka pohoda. Na techto strankach Peta napsala dost pekny clanek o "Kyselinotvorné a zásadotvorné potraviny". Moc pekna inspirace:o). Zakladem zdraveho zivota je totiz rovnovaha. Nejsem vylozene odpurcem prirodnich doplnku stravy, ale reklamy typu dam si prasek a pak mohu cokoliv, me dost prudi!

0
před 8 lety Jirka

Dane s tou reklamou běžte někam.

-1
před 8 lety Dan

Mritamira, Jirka: Nevím proč bych měl něco reklamovat. Pokud vím tak píšu do sekce Diskuze a názory(alergie). Jen jsem přidal svůj názor. Jde vidět že jste nezkusil všechno. Kdo tvrdí že něco nefunguje, aniž by to vyzkoušel je hodně omezený... Ale říkejte si co chcete, já mám teď klid a nějakou alergii neřeším. Narozdíl od pisálků, kteří ve všem vidí něco negativního...

0
před 8 lety Jana

Z toho jak je to celé napsáno nevěřím že máte nějakou alergii na zeleninu a ovoce, a pokud to tak je, asi si nevážíte svého zdraví, už to že dáte wwww. značí o tom že vám šlo taky o vložení odkazu ne o pomoc ostatním. To je můj pocit, protože lidi co chtějí pomoci druhým nepíšou jak roboti, ale přirozeněji a obvykle když zadávají odkaz tak bez www, protože je to pro ně zdlouhavé vypisovat. Navíc je to psáno, že stačí brát jenom alaf... ale už neradíte věci další.

0
před 8 lety Dan

Pokud pomoc nechcete tak na tento názor nereagujte. To je jediná rada kterou můžu dát... Co se týká dalších rad, tak žádné nejsou. U některých preparátů taky nemusíte dodržovat nějaká pravidla. Pokud chci někomu pomoct tak mu řeknu kde jsem se o dané věci dozvěděl. Pokud vy radíte stylem, něco mi pomohlo, ale neřeknu co to je, tak to není rada ani pomoc...

0
před 8 lety Martin Petr

Zdravím, nemáte prosím někdo zkušenosti s biorezonancí? Tady jsou docela zajímavý články: www.bionce.cz/z-medii-t-23 ale zdá se mi to až podezřele dokonalé..

0
před 8 lety Iveta

Zdravím vás,mám zistenú alergiu na budesonid.Je to vzácna alergia.Nachádza sa v inhalačných prípravkoch pre alergikov. Ja však žiadne prípravky s obsahom budesonidu neužívam.Ale mám prejavy tejto alergie a to ekzém na očných viečkach.Uvažujem, či budesonid sa nepridáva do pleťových krémov.

0
před 8 lety Eva

Tak proč si neseženete ALAFIT ten Vás přeci zbaví všech alergi!!!Jenže stojí1200,ale zase to uzdravení přeci za to stojí!!!!

0
před 8 lety Danah

Tahle diskuze mi připadá jak ta pohádka: "Osobo, neběžely tudy děti?" "Seju len.Až ho vyseju, počkám,až vzklíčí." Alergici se stále znova ptají, druzí stále znova v dobré víře radí...jaksi to nikam nevede. Ráda bych neměla pravdu.

1
před 8 lety pzizala@

Zkuste vynechat ze svého jídelníčku 3 jedy, všechny mají bílou barvu. Jsou to mléko,cukr a bílá mouka.
Všechny konzumujete pravidelně.Jsou to největší alergeny jaké mohou být, pokud je nebudete konzumovat po dobu 3 měsícú a výsledek se nedostaví, pak asi budete muset zůstat na práškách. V každém případě si pečlivě přečtěte letáček u léků a zjistěte si co můžou zapříčinit a od čeho Vám mohou pomoci. Možná se výsledky dostaví až po půl roce. Za vyzkoušení to ale stojí. Vašemu organismu to ale určitě prospěje více než, konzumace těch léků.My jsme se tímto způsobem zbavili alergie na prach.
Přeji hodně úspěchů.

0
před 8 lety makala

mam alergii na pyl seno od 11let ted 30 se vas chci zeptat jesli na to nikdo neznate ucini lek

0
před 8 lety makala

prosim poradte

1
před 8 lety Blanka

Účinný lék nemám, nicméně se mi zdá že přes léto na tom nejsem jako tomu bylo dříve. Na jaře jdu klidně po louce a nekýchám. Asi ve 23 jsem změnila jídelníček, vyhýbám se potravinám s aditivy a bílou moukou, jím více luštěnin, skutečně celozrnného pečiva a čerstvé i uvařené zeleniny, neberu žádné prášky ani ha. Omezila jsem rapidně mléčné výrobky a maso mám tak 1 do dvou měsíců. Přesto u sebe nosím zyrtec přes jaro a léto, několik let ale nebyl potřeba a už ani nevím kdy jsem ho naposledy měla.

