Antidepresiva a vysazování

0
před 9 měsíci Markéta

Dobrý den, je mi 35 a myslím si, že už mám nejvyšší čas na dítě, s tím chci přestat brát antidepresiva, máte některá zkušenosti? jak jste to zvládala?

0
před 9 měsíci Viola

Pokud berete antidepresiva dlouhodobě, tak by jste určitě měla zvážit návštěvu lékáře, já jsem také byla u doktora, když jsem brala antidepresiva, a chtěla se začít snažit o dítě, a ten mi doporučil vhodnou přírodní alternativu.

0
před 9 měsíci Markéta

A když jste u toho doktora byla, tak mohu se zeptat, co Vám doporučil? a jak to bylo s účinkem? cítíte se dobře?

0
před 9 měsíci Viola

Jasně můžete, doporučil mi, abych vyzkoušela https://www.pilulka.cz/persen , a musím říct, že na mne to zabírá velice dobře, ale i tak bych Vám doporučovala konzultaci s lékařem.

0
před 7 měsíci Karla

Opravdu se dá se stresem bojovat jen pomocí prášků? Nejde to řešit nějak méně radikálněji?

0
před 7 měsíci Martina

Nemusíte si hned kupovat nějaké prášky proti stresu, mě se daří se stresem velice dobře bojovat díky ženšenovému čaji, který obsahuje i jujubu, stačí si ho dát každé ráno v práci, a jsem celý den dobře nalazena.

0
před 6 měsíci Karla

O ženšenu už jsem někdy slyšela, že má uklidňující účinek, kolik tak ten čaj stojí? a kupujete si ho v lékárně nebo kde?

0
před 6 měsíci Martina

Objednávám si vždy velké balené, kde je 100 ks po 950 korunách https://kombe.cz/nase-znacky/kombe/kombe-100-ks.html , můžete si ho vyzkoušet i na menším balení.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 6


Přidat příspěvek