Cisařský řez a bolest po něm

0
před 2 roky Martina

Zdravím holky prosím byla jste některá na císařském řezu? nevíte jak moc to potom bolí? a myslíte si, že bych to mohla vydržet i bez prášků od bolesti?

0
před 2 roky Jana

Já jsem také nechtěla brát prášky od bolesti, a tak jsem si zařídila pumpičku na břicho, která vám po dobu tří dnů pumpuje analgetikum přes katetr přímo do rány a tak působí pouze lokálně.

0
před 2 roky Martina

A kde se ta pumpička zařizuje? platí to pojišťovna? kolik to stojí?

0
před 2 roky Jana

Musíte zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám doručí pumpičku přímo do nemocnice, kde vám bude zákrok provedený. Bohužel to pojišťovna neplatí no...

0
před 2 roky Líba

A to vám tam zavede doktor? A jak dlouho ji tam máte zavedenou?

0
před 2 roky Žaneta

Jo zavede ti to doktor po zákroku a po třech dnech ti to vytáhne.

0
před 2 roky Karla

Ta pumpička je super, to si objednáte v lékárně a pak to dáte doktorovi. A pak on sám vám do zavede do rány, pak se vám do těla vede analgetikum, který bolest umrtví. Měla jsem z toho strach, ale nakonec jsem byla ráda.

0
před 2 roky Pavla

Máte to tam tři dny, v době kdy je to čerstvé a bolesti jsou největší. Já ji měla až u druhého císaře, u prvního ještě nebyla a nedá se to vůbec srovnat s porodem s pumou a bez. U prvního jsem nebyla schopná si pomalou dojít ani na záchod a fungovat. A u druhého naprostá pohoda.

0
před 2 roky Líba

Všem děkuji za informace, zeptám se na to ještě svého doktora a si si to pořídím :-)

0
před 2 roky Radka

Máte rady co proti bolesti po císařském řezu? Mě to totiž čeká a mám strach velký pomůžou prášky?

0
před 2 roky Žaneta

Radko, vyzkoušejte tu pumpičku co o ní píší viz výše. Ta je na bolest fakt dobrá. Prášky možná pomůžou,ale jen na chvíli.

0
před 2 roky Tamara

já radši šáhla po jistotě a za ty 4000 si tu pumpičku objednala a žádnou bolest jsem po císaři necítila, lékař mi ji při zákroku nasadil a nosila jsem ji 3 dny a za ty 3 dny na kontrole mi ji sundal a bylo po všem

0
před 2 roky Lucka

Dobrý den, slyšela jsem o té pumpičce proti bolesti opravdu pomáhá na 3 dny? Mám strach z bolesti a nevím jestli ji zvládnu proto mě to zajímá.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 8


Přidat příspěvek