0
před 8 lety makala

MOC VAM DEKUJI ZA ODPOVED blanko

-1
před 8 lety Michal

Alergie, jak víte, je přehnaná reakce organismu na podněty, kterým zdravé tělo nevěnuje pozornost. Správnou cestou není doživotní odstraňování alergenů z dosahu "postiženého", ale je potřeba pomoci organismu, aby reagoval správně, tedy odpovídající a ne přehnanou měrou. Dám Vám tip. Kdo chce mít jistotu dobrého zdraví, kondice, vitality, navíc posílit svůj imunitní systém, zbavit se škodlivin, z nichž mnohé naše tělo bez naší pomoci nedokáže vyloučit a tak je v sobě hromadí, kdo chce zlepšit funkci kteréhokoli orgánu svého těla, zbavit se alergických reakcí a zdravotních problémů nejrůznějšího druhu, podívejte se na Facebookovou stránku HARMONIE - zdravotní poradna. Cesta a způsob jsou poměrně jednoduché, milionkrát vyzkoušené a osvědčené. Dostanete 100% záruku.

0
před 8 lety Eva

Máte někdo reálné zkušenosti s produktem Alafit? Velmi váhám. Nejen ohledně alergií...Děkuji.

0
před 8 lety Pavel

@eva: něco co je na všechno a zázračné ve mně nikdy nebudí důvěru....Každá zkratka je jen zkratka. Mrkněte výše na bílé jedy....

1
před 8 lety Inzenyr

Prvni co musite pochopit, aby jste se zbavili alergie, je to, ze alergie neni nemoc, takze se neda lecit. Alergie je prehnana reakce organizmu na latky, ktere do tela nepatri, podporovane nedostatkem latek, ktere do tela naopak patri, a kterych ma vetsina lidi v soucasne dobe zoufaly nedostatek. Problem je, ze to jsou nejenom latky v potravinach, ale i ve vzduchu a vode. Jedinym zpusob jak se zbavit alergie, je zjistit si co telo skutecne potrebuje a naopak co telu skodi. Jedna vec na to nestaci, to je pouze berlicka. Telo je slozity system, ktery vyzaduje znacne mnozstvi latek pro svou funkci. Pokud nektere latky telu chybi, dochazi ke snizeni imunty a zacinou se objevovat civilizacni nemoci. Nemoc nebo alergie je pro cloveka informace, ze dela neco spatne. Bohuzel vetsina lidi bezi k lekari nebo do lekarny, misto toho, aby se zamyslela co dela v zivote spatne.

1
před 8 lety Inzenyr

Pro Lenku, alergie jsem se zbavil za 3 mesice, takze to jde celkem bez problemu. Problem je zmenit myslenkova schemata ve sve hlave, aby clovek zmenil svuj zivotni styl. Takze nejdriv musi zmena probehnout v hlave a pak teprve se lze zbavit alergie.

0
před 7 lety Karin

Take jsem se trapila nekolik let s potravinovou alergii.V lednu 2011 jsem se uz dusila ze vsech potravin a zhubla jsem za mesic 12 kg.Nezabiraly zadne leky-katastrofa-byla jsem ve FNO,ani tam si se mnou nevedeli rady.Zacala jsem procitat stranky na internetu a zachranila jsem se sama-proto chci poradit vsem alergikum---nutna je 3.mesicni detoxikace,vyrazne snizit sacharidy-nejlepe drzet dietu bez lepku,mleka a cukru,navysit vlakniny-HLAVNE ZELENINU a uzivat psyllium a probiotika od dr.POPOVA.Po ociste pozvolna pridavat potraviny,na ktere jste meli alergii.Ja dnes alergii nemam,ale musim si hodne hlidat slozeni potravin-vadi mi ECKA a to jsou opravdu jedy-proto se zamyslete co vlastne jiteJE TO DULEZITE

1
před 7 lety Gabi

Dobrý den,
chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost. Alergie na jarní pyly mi začala až v dospělosti a postupně se k tomu přidaly ještě záněty močových cest, které se po x letech přeměnily v chronické. Do toho pak přišel atopický ekzém a opravdu už jsem začala být zoufalá, že v 25 letech člověk může mít takové zdravotní problémy. Bez antihistaminik a kortikoidních mastí to nešlo. Zlom nastal v době, kdy jsem vysadila antikoncepci. Do roka mi přestaly záněty močových cest, ekzém také ustoupil a objevoval se jen příležitostně. Narodilo se nám miminko, jenže netrvalo dlouho a mimčo mělo tak šílený ekzém, ačkoliv bylo pouze kojené, že nám hrozila hospitalizace. Po důrazném tlaku na pediatra, jsme se dostali na imunologii, kde zjistili nesnášenlivost bílkoviny kravského mléka. Na základě zavádění příkrmů jsme zjistili nesnášenlivost vajec, kuřecího a vepřového masa, mrkve a mnoha dalších druhů zeleniny, banánů a čerstvého ovoce, soji, ořechů a ryb. Při nákupech v supermarketech jsem propadala zoufalství, co vlastně budeme jíst, protože miminku vadily i stopy alergenů v potravinách. Postupně jsem zjistila, že dieta je spíše o zvyku a domácím stravování. Po roce této diety, má mimčo ekzém pouze v obličeji kolem pusinky a kortikoidy mažeme jen příležitostně. Nicméně u mě po 14 letech alergie, došlo k tomu, že jsem naprosto zdravá. Bez léků i bez ekzému. U malé se stav také zlepšuje a věřím, že i ona z toho časem vyroste. Nebojte se, určitě najdete i Vy cestu k uzdravení, chce to jen trpělivost a pevnou vůli. :-)

