Čáry na obloze, nemoci, chemtrails

0
před 8 lety kukurica

Také jste si všimli, že na obloze za některými letadly zůstávají bílé čáry?
http://www.youtube.com/watch?v=yykiUprcmfE

0
před 8 lety Dita

O tom už je diskuze vedena tady,

http://www.zdravapotravina.cz/diskuse-nazory/zdravi-nemoci/a-co-vam-rikaji-chemtrails

no popravdě já jsem z toho na rozpacích. Příjde mi to na jednu stranu jako kravina, proč by to někdo dělal, ale nikdy neříkej nikdy....co když je to pravda.


0
před 8 lety melan

Jsou to chemicke postriky z k tomu uzpusobenych letadel (ktere navenek maji vzhled beznych doprav.letadel). Vypousteji toxicke latky v podstate jiz temer na celem svete. Duvod je tajny.

0
před 8 lety Kuba

No tajný, když o tom psali i v Hospodářských novinách...(i když jen o tom, že to plánují a ne, že se to děje) http://zpravy.ihned.cz/c1-56606160-vedci-rozprasi-do-vzduchu-tisice-tun-aerosolu-chteji-tak-bojovat-s-oteplovanim-zeme


Na youtube jsem viděl dokonce i video s autem a motorkou vypouštějící kdoví co při jízdě po ulici

http://www.youtube.com/watch?v=Hy7zpl17nuY

0
před 8 lety melan

pro Kubu - Mam na mysli PRAVY duvod.

0
před 8 lety Tom

Konecne poradne tema na vyzivnou diskuzi!

Zajimalo by me: Co to na nas sypou? Kdo to organizuje a financuje? Proc to na nas sypou?

0
před 8 lety Jana

Já bych nevěřila všemu co se kde píše, na jutubě jste to viděl, když budu chtít, můžu se vám projít po vodě a pak budete taky tvrdit, že umím chodit po vodě?

0
před 8 lety melan

Mezinarocni organizace (vojenska aeronautika) ma oficialne za ukol realizovat projekt oficialne "proti globalnimu oteplovani atp.", pricemz ovsem pouzivaji sprayovani toxickymi latkami... Bylo oficialne priznano jak americkymi tak britskymi vladnimi autoritami. Muzete si overit na mezinarodnich strankach, ktere se podobnym zabyvaji. Nicmene kazdy ma svuj rozum.

0
před 8 lety Kuba

melan: myslíš/myslíte, že je to ještě kvůli něčemu jinému?

Jinak Chemtrails prý vyjde na 5 miliard dolarů ročně, tedy v přepočtu kolem 100 bilionů Kč.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/998-naklady-na-program-tzv-chemtrails-vycisleny-na-5-miliard-dolaru-rocne

Pokud jsou pravda, ty všechny zmíněné dopady na zdraví lidí, tak by mě zajímalo, proč si to ti, kdo to vymysleli sypou na hlavu i sami sobě - a tedy si poškozují své zdraví.

0
před 8 lety melan

pro Kubu - me by take zajimalo proc. I kdyz by to vse melo nejake "osvicene" oduvodneni, faktem zustava, ze to, co pada na nas dolu je toxicke. Casem se objevi jiste vice vysvetleni, je treba vec sledovat.

0
před 8 lety Danah

Podle mě je fáma o globálním oteplování podvodem tisíciletí. Však se podívejte na jakoukoliv science-fiction- a lidstvo končí tím, že prostě zmrzne.:-)Ostatně jsem v Británii a každým rokem je tu zima horší, více sněhu, mrazy i přes den! Když jsem sem přišla, mrzlo jen v noci, a to asi tak jeden týden za zimu. Britům nikdo globálně nic nenakecá, fakta jsou jasná.

0
před 8 lety melan

Rika se, ze soucasny zivot na Zemi bude znicen bud nejakym vybuchem (jadernym, sopecnym, nebo zpusobenym asteroidem), po cemz se ovzdusi zaplni plyny, prachem atd natolik, ze se na velmi dlouho zacloni slunce, tudiz nastane doba ledova, anebo opet potopou...

0
před 6 lety Viktor Šemora

V rámci NATO a OSN jsou na českem povoleny lety. Sou to neoznačené civilní letadla a vojenská letadla, která záměrně vypouští toxiny, aerosoly a těžké kovy jako mangan a oxidy hliníky a další.. což je pro lidské zdraví katastrofální! Je to reální hrozba ! Nepleťte si to s vymyšlenou fámou. Hlavní orgány čr to však zatajují a označí je za konspirační teorie. Už to trvá však nějakou dobu. Je to téměř po celém světě. Namaste

0
před 6 lety Viktor Šemora

To nejdůležitější sem zapomněl. Důvod je depoopulace obyvatel a zvířectva. Zvířata už umírají ve velkém (důkaz přítomnosti chemtrails v česku sou umírající včeličky), dále chtějí šířit nemoci, morgellonova nemoc. Nejde se tomu vyhnout, kontaminuje to vzduch, vodu, celý systém. Jsou to enormní hladiny toxinů! Lidi, musíme se detoxikovat od těžkých kovů atd. používejte čisté vitamíny, dále pak červené lapacho, která vás téměř dokonale detoxikuje.

0
před 2 roky Libor

Vysvětlení s vodním kondenzátem bych bral, ale když jsem loni letěl z dovolené, ptal jsem se letušek jen tak pro zajímavost, v jaké výšce letíme a jaká je okolní teplota. Bylo mi sděleno: letíme ve výšce 11 km a okolní teplota je -53 stupňů C. Po chvíli jsme míjeli jiné letadlo, které letělo ve stejné výšce opačným směrem, ale žádný bílý pruh se za ním netáhl.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 10


Přidat příspěvek