Císařský řez první porod

0
před 2 roky Martina

Zdravím, už mám termín císařského řezu, nevíte jestli bych to potom mohla vydržet bez prášků od bolesti? jak moc to bolí po tomto zákroku?

0
před 2 roky Lenka

Bez prášků od bolesti to asi nedáte, já jsem si ale objednala pumpičku, která mi po dobu tří dnů po císaři pumpovala přes katetr přímo do rány analgetikum, které působí jen lokálně.

0
před 2 roky Renata

A to si hradíte sama a kde se to dá objednat. Mám taky plánovaný císař a co jsme se všude ptala, tak mi říkali, že to po porodu dost bolí. Jsem z toho trochu vyplašená, takže vás tedy nic nebolelo, když jste měla tu pumpu?

0
před 2 roky Lenka

Ano platila jsem si to sama, stojí to 4 tisíce korun, zajdete do lékárny a ta to objedná přímo do nemocnice, kde budete císaře mít. Nemusíte z toho být vyplašená, díky tomu, že to jde přes katetr přímo do rány, tak to působí pouze lokálně a vůbec to nebolelo.

0
před 2 roky Martina

Tak jsem se na to dneska ráno ptala doktora a opravdu to takhle jde udělat, takže díky za radu. Termín císaře už mám, takže běžím do lékárny a objednávám pumpičku.

0
před 2 roky Eva

Já jsem měla císaře v polovině prosince, takže je to čerstvý a pumpu jsem také měla a naprostá spokojenost. Nic mě nebolelo, takže si myslím, že to za to stálo do sebe trochu zainvestovat :-) Doktor mi ji po třech dnech vytáhl a já o ničem něvěděla :-)

0
před 2 roky Petra

Holky a zeptám se nemá to vliv na mléko, nedostane se ta látka do něj?

0
před 2 roky Žaneta

Neboj do mléka se to nedostane, působí to jen lokálně.

0
před 2 roky Petra

Tak to je super, to jdu do toho.

0
před 2 roky Nikča

Holky co je to za tu pumpičku fakt to pomáhá od bolesti? Máte některá zkušenosti mám velký strach z císaře.

0
před 2 roky Dita

Zdravím Nikčo, já už mám za sebou císařák a mě to poradila kamarádka neznala jsem to. Ta pumpička je super opravdu poáhá od bolesti, závádí se to ranky Objednáš si to v lékárně vyzvedneš si to tam kde sis to objednala a pak to předáš svému doktorovi. Který ti to tam aj zavede. Fakt doporučuji

0
před 2 roky Věra

Dito, musím tě opravit je to na předpis, ale lékárna to doručí do nemocnice kde ti provedou zákrok! Do ruky ti to nedají :-)

0
před 2 roky Sandra

Mě to pomohlo od bolesti. Ta pumpa je úžasná nevěřila jsem že, to pomůže. Všem co půjdou na císařský řez, tak ať si ji pořídí proti bolesti fakt to pomáhá.

0
před 2 roky Daniela

opravdu se do té pumpy vyplatí zainvestovat, mně proti bolesti výrazně pomohla

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 12


Přidat příspěvek