0
před 7 lety Danah

Gabi, přeji Tobě i miminku hodně zdraví! 

před 7 lety Jana
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní sdělení

1
před 7 lety Lana

Dobry den,

take trpim na alergie.citila jsem se minuly rok fakt hnusne.tak jsem premejslila co udelam pred dalsi sezonou ,aby jsem se mohla citit jako clovek.Delala jsem hodne veci,tak vubec nevim ktera zabrala,treba i vsichni. Tak napisu svoji radu a budu doufat ze take tim nekomu pomuzu.

1. pozorovala jsem pylovi zpravodajstvi a v ty nejhorsi dny jsem byla doma
2. koupila jsem si sit na pyly ,ktere se nalepi na okno,aby jsem mohla v k lidu vetrat
3. na ven jsem mela jine obleceni , takze pokazde se prevliknout do cisteho kdyz prijdete z ulice
4. castej jit do sprchy a hlavne myt si vlasy , nikdy nejit do postele s vlasama na kterych jsou pyly.
5.uzhivala jsem hodne vitaminu C
6. mela jsem ě mesice dietu a to ze jsem pokousela jist conejmin sladkeho a zadne vyrobky z bili mouky, jen behem sezony
7.pila jsem rano a vecer malou lzice Oleje z cerneho kminu a trochu stavy z citronu pro chut.musi to byt fakt z cerneho kminu
8. no a vlastne zacala jsem brat homeopatika.
9. pak jsem zacala trochu vic sportovat a vic pit vody.2l denne

vim ze je toho hodne,vsechno jsem dodrzovala a ta nejhorsi sezona je za mnou a to jen z jednim praskem Aerius.

jsem stastna ze me tohle povedlo,a doufam ze pristi rok bude jeste lip.

1
před 7 lety Lana

Lana kontakt na me kdyby nekdo chtel nejakou info svetlana-trofimchuk@mail.ru

0
před 7 lety Miky

Máte někdo zkušenost s nosnim filtrem? http://eshop.nosnifiltr.cz/

před 7 lety bohda

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 7 lety

Citron na alergie to je docela dobrej vtip.

0
před 7 lety

Voda povrchová na alergie je další vtip.

0
před 7 lety

zkuste si na noc rozkrojit cibuli a nechte si ji v místnosti kde spíte a alergie zmizí.

0
před 6 lety Dušan

Lidičky nenechte se oblbovat různými léčiteli a také dlouhodobé braní léků proti alergické rýmě není dobré,stejně to moc nepomůže. Jsem alergický od roku 1968 na pyl z pelyňku a za tu dobu mám vyzkoušeny různé léky bez většího efektu.Kdo můžete jezděte čas od času k moři, mě osobně to pomáhá, ovšem úplně vyléčit se alergická rýma nedá.Bohužel.

0
před 6 lety Danah

Dušane, vyléčila jsem si alergii na penicilin a na oříšky, takže vyléčit to lze. Stačí jen ta disciplína a nejíst cokoliv a kdykoliv. Výsledek stojí zato. Když tělu usnadním trávení vhodným a jednoduchým jídlem, a správným pitným režimem, logicky mu ulehčím situaci v boji s alergeny.  Možná je to něco jako půst: tělo se detoxikuje a nabere sílu, vypořádá se i s alergeny.  Jak jednoduché.

před 6 lety Bohdan

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 6 lety kirin

Já musím každý rok papat analegrin :/

-1
před 5 lety Petr

Jako lékař musím reagovat. Alergie dosud nebyla úspěšně vyléčena, bohužel ani vakcíny nepomáhají. Ukázalo se však, že při troše štěstí (je to hra genů) a dodržování životosprávy (+ pobytu na zdravém vzduchu) je tělo schopné začít svou přehnanou reakci na alergeny krotit. Pokud se tak nestane, je nejlepší se alergenům úplně vyhýbat a v případě nutnosti užívat léky na alergii: http://www.leky-poradna.cz/clanky/leky-alergie.htm, tedy lépe na tlumení alergických reakcí...

