alergie na pyly může mít spojitost s potravinami?

0
před 11 lety Sabins

Asi před 4 roky se u mě vyvinula alergická reakce na pyly, trávy a žito. Asi před rokem jsem se začala více zajímat o zdravou výživu a pravidelně cvičit a alergie se mnohem zlepšila!! Z jídelníčku jsem úplně vyřadila bílé pečivo, smažená jídla a uzeniny.. Ale o éčka jsem se začala zajímat až ted tak uvidíme jestli dojde ještě ke zlepšení. Můj přítel je pro změnu (údaně)alergický na prach a v dětství mu lékař konstatoval lehké astma. Někdy se mu zničeho nic začne špatně dýchat. Nedávno to bylo potom co jsme vypili jedno víno, anebo to má někdy po brambůrkách atd. Někdy mu dokonce vyskáče na těle taková ta kopřivka.. Tak by mě zajmalo jestli to opravdu může mít souvislost s éčky???

0
před 11 lety Rudolf

Hezký den Sabino, jsem přesvědčen, že strava a životní styl hrají zásadní roli ve zhoršení/zlepšení alergií a jejich projevů. Přečtěte si můj příběh co jsem zde na webu napsal, myslím, že v něm najdete mnoho společných znaků i ze svého života. Alergie jsou dost často v člověku skryté a nemusí se projevit celý život. Ale skvěle je dokáže nastartovat špatná či přímo nezdravá výživa, stres a způsob jakým člověk žije. A jak jste zde už asi zjistila, tak některým éčkům by se člověk měl opravdu vyhýbat, protože jsou přímo označena ze způsobování alergických projevů.

0
před 11 lety Hani

Souhlasím s Rudolfem a chci ještě říct, že je teba dávat na tzv. zkřížené alergie.

0
před 11 lety jakub

Zdravím, pokud mate potize s dychacim ustrojim jiste by vam pomohla jedna rostlinka, uz pred nejakym casem jsem si ji vysadil a jsem spokojeny, od te doby co mam doma eukalyptus se mi mnohem lip dycha, potize temer ustaly, a to prirodni cestou...driv se mi obtizne dychalo, mel jsem ucpany nos 365dni v roce.. kouzlo eukalyptu tkvi v tom ze vylucuje silice ,ktere osvezuji, aromatizuji a desinfikuji vzduch od choroboplodnych zarodku.je uciny predevsim na dychaci potize, vsechny druhy rým,bronchitidy, astmatu i jine.. navic zahani moly... po dohode mohu prodat seminka, jde o zakrsly druh citronoveho eukalyptu primo z australie. jgerza@gmail.com

0
před 9 lety Monika

Ahoj všem, ráda bych se s vámi podělila o zajímavý článek http://www.zivotbezalergie.cz/alergie-na-potraviny.html

0
před 2 roky Dana

Mně teda pomáhá proti pylové alergii pravidelně čistit nos mořskou vodou. Dělám to tak už asi poslední 2 roky a je to opravdu mnohem víc snesitelný.

0
před 2 roky Kateřina

Fakt to funguje, jo? Už jsem o tom taky slyšela, že někdo používá mořskou vodu. Jaké se k tomuto účelu hodí nejvíce? Nebo je to jedno?

0
před 2 roky Dana

Ano, funguje to skvěle. Taky jsme tomu ze začátku moc nevěřila. Ale stříkám i dětem preventivně.

0
před 2 roky Dana

Nejlepší je mořská voda Sterimar Na alergickou rýmu konkrétně tahle http://www.sterimar.cz/sterimar-mn.html

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 5


Přidat příspěvek