Antibiotika?

0
0
před 3 roky Jindra

Dobrý den, můžete prosím doporučit spolehlivá probiotika, která se postarají o mou střevní mikofloru spolehlivě?

0
před 3 roky Sandra

Jindro, za mě jsou velmi dobrá, učinná a všestranná probiotika tato - https://www.omxprobiotika.cz/ Ti udržují střevní mikrofloru v rovnováze...

0
před 3 roky Eliška

Sandro a ty je užíváš i preventivě, jen při léčbě ATB?

0
před 3 roky Eva

jíst tak a žít tak abyste už žádné prášky nepotřebovali!

0
0
před 11 měsíci katerina

Já mám dobrou zkušenost s probiotiky Naturevia. Dříve je jmenovali Swiss Natural. Laktobacili 5. Stačí jedna tableta denne a nemusi se dávat do ledničky.Na rozdíl od jinych na trhu mají ochranu před žaludečními kyselinami.

0
před 7 měsíci Alena

Co se antibiotik týče, tak já se jim teda snažím co nejvíce vyhýbat. Beru je spíš jako takovou poslední možnost. Co vím, tak pokud je člověk bere příliš často, tak ztrácí efekt. Nedávno jsem si například na internetu projížděla různé zajímavosti a narazila jsem na tento článek https://morezprav.cz/zdravi/bakterie-odolne-vuci-antibiotikum-predstavuji-stale-vetsi-hrozbu-jakakoliv-lecba-prestala-zabirat kde píší právě o bakteriích odolných vůči antibiotikám.

0
před 5 měsíci Patricie

Přesně Alenko, mám stejný názor a taky se jim snažím vyhýbat jako čert kříže :-) Docela se mi to daří díky zázvoru, který užívám nejen v nemoci :-) Zdraví máme jen jedno, bacha na to! :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 1


Přidat příspěvek