0
před 5 lety radim

:-D

0
před 5 lety vit

Dobry den, jsem tez alergik. Alergii mam od mala hlavme na pyly. Nekde v 8. tride ZS jsem zacal pomerne hodne sportovat, hlavne beh, po 4 letech se mi alergie snizila na minimum. Ted jsem 3 roky temer nesportoval a mam alergii opet vysokou, jako kdyz jsem byl maly. Zaverem, zacnu ted znovu radne sportovat a pokud se ma domnenka, ze sportem alergii snizim potvrdi, melo by se to projevit do 3 let.

1
před 5 lety Ivan

Pro pana doktora Petra. Jiste, ze doktor nikomu nerekne sportujte a zdrave se stravujte a mate moznost se zbavit alergie. Koho by pak lecil, ze? Ja chodil na alergologii od doby co jsem prestal sportovat, zacal byt uzavreny doma a krmil jsem se spoustou peciva, sladkeho a naopak jsem jedl minimum ovoce a zeleniny. Tento rok uz byla alergie neunosna, alergie se rozjela na spoutu jinych veci i potravin a tak jsem rozhodl pro razantni zmenu. Prestal pojidat sladke, pecivo a hlavne se stravovat ovocem a zeleninou. Zaradil kazdodenni cviceni a sportovani. Jak to dopadne uvidim. 

0
před 5 lety Karel

Metoda kterou lze alergii trvale odstranit existuje. Dokonce se pořádají praktické semináře, na kterých se dá zjistit jak alergie vzniká, jak odstranit symptomy a také jak se zbavit alergie natrvalo. Sám jsem byl svědkem jak metodu absolvoval kolega z práce, který měl alergii na kočičí srst a teď už je v naprostém pořádku. Mají webové stránky na adrese www.zbavsealergie.cz

0
před 5 lety Finelli

já znám zase něco pro alergiky,atopiky a ekzematiky..jsem moc spokojená. Mrkněte

0
před 5 lety Finelli

www.euroeko.cz 

0
před 5 lety Linda

Nemáte někdo nějakou kosmetiku vhodnou pro děti? Nechci žádné chemické, prostě čistou přírodní kosmetiku.

0
před 5 lety Linda

Nemáte někdo nějakou kosmetiku vhodnou pro děti? Nechci žádné chemické, prostě čistou přírodní kosmetiku.

0
před 4 roky johny

vy vocasove blbi litr slivovice a je po alergiii

0
před 4 roky Jitka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dcera má alergii, nevíte o nějakém vhodném pracím prostředku? Děkuji.

0
před 4 roky Elena

Dobrý večer, zkuste použít prací prášek Dalli Med. Já jej používám pro syna a jsem s ním velice spokojena.
http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

0
před 4 roky Jitka

Děkuji. Na odkaz jsem se dívala a vyzkouším. Snad budu i já spokojena.

0
před 4 roky Jitka

Dobrý den,tak už mám prášek doma a je i vyzkoušen. Zatím spokojená, snad se nic nezmění.

0
před 4 roky Elena

Dobrý večer, jsem ráda, že jsem vám mohla pomoci a že jste spokojena stejně jako já.

0
před 4 roky Jitka

Doporučila jsem tento prášek i kamarádce, má malé miminko, pro něj se přímo hodí.

0
před 4 roky Tereza

Dobrý den, rada bych se zeptala ohledně alergické reakce na trávy. Jsem už od dětství alergicka na pyl, trávy a seno. Alergii však mívám pouze na jaře a v létě. Moc by mě zajímalo, zda se u mě mohla vyskytnout alergicka reakce také v souvislosti s užíváním léčebným bylinných čajů. Zacla jsem v souvislosti s očistnou kůrou jater pít dvakrát denně čaj z ostropestre a užívám také jednou denně dvě lžičky jeho drte. Dnes ráno jsem se probudila s vyrazkou po celém těle, která vypadá na alergickou reakci, rada bych věděla jestli mezi tím muže být nějaká souvislost. Moc děkuji Tereza

0
před 4 roky Lenka

Dobrý den. Pokud mááte pylovou alergii tak bych Vás chtěla poprosit o vyplnění toho dotazníku. Dotazník je zcela anonymní a bude použit k absolventské práci. Děkuji. http://www.survio.com/survey/d/P1Y9I8F3Y1A0U1Z8K

0
před 4 roky Liduska

Ahoj všem... Pomalu ale jistě se už blíží jaro a já mám zase před očima sennou rýmu, která mě totalne nici... :/ Muzete mi prosim doporučit neco, co mi zarucene pomuze? :/ Dekuju!

0
před 4 roky jindriskanovitna

za sebe doporučuji čističku vzduchu, my máme ionic care (www.cistickavzduchu24.cz) a jsme maximalne spokojení!!!

