Borelioza a imunita v háji

0
před 8 lety happy.lenulka@

Ahoj, můj přítel prodělal před 2 lety boreliozu. od té doby je pořád nemocný a každá nemoc má mnohem horší průběh než u ostatních. A to i přesto že jí zdravě, sportuje, ... Dost o své zdraví dbá, ale i přes to všechno je ta imunita na prd.
Nemáte někdo zkušenosti s takovými stavy po borelioze a co s tím dělat? Díky

0
před 8 lety Danah

Lenulko, svému známému jsem pomohla sehnat Cordyceps sinensis. Užíval ho i v nemocnici, tajně, a doktoři mu prý pak řekli, že se z boreliózy dostal nějak moc rychle. :-)))

0
před 8 lety happy.lenulka@

to Danah: a o co se jedná?

0
před 8 lety Danah

Je to doplněk stravy, jakási sušená houba. Odkazy budou určitě na internetu. Je silně protizánětlivý a úžasně zvyšuje imunitu. Je to přírodní antibiotikum. Užívám ho příležitostně také. Musí to být ale druh Sinensis. Protože některé druhy naopak snižují imunitu- třeba jsou dobré po transplantaci apod. (imunosupresiva)

0
před 8 lety Boo67

Moje mamka prodělala boreliózu před několika lety.Když jí jednou za čas chytne bolest kloubů,najede na dělenou stravu a má klid.A nejí maso a mléčné výrobky.

0
před 8 lety Iveta

Nezkoušel přítel užívat Laktobacily Imunit? Napomáhají Imunitě a správné mikroflóře a zabírají velmi rychle.

0
před 8 lety happy.lenulka@

Iveto, laktobacily užíváme běžně už spoustu let ;)

0
před 6 lety Lucie Prudká

Iveto tak toto téma je mi velmi blízké, moje maminka, proděla borelozu třetího stupně a úplně jí to zničilo chrupavky v těle a taky narušilo imunitu, jak popisuješ ty, každá pro nás normální rýma, nebo slabá chřipka či angína je pro mou mamku léčka tak minimálně na měsíc. Má 51 let a dokážete si představit jak jsou z takového zaměstnance nadšení v práci, když pořád marodí, už tak přišla o dvě práce. Je z toho i nervově dost špatná, protože kdo dnes zaměstná ženu přes 50 že? Já jsem jí minulý měsíc koupila taky laktobacily od Valosunu a doufám, že jí pomůžou, my je teda užíváme už několik let a super a dáváme i dětem Laktobacílky a ty jsou také fit. Tak doufám že je přítel už ok a brzy bude i moje máma!!!

před 6 lety Tomás Malý

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 3 roky Naďa

Doporučila bych něco na posílení imunity. Moc dobrý je přípravek Vakcinal. Od Vánoc jsem byla pořád na hromadě, tak jsem ho začala užívat a cca po třech týdnech jsem se dostala zpět do formy.

0
před 3 roky johny průša

stálé zdraví
jako doplněk stravy a na prevenci beru Epam 8 Mumio Borise Tichanovského a na boreliozu hlavně jako prevenci  Epam 1000 nervový podle Borise, ja používám přípravky výhradně od tohoto terapeuta a na mě působí velmi dobře, chce to ale trocha trpělivosti,

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 3 roky Alča

Škoda, že se proti borelce nedá očkovat. Ale určo bych naočkovala aspoň klíšťovku. Vím, každé očkování je riziko a taky finančně nákladné, ale zdraví je to nejcenější co máme, takže i přesto bych do očkování šla. Já sama jsem jí očkovala, protože encefalitidu prodělali dva lidé v mém okolí a následky byly docela těžké... Jestli váháte zda očkovat a máte z toho strach, poraďte se s doktorkou o nějakém vhodném produktu na posílení imunity a zabránění reakcím z očkování. Já jsem brala vakcinal (www.vakcinal.cz) a vše proběhlo v klídečku...

0
před 2 roky donlabuznik

Je jasné, že po takovéto závažné nemoci je tělo mimořádně oslabené. Ale doporučil bych začít více dbát na jídelníček, to udělá nejvíce. Pozvolna bych také začal trošku sportovat. Vedle toho je také vhodné začít používat nějaké podpůrné přípravky na imunitu, mě se třeba osvědčil doplněk stravy z https://www.eushops.cz/Bylinky-pro-zdravi-imunita-povzbuzeni-organismu

0
před 2 roky Nina

Sestra si tím bohužel prošla taky, ale během léčby se setkala se stejně starou slečnou, která jí doporučila kozí kolostrum od Betuli.

0
před 2 roky Sandra

Kde bych se o tom kozím kolostru dozvěděla víc ?

0
před 2 roky Nina

Toto jsou jejich oficiální stránky www.betula.cz a tam to mají komplet popsané :)

0
před 2 roky Míša

Myslíte, že bude vhodné i pro děti ?

0
před 7 měsíci Nina

Když se podíváš na ten odkaz co jsem tu nechala, tak Betula dělá i pilulky pro děti, ty jsou menší takže se jim lépe polykají :).

0
před 6 měsíci Suzzan

Taky jsem dostala doporučení na kozí kolostrum od Betuli a jsem za to ráda. Sama ho teď mohu doporučit.

0
před 6 měsíci Helena

Holky, prosím prosím... kdybych to kolostrum od Betuly chtěla koupit a vůbec dozvědět se víc, kde bych našla info?

0
před 5 měsíci Samanta

Po jak dlouhé době užívání těch pilulek od betuli jste zaznamenaly nějaký rozdíl nebo podle čeho jste to vůbec poznaly ?

0
před 5 měsíci Nina

Víc informací najdeš rozhodně na jejich stránkách www.betula.cz nebo si myslím, že jsou dostačující i diskuze, kde se o betule hodně diskutuje :)

0
před 4 měsíci Samanta

Děkuji moc, nevěděla jsem že jde o čistě přírodní přípravek. To je super, pročítala jsem si ty informace a asi objednám balení na zkoušku jak pro sebe tak to menší pro děti.

0
před 4 měsíci Erika

Můžu se Samanto zeptat jestli jsou ty pilulky o hodně menší ? Mám strach jestli je dcerka zvládne polknout.

0
před 3 měsíci Samanta

Ano, ty dětské jsou menší a když by byl náhodou problém jako u nás, že je dítě nechce, tak sem vždycky ten obsah pilulky vysypala na lžičku s jogurtem :)

0
před 3 měsíci Mája

Tak to je předpokládám vhodné tak od 3 let až to dítě zvládne polknout nebo se dá dávat i dřív ?

0
před 2 měsíci Samanta

Ano, doporučuje se to dávat od těch cca 3 let, ale jelikož jde o ty pilulky, tak je možné i dříve, akorát je potřeba obsah vysypat třeba do jogurtu ;)

0
před 2 měsíci Haňule

Dívala jsem se, že toho mají víc na výběr, ale o tom kozím kolostru od Betuli se píše nejvíc, jak je to třeba u toho jiného kolostra tady u té značky, nemáte vyzkoušeno ?

0
před 2 měsíci Samanta

Mám zkušenost akorát s tím kozím kolostrem od Betuli a neměnila bych.

0
před 2 měsíci Aneta

Koukala sem, že je víc druhů, ale nejvíc kladných recenzí měla právě betula, tak to pro mě bylo rozhodující.

0
před 2 měsíci Bětka

Stačí se podívat na to hodnocení, které má betula fakt nejlepší a to oprávněně. Výsledek totiž vidím na svých dětech, které než jsem jim začala dávat betulu byly pořád nemocné.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 2


Přidat příspěvek