Alergie na víno, aperitivy apod.

0
před 9 lety Karin

Mám problémy s ekzémem okolo očí, pusy - praskání koutků, suché rty apod. Zjistila jsem, že to jsou reakce hlavně na víno, aperitivy a šampaňské. Dále mi vadí sauna, pára i vířivka. Okamžitě mě pálí a slzí oči, vytvoří se červené skvrny a někdy i do rána opuchnou. Máte s tím někdo zkušenosti?

0
před 9 lety Mrki

Ty problémy s vínem můžou být tím, že je sířené...

0
před 9 lety Alča

Taky si myslím, že to bude sířením, zkuste se poohlédnout například po vínech, která síru neobsahují a vyzkoušet ty. Ale také se může stát, že máte v těch oblastech prostě extrémně citlivou pokožku...

0
před 9 lety Karin

Sířené vína budou víceméně všechna.Přestala jsem je pít, oči jsou lepší. Ale když vyjímečně se napiji více (tzn. 4 panáky Berenzenu a 1 pivo) tak mi otečou rty, jsou suché a koutky praskají. Pivo samo o sobě mi to nedělá, dávám si maximálně jedno. Dříve jsem takto citlivá nikdy na nic nebyla....

0
před 9 lety Danah

Karin, to se mění imunita- něčím se stalo, že je horší: možná víc stresů, více cukru v potravě... to se spraví vhodnou změnou jídelníčku.

0
před 8 lety MV

Dobrý den, víno není jen síra resp. siřičitany, obsahuje také histamin a z toho následně reakci až ve formě astmatického záchvatu. Více se dozvíte na www.bio-zdrave-vino.cz, i mnoho dcalších zdrojů informací.

0
před 3 roky Nina

Tyjo. Miluji víno, nedokážu si představit být na něj alergická

0
před 2 roky Anička0258

Tak to Vám nezávidím. Taky si nedokážu představit, že bych měla alergii na víno a nemohla si ho dopřát. Zkuste si koupit kvalitní vína a třeba by jste takovou alergii neměla. Já kupuji vína jedině zde: http://www.1er.cz/ , protože vím, že tam jsou opravdu kvalitní.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 8


Přidat příspěvek