0
před 4 roky Agáta

Me se senná rýma projevuje hlavně tím, že mi teče z očí :/ Na to ale beru allergodil a pohoda :) https://www.benu.cz/allergodil-ocni-kapky-ocni-podani-kapky-roztok-1x6ml0-05

0
před 4 roky Anička56

Mně v tomhle ohledu velmi pomohla koupě čističky vzduchu. Pokud nevíte jakou vybrat, zkuste se podívat na tento článek: http://www.vzdusin.cz/odborne-poradenstvi/jak-vybrat-cisticku-vzduchu-krok-za-krokem Je to tam srozumitelně popsané, já tam i nakoupila a celá transakce proběhla bez potíží. Navíc tam píšou, že si tam čističku můžete i vypůjčit a za zkoušku přece nic nedáte :)

0
před 4 roky Minie

Mě teda krom toho, že mi teče z očí ještě teče i z nosu a to teda fakt fest...kolikrát nemůžu ani dýchat...ale s tím allergodilem máš pravdu, hodně dobrý přípravek!

0
před 4 roky Elenka

Taky mám s allergodilem dobré zkušenosti, můžu doporučit koupi!

0
před 4 roky Eman

Já od allergodilu používám nosní kapky :) https://allergodil.drmax.cz/

0
před 4 roky Nany

Jj, ty kapky jsou moc dobry :) Stací fakt max dvakrat denne striknout a celý den se volne dýcha :)

0
před 4 roky Karla

Pomáhají ty kapky na všechny druhy alergie?

0
před 4 roky Radi

Pomáhají! Na alergii způsobenou snad čímkoliv!

0
před 4 roky Karla

Já jsem totiž vážně už zoufalá, nic mi nepomáha :(

0
před 4 roky Mimi

Karlo, já mám super zkušenosti s kapkama allergodil. Zkus je! Já mám alergii, která se projevuje jak rýmou, tak i tím, že mi teče z očí a tyhle kapky mi pomáhají...

0
před 4 roky Karla

Aha, děkuji za doporučení. Určitě je zkusím, protože já jsem vážně už zoufalá :/

0
před 4 roky Gábi

Máte zkušenost někdo s pracím práškem pro alergiki dalli med?

0
před 4 roky Michaela Krátká

Jak řešíte alergii na pyl? Já ji mám třeba docela silnou a kvůli ní kolikrát ani nemůžu ven...

0
před 4 roky Pavlína

Ahoj holky, hledám neco na alergii, ale dala bych prednost necemu bez chemie, ale asi nic nenajdu. Klasické prásky mi pomáhají, ale cpu se nimi pres sezonu kazdy den :-(

0
před 4 roky Verunka

Pavlíno, jakou más alergii? Jak se ti projevuje?

0
před 4 roky Karina

Na lergii na pyl, která se mi projevuje jako senná rýma používám kapky... oblíbila jsem si allergodil, kterej jako jedinej mi fakt zabere a hlavne jeho účinek i dlouho vydrzi...:)

0
před 4 roky Filip

Prášky na sennou rýmu někdo užíváte?

0
před 4 roky Napisto

Po precteni vsech prispevku na zdejsi diskuzi pridam i za sebe par zjisteni ohlexne alergie na pyl. Zacala mi kolem 18 let (nyni 45). A po ruznych experimentech se mi ji podarilo omezit na minimum, nikoliv se ji uplne zbavit. Zpocatku jsem bral ruzne leky, pozdeji uz bez leku a temer bez potizi, az se mi opet lehce ryma zhorsila - zadne leky neberu. Potize netrvaji nikdy dlouho spise na zacatku cervna, tyden max. 14 dni. Zkousel jsem kde co. Kyneziologii - nezabrala, nepomohla, nenasla nic. Mozna nevhodny terapeut. Razantni a dlouhodobe ocistne kury jater, ledvin, strev. K zadne zasadni zmene nedoslo. Od mala aktivne sportuji. Tudiz zadny nedostatek pohybu. Postupem casu i pomala zmena stravy. Bezuspesne zkousel najit pricinu v nejakych prihodach z detsvi. Doposud jsem neobjevil a nespojil si nic co by melo jakoukoliv logiku, co vlastne vedlo k ustupu obtizi. Takze by bylo dobre pokud nekdo pise do diskuzi, ze je bez obtizi, nebo se dokonce zcela zbavil jakekoliv alergie, napsat alespon par jasnych a konkretnich prikladu jake kroky cinil. Pokud by existovalo velke mnozstvi konkretich prispevku, dalo by se mozna statisticky dojit k nejakym konkretnejsim zaverum. Prispevek typu chce to zmenu v hlave je dobry, nicmene trochu nedostacujici. Prispevek typu zacal jsem sportovat viz. nekde vyse a pomohlo mi to bude hodnotnotnejsi, ale je treba se zamyslet nad tim co vlastne sportem docilil. Napr. zvyseni imunity apd.

