Co pomůže na opakované záněty močáku?

0
před 4 roky Nikol

Už podruhé jsem letos chytla zánět močáku :( loni jsem měla taky problém min. 3 x s tím. Je to moc nepřijemné a nechci pořád antibiotika. Máte někdo podobnou zkušenost? Co vám pomohlo?

0
před 4 roky Janka

To bych taky ráda věděla teda. Já na to taky dost trpím a zatím mi nic nepomohlo. Zkoušela sem různé čaje a nic moc efekt teda.

0
před 4 roky Nikol

Urologické čaje jsem zkoušela taky. Doporučila mi je lékárnicec v lékárně, ale nepoznala jsem moc rozdíl. Vrací se mi to pořád.

0
před 4 roky Iveta

Mě pomohla léčitelka a bylinářka, musím zaťukat, že od té doby (půl roku) už jsem zánět neměla.

0
před 4 roky Janka

A co to je za léčitelku???

0
před 4 roky Iveta

Je to už starší paní od nás z dědiny, od mládí se zajímá o bylinky, tak mi připravila směs bylin. Třeba to je náhoda, ale fakt se mi to od té doby, co je piju, neopakovalo.

0
před 4 roky Petra

Mě se nejvíce osvědčily brusinky. Začala jsem je brát, když to byla akutka, tak se mi po nich ulevilo a zobu je i preventivně a taky od té doby bez potíží :)

0
před 4 roky Nikol

A to je jíš jak? Sušené nebo nějakou šťávu?

0
před 4 roky Petra

Nene, kupuju si v lékárně tabletky.

0
před 4 roky Nikol

A můžeš sem hodit odkaz nebo aspoň co to je za tabletky?

0
0
před 4 roky Nikol

Díky za tip :) Vypadá to slibně, tak to určitě zkusím :))))

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 2 roky donaaa

Ahoj, trpěla jsem na to v mládí poměrně často a i nyní se mi to občas nevyhne, zkusila bych trošku zdavěji jíst a pokud i tak zánět močových cest propukne, zahájila bych brusinkovou léčbu, víc o ní se pak dočteš třeba na https://medicore.cz/podzim-chripka-problemy-mocovymi-cestami/

0
před 11 měsíci lucka.karl@

Já jsem často trpěla na záněty močových cest a opakovaně jsem brala antibiotika. Zkoušela jsem snad všechno. Pak mi v lékárně doporučili Mega Brusinky a konečně je zánětům konec a to stačí brát jen jednu kapsli denně. Teď v létě cítím občas náznaky zánětů, například po koupání v bazénu, hned si je nasadím a infekce se mi nerozjede. Fakt fungují.

0
před 11 měsíci stepanecka.S

Pošleš mi prosim tě odkaz, kde Mega Brusinky kupuješ? Chtěla bych je vyzkoušet. Záněty močových cest mám bohužel pořád dokola a ráda bych se jich zbavila :(

0
před 11 měsíci lucka.karl@

Ahoj, jasně, koupíš i v lékárně, ale já objednávám tady https://www.naturevia.cz/e-shop/brusinky/mega-brusinky-50-10-cps-detail. Určitě je vyzkoušej, mě teda pomohly.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 9


Přidat příspěvek