Citlivé zuby

0
před 9 lety Danah

Jaké máte zkušenosti s citlivými zuby? (Po odstranění zubního kamene). Existují nějaké osvšdčené finty, aby netrnuly zuby při kousání jablka nebo pití studených nápojů? Jsou nějaké vhodné bylinky na vyplachování úst? Napadlo mě cucat vápníkové tablety, ale jinak si ráda nechám poradit.Díky.

0
před 9 lety vercounek

no zaručený recept asi není, ale za sebe bych doporučila Neemovou pastu na zuby, hodně mi v tomto směru pomohla :)

0
před 8 lety MAJA

MAM ZROBENE PREDNE ZUBY A SU CITLIVE NA VSETKO CO JE TRPKE,STUDENE,HORUCE ENERGICKE NAPOJE,COCAKOLA ATD,POMAHA MI ZUBNI PASTA VADEMECUM NA CITLIVE KRCKY ALEBO sensodyne,od te doby co pouzivam nemam problem :)

0
před 4 roky Kristyn

jakou pastu uzivate na citlive zuby?

0
před 3 roky johny průša

stálé zdraví
co takhle přírodní medicínu např. hřebíčkovou tinkturu nebo silici

0
před 3 roky kamila1568

Měla jsem velice citlivé zuby a nevěděla jsem co dělat. Nakonec jsem se rozhodla pro novou ordinaci, kde mi pomůžou s mými zuby. Vybrali jsme spolu psrávnou zubní pasu, kartáček a vitamíný. A dokázali mi udělat hygienické čištění zubů aniž bych u toho cítíla bolest. Za sebe doporučují https://www.dsmile.cz :)

0
před 2 roky danielocka

dobry den kamilo,
akou zubni pastu vam odporucili a ake vitaminy? za ako dlho ste videli zmenu? moc vam dekuji za odpoveddaniela

0
před 7 měsíci Jarka

Prosím kupujete pro své ratolesti speciální druhy pasty nebo si je necháváte čistit zuby klasickou pastou, kterou máte i pro sebe?

0
před 7 měsíci Mirka

Ano, já po tom co jsme viděla, že mi občas kousek pasty sní, tak jsem začala kupovat zubní pastu, která je 100% přírodní, a tak nevadí, když si občas kousek sní.

0
před 7 měsíci Jarka

To jste našla někde na internetu? 100% přírodní pastu? nebo kde jste ji prosím koupila? jak se ta pasta jmenuje? je drahá?

0
před 6 měsíci Mirka

Nehledala jsem ji na internetu, zeptala jsem se v lékárně, kde mi lékárnice doporučila dětskou pastu, která je přírodní, a navíc s příchutí ovocné zmrzliny https://www.drmax.cz/splat-kids-det-zub-pasta-2-6let-50ml-ovoc-zmrzlina

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 1


Přidat příspěvek