0
před 4 roky Aneta

Já mám sice alergii na prach ale určite zkoukni tenhle článek https://www.matrace-best.cz/cs/aktuality/nepoustejte-pyl-do-sve-loznice-mili-alergici jsou tam tipy, které nejsou o lécích a doplňcích, spíše ta "druhá strana" pomoci a pro mně určitě zajímavý článek :)

0
0
před 3 roky NejsemSlaby

Mel jsem alergii, ale nechtel jsem se s tim smirit a tak jsem nebral leky a chodil pravidelne na pole, louky a mista kde je hodne pylu. Po roku a pul trapeni mi pyl uz nevadi a tak si myslim ze je to o vuli a sile psychiky.

0
před 3 roky Honza

No, to si teda nemyslim, ze tato metoda by na zbaveni se alergie fungovala...

0
před 3 roky Natali

Na alergii proste jedine prasky a kapky!

0
před 3 roky Věra

Jsem astmatička tak potřebuji vhodný prací prostředek,máte zkušenost s tímto? http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

0
před 3 roky Olga Cinková

Já mám třeba sennou rýmu a upřímně říkám, že mě prášky prostě nikdy nezabraly... Jediné, co se mi osvědčilo, byly kapky. Zkusila jsem snad všechny, co jsou dosupné, ale nejvíc mi vyhovovaly kapky allerodil :) https://www.drmax.cz/allergodil-nosni-sprej-sol-1x10ml

0
před 3 roky Jaruna

Ahoj Věro, Dalli med mám doma a jsem sním spokojená

0
před 3 roky Hela12

Na ucpaný nos kvůli alergické rýmě mi velmi pomáhá mořská voda. Kupuju si od Humer https://www.humercz.cz/ucpany-nos/, odstraňuje alergeny z nosní sliznice a uvolňuje nos. Další velká výhoda je, že jsem jí mohla používat i v těhotenství a teď používám mořskou vodu pro kojence i na uvolnění nosánku naší malé, vždy pomůže :-)

0
před 3 roky KAMI

Bez astma a alergie!Když začala dcera Alexandra chodit do školky, šla její imunita hodně dolů, časté návštěvy lékaře, antibiotika a obvyklé bylo zvracení... Lékaři tvrdili, že má zánět na plících, později to měl být černý kašel. Více než rok jsme chodili po různých vyšetřeních a stále užívala antibiotika. Později jsme zjistili, že se dcera dusí po kontaktu s kočkou, nechali jsme ji vyšetřit na alergologii, kde zjistili, že je alergická na prach, plísně a kočičí srst a navíc je astmatička. Obdržela léky, včetně 2 kortikoidových sprejů. Tehdy jsme již zkoušeli první výrobky OKG. Výsledky byly "viditelné" již během 3 měsíců, kdy lékař odebral jeden ze sprejů. Dodnes dcera nepoužila sprej na dušení, který jí zůstal, léky na alergii neužívá a za poslední 2 roky již nemá zameškané žádné hodiny a kočičky může opět v klidu "navštěvovat". Díky za tak skvělé produkty!Andrea V., BrnoUž mě NETRÁPÍ ALERGIE, vodnatá RÝMA, oteklé oči a EKZÉMY!!!Už od dětství mě trápil atopický ekzém, alergie na pyl a některé potraviny. Prošla jsem si snad úplně vším. Léčba kortikoidy, vakcíny a různé vodní lázně, vše bez výsledku. Neustálé kýchání, oteklé oči, vodnatá rýma, vyrážky a svědivá, mokvavá kůže mě doprovázeli přes 20let. Začala jsem užívat Factor Base a Omegu+ a už po dvou měsících bylo viditelné zlepšení. Kůže přestala mokvat, přestali mi otékat a svědit prsty. Za další měsíc se kůže zahojila, ekzém už zcela zmizel, akorát zůstala citlivá místa, která jsem promazávala Balsamem. Po té jsem ještě přidala Tau a Betu+ . Atopický ekzém, který jsem měla od prvního těhotenství na rukou téměř 9 let, byl do půl roku pryč. A k mé velké radosti jsem o Vánocích zjistila, že můžu dokonce jíst vlašské a lískové oříšky bez alergických reakcí. A nyní během pylové sezony všichni kolem kýchají, stěžují si jak je to obtěžuje a já nic, žádné alergické projevy na pyl. :-) A za to vše jsem vděčná výrobkům OKG. Děkuji. Veronika P., NačeradecPokud i Vy se chcete zbavit alergie popř. jiného zdravotního problému přírodní cestou, neváhejte mě kontaktovat, i já osobně mám s přírodními produkty ty nejlepší zkušenosti. Kamila Pewinská e-mail: kamila.pewinska@seznam.cz

0
před 3 roky Klára Veselá

Vážené dámy, moc zajímavé čtení tady... Musím ale taky říct, že mě osobně nic moc nezabíralo... Ani inhalace, návštěvy solných jeskyní, postě nic :/ Ale ty kapky allergodil, ty jsou vážně dobré. Na alergickou rýmu mi zabírají skvěle. Můžu klidně vyrazit na výlet, na kolo nebo i stanovat v přírodě. Za mě ho taky teda mohu doporučit :)

0
před 3 roky Tomm

Kláro, prosím vás, tyhle kapky jsou volně prodejné?

0
před 3 roky Mrkosová

Též peru v pracím prášku dalli med, spokojenost veliká!!:)   Pere se mi v něm moc dobře a nedráždí mi pokožku vůbec, narozdíl od jiných pracích prostředků

0
před 3 roky Kája

Je na bílé i na barevné prádlo ten dalli med?

0
před 3 roky Veronika Lukotová

Tomme, ty jsou volně prodejné. Dopručuji si projít ale víc lékáren, ceny se u nich liší. Třeba tady jsou za super cenu - https://www.benu.cz/allergodil-nosni-podani-sprej-roztok-1x10ml

0
před 3 roky Anita

Přesně tak, kapky se dají sehnat opravdu výhodně :)

0
před 3 roky Šárka

Hlavně, tyhle kapky neuvěřitelně dlouho vydří... Jak u nich stačí opravdu málo, tak vydrží dlouho, takže se vyplatí za každou cenu :)

0
před 3 roky Hanka

Pokud si chcete najít alergeny a éčka v potravinách, doporučuji novou mobilní aplikaci Víš co kupuješ? https://viscokupujes.cz/

0
před 3 roky Jarka

Právě, já mám s allergodilem taky výbornou zkušenost, takže když mě trápí alergie prostě jdu a koupím si je bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou v akci :) Každopádně neříkám, že akce není příjemná :)

0
před 3 roky Michal

No, ale tak ony ta kapky nejsou moc drahy... Na to, jak jsou dobre :)

0
před 3 roky Terezka

No, jako presne :) Já ten allergodil koupím za každou cenu, on mi jako jediný pomáhá, takže tak :)

0
před 3 roky Edda

Mám dotaz na ty, co allergodil používají... Jak dlouho ty kapky vydřží?

0
před 3 roky Barbara

Eddo, co se týče Allergodilu, tak je na něm skvělé to, že stačí 2x denně stříknout a účinkují celý den... No a tím pádem také dlouho vydrží, že :) https://www.benu.cz/allergodil-nosni-podani-sprej-roztok-1x10ml

0
před 3 roky Zdeněk

Já mám s těmahle kapkama jen tynejlepší zkušenosti. Podle mě jsou to nejlepší, co na alergii je :)

0
před 3 roky Venda

Je tu prosím někdo, kdo má třeba i zkušenosti s očníma kapkama allergodil? Nosní vidím, že jsou dobré, ale mě by zajímaly ty oční... Děkuji.

0
před 3 roky Klára

Vendo, já je používám. Alergie se mi právě projevuje tím, že mi slzí z očí... A tyhle kapky jsou dobré. No spíš nejlepší, co jsem kdy zkusila...

0
před 3 roky Hella

Já ty oční taky používám a kombinuju je s nosníma - https://www.drmax.cz/allergodil-nosni-sprej-sol-1x10ml Ona ta alergie se mi tak nějak projevuje jak tím, že mi teče z nosu, tak i tím, že mi slzí oči...

0
před 3 roky Dáša

No, jako já si právě myslím, že ta alergie se bude projevovat jak tečením z nosu, tak i z očí... A taky si tedy myslím, že kombonace obou kapekb bude fakt účinná :)

0
před 3 roky Zdenka

Jo, tak já přesně oboje a taky na to používám oboje kapky :)

0
před 3 roky Sue

No, tak to já jsem na tom relativně dobře :D jako mě "jen" teče z nosu :D ale i tak je to dost omezujici :/ No, ale taky se teda přidávám, allergodil jsou nejlepší kapky na alergii!

0
před 3 roky jiři plodek

ahojky mam zvlaštni alergii na vyrobky obsahujici řepny cukr.Projevuje se se po pulhodinovem požiti palenim zaludku a toto se rozleva do horni časti stehen ,hrudi a do ledvin.U lekařu tato nemoc neexistuje tak to řesim přisnou dietou při ktere jsem schodil 12kilo.Občas se se stane že se neovladnu a neco sladkeho snim a utrpeni začina na novo nemate s tim nekdo skušenost?

0
před 3 roky Ingrid

Chcí vás pozvat na událost, která se koná teď pár dní v daných městech- vše na - http://vegall.czJmenuje se to turné plodnosti :)

0
před 3 roky Radka

Jako i mě "jen" teče z nosu, ale i tohle "jen" bych teda nikomu nepřála :D

0
před 3 roky Olivka

Holky, ráda bych se informovala o tom Allergodilu. Fakt zabírá? Já totiž zoufal hledám něco, co mi opravdu pomůže a co jsem o něm tak zjistila, tak to vypadá, že tyto kapky by mohlo fakt dobrý...

0
před 3 roky Monica

Jj, je dobrý, to si můžeš být jistá. Kapky zabírají na celý den. Takže účinek mají dlouhodobý. Jinak jsou volně prodejné, k dostání téměř v každé lékárně. Jen si dej tu práci s tím a mrkni se na nabídky více lékaren. Ceny se mohou třeba i dost výrazně lišit...

0
před 3 roky Anička

Mam pocit ze je prcek alergicky na praci prasek, vzdy se osype z vypraneho pradla, co mam delat :-(

0
před 3 roky Olga

No, tak ho asi nepoužívat. Jako co jiného se dá dělat.. Nic.

0
před 3 roky Nikola

Ale ano, pouzivat nejaky specialni pro alergiky a na citlivou pokožku, to by mu mohlo pomoci. Chce to vyzkouset

0
před 3 roky Marketa

S timto jsem se taky radile u doktorky, v dnesni dobe se ty praci prasky hrozne šidí a ne kazdemu to sedne na plet

0
před 3 roky Sara

To mas recht, proto mam doma Dalli med a peru s tim prckum obleceni.

0
před 3 roky Pawel

ahoj, co vám pomáhá proti alergické rýmě? Co se vám osvědčilo?

0
před 3 roky Jirka

Pawle na alergickou rýmu je dobrý STÉRIMAR Mn ;)

0
před 3 roky Pawel

To je todle? http://www.sterimar.cz/sterimar-mn.html Je dobrej jo? No můžu zkusit dík!

0
před 3 roky Jirka

Ano to je ono. Jo vyzkoušej ;) rychle se ti po něm uleví.

0
před 3 roky helen

Ví někdo, kde se dá koupit ALAFIT?Vyléčí nejenom alergie.

0
před 3 roky Sandra

Mám problém s alergickou rýmou, co na to používáte?

0
před 3 roky Daniela

Tohle je dobrý http://www.sterimar.cz/sterimar-mn.html pomáhá při aplikaci léků na alergii, které se dávají do nosu.

0
před 3 roky alexx

Ahoj lidičky, teď na jaře je tohle velice aktuální téma :D Taky jsem měla dlouhou dobu otravnou alergii a nic mi nepomáhalo. Pak mi moje alergoložka řekla, jestli nezvažuji koupu antialergického matrace.... Neveřili by jste, co dokáže jedna matrace!! Od toho momentu už ani nevím, že jsem někdy měla alergii! Doporučuji. Je to skvělá investice. www.picaso-m.cz

0
před 3 roky Slunew

Děkujeme těm, co nám - FÉR potravině - už přispěli. Bohužel na HITHITu buď vyberete celou částku, nebo se peníze vrací. Prosím, rádi bychom aby se to povedlo a my mohli rozšířit počet ohodnocených potravin v databázi. Vždyť aplikace je zdarma pro kohokoli, takže pomůžete nejen finančně nám, ale i sobě a ostatním aby byl lepší a větší nástroj při výběru potravin. Jestli vám není jedno, co jíte, chtěli byste mít přehled o tom, co všechno s kterou potravinou sníte navíc, tedy to, co tam vážně nechcete, zapojte se. Díky Tým FÉR potraviny (provozovatel i lidiček) https://www.hithit.com/cs/project/4794/s-fer-potravinou-vis-co-skutecne-jis

0
před 3 roky Ondra

Také mám problém se sennou rýmou, přes den to moc neovlivním, jelikož do sebe nechci cpát žádné chemické léky, ale přes jaro se chci aspoň v noci vyspat a proto jsem si pořídil polštář a přikrývku z protiroztočové řada nanoSPACE https://www.kvalitex.cz/protiroztocova-rada-nanospace/ a opravdu musím říct, že noc už byla o dost lepší a konečně si dopřeji svých 7 hodin spánku.Cena je trošku dražší, ale za tu psychickou pohodu a čistý nos to stojí :)

0
před 2 roky Kačka

Ahoj, mám alergii snad na všechno co může být.. každé jaro trpím a přijde mi že se to snad jen zhoršuje. Beru Xados a různé spreje do nosu. Kamarádka mi poradila ať vyzkouším olejíčky od Alchymystique. https://www.alchymystique.cz/eshop/r-c koupila jsem k tomu difuzér a olejíčky střídám. Celkem se mi rýma zlepšila na přijatelnou. Nejlepší tedy je mít to v tom difuzéru, nádherně to čistí vzduch. Mohu jen doporučit

0
před 2 roky Míša

Koupila jsem si sprej do nosu proti alergii, ale strašně mě pálí v nose. Je to normální?

0
před 2 roky Alenka

Míšo, taky mě dělal hrozně zle. MUDr.mně pak doporučila koupit si mořskou vodu www.sterimar.cz/sterimar-mn.html je opravdu super na alergickou rýmu. Vyzkoušej.

0
před 2 roky Míša

Děkuji, určitě se stavím zítra v lékárně a koupím si ji, doufám, že to bude lepší.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 7


Přidat